Şirket Haberleri

Bank of America Demir Çelik Hissesinden 414.894.673 TL TL’lik Alım Yaptı! – Coinyorumcap

Para Ajansi’nın haberine göre;

Büyütmek için resme tıklayın

Bank of America’dan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (EREGL) Hisselerinde Büyük İşlem Hacmi

Bank of America, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (EREGL) hisselerinde gerçekleştirdiği yüksek işlem hacmiyle dikkatleri üzerine çekti. Banka, geride bıraktığımız işlem gününde toplamda 34.162.921 lot işlem gerçekleştirdi. Bu işlemlerin 21.300.293 lotu alım yönünde, 12.862.628 lotu ise satış yönünde oldu. Bank of America, günü EREGL hisselerinde 8.437.665 lot net alış ile tamamladı.

Bank of America’nın EREGL hisselerinde gerçekleştirdiği net alışların TL karşılığı ise oldukça dikkat çekici. Günlük alımların net TL karşılığı 414.894.673 TL olarak gerçekleşti. Bu yüksek işlem hacmi ve net alış, yatırımcıların Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları hisselerine olan güvenini ve ilgisini yansıtır nitelikte.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları, Türkiye’nin en büyük entegre çelik üreticilerinden biri olarak, özellikle sanayi sektöründe büyük öneme sahip. Bank of America’nın bu hissede gerçekleştirdiği büyük alım işlemi, şirketin geleceğine dair olumlu beklentilerin bir göstergesi olabilir. Yatırımcıların dikkatini çeken bu hareket, piyasalarda da yankı buldu.

Sonuç olarak, Bank of America’nın EREGL hisselerinde yaptığı bu yüksek hacimli işlemler, piyasa oyuncuları tarafından yakından takip edilmeye devam edecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu