Bitcoin Haberleri

Binance, BNB Sahiplerine HODLer Airdrop Başlattı!

Binance, BNB tutan kullanıcıları ödüllendiren yeni bir program olan HODLer Airdrop’u duyurdu. Bu özel girişim, BNB’lerini Simple Earn ürünlerine yatıran kullanıcılara, Binance’de listelenmeye hazırlanan umut vadeden yeni projelerin airdrop tokenlarını almaya hak kazandırıyor.

HODLer Airdrop’lara Nasıl Katılım Sağlanır?

Binance’deki Kazan [Earn] bölümüne gidin ve BNB’yi arayın.

BNB varlıklarınızı kullanarak Simple Earn ürünlerine (Flexible veya Locked) yatırım yapın.

Duyuruları takip edin! Binance, yaklaşan HODLer Airdrop’larını proje ve airdrop tarihi detaylarıyla birlikte duyuracak.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Piyasalarında Yatırımsız Para Kazanma Fırsatları

Ödül Hesaplama & Dağıtım

Kullanıcı ödüllerini belirlemek için Binance, gün boyunca çeşitli zamanlarda Simple Earn ürünlerindeki (Flexible ve Locked) kullanıcı ve havuz bakiyelerinin anlık görüntülerini (snapshot) alacaktır.

Bu anlık görüntüler, kullanıcı ödüllerini hesaplamak için rastgele aralıklarla alınan geçmiş anlık görüntülerle birlikte kullanılacaktır.

Uygun kullanıcılar, resmi duyurunun ardından 24 saat içinde airdrop token’larını doğrudan Spot Cüzdanlarına alacaklardır.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu