AA NewsAltcoinsBitcoin Bear MarketCrypto NewsKripto ParaMeme coins

Altcoin’lerin %98’i Zirveye Çıktı, Meme Coin’ler Geleceğin En Yüksek Performanslıları Olabilir: Andrew Kang


Mechanism Capital’in kurucusu Andrew Kang, altcoinlerin yüzde 98’inden fazlasının mevcut döngüde zaten zirveye ulaştığını tahmin etti.

Sadece seçilmiş birkaç koinin 2024’ün sonlarında ve 2025’in başlarında yeni zirveler görebileceğini, meme paralarının muhtemelen yeni zirvelere ulaşma potansiyeline sahip kripto paraların çoğunu oluşturacağını belirtti.

Altcoin ve Meme Coin Tahmini

Kang’ın son sözleri, yaklaşık bir hafta önce yaptığı ve Bitcoin’in kripto pazarını bir dönüm noktasına getirdiğini gözlemlediği bir açıklamaya dayanıyor. Ona göre bu, uzun süreli, kökleşmiş ve sürekli olarak ödüllendirilen ticaret davranışlarının ardından geliyor.

Kang, 7 Temmuz’daki gönderisinde kripto piyasalarında yaygın bir hatanın altını çizdi: trend yükselişten düşüşe geçtiğinde çok erken satın almak. Piyasa yapısındaki önemli kırılmaları takip eden düzeltmelerin beklenenden daha derin ve daha uzun olma eğiliminde olduğunu vurguladı.

Kang, “Birkaç kişi BTC’nin en yüksek seviyelerinden %10 indirimle düştüğünde satın almazsınız” dedi. “Sonuçta bazı insanların fiyatların düşmesi için satış yapması gerekiyor. Herkes tasfiye edildiğinde, insanlar alanı terk ettiğinde ve çoğunluk kriptonun sonsuza dek ölüp ölmediğini sorguladığında bir sonraki döngü için satın alırsınız.

Bir X kullanıcısı yanıt verdi Kang’ın gözlemlerine göre, yorumlarını mevcut döngünün bittiği ve yakın zamanda alım yapmanın bir anlamı olmadığı şeklinde yorumluyor. Kang yanıt verdi“2024’ün 4. Çeyreği/2025’in 1. Çeyreği’nde bazı yeni zirvelere ulaşabilecek bir avuç koin dışında, altcoinlerin %98’den fazlasının döngünün zirvesine ulaştığına inanıyorum.”

Meme koinlerinin kendi bakış açısına nasıl uyduğu sorusuna yanıt veren analist, “Memler muhtemelen yeni zirveler yapma şansı olan koinlerin çoğunluğunu oluşturuyor. Yüzbinlerce meme parası mevcut, bu yüzden oldukça seçici olmanız gerekiyor.”

Gelecek görünüşü

Kripto endüstrisi, spot Ethereum ETF ticaretinin başlatılmasına ilişkin karar için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC) yakından izliyor. Analistler ve piyasa gözlemcileri SEC’in önümüzdeki iki hafta içinde alması beklenen kararının ETH için yeni bir yükselişi tetikleyebileceği konusunda iyimser.

Kang ayrıca Bitcoin’in önceki döngülerin özelliklerini sergileyen ve giderek olgun bir makro varlık gibi davranan “süper döngüsel bir varlığa” dönüştüğünü belirtiyor.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 600$ (CryptoPotato’ya Özel): Yeni bir hesap kaydetmek ve Binance’te 600$’lık özel hoş geldin teklifi almak için bu bağlantıyı kullanın (tüm detaylar).

BYDFi Exchange’de SINIRLI TEKLİF 2024: 2.888 $’a kadar hoş geldiniz ödülü, kayıt olmak ve ücretsiz 100 USDT-M pozisyon açmak için bu bağlantıyı kullanın!Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu