Bitcoin (BTC) PriceBTCEURBTCGBPBTCUSDBTCUSDTCrypto Newsfeatured1Kripto ParaMarket Updates

Bu Popüler Meme Coin %40 Patlarken Bitcoin 57 Bin Doların Üzerine Çıktı: Hafta Sonu İzlemesi

Son 24 saatte kripto para piyasası toparlanmaya devam etti ve toplam kapitalizasyonda 2.213 trilyon dolar kazandı.

Bu, Bitcoin’in 57 bin doların üzerine çıkması ve diğer altcoinlerin kayda değer kazançlar elde etmesiyle gerçekleşti.

Bitcoin’in Fiyatı 57 Bin Doları Geri Aldı

Gibi KriptoPatates Dün bildirildiğine göre BTC fiyatı bir günde %4 artış gösterdi ve 54 bin doların altına kadar inen kan banyosunun ardından 56 bin doların üzerine çıktı.

Şimdi kripto para birimi toparlanmaya devam ediyor, başarılı bir şekilde 57 bin doların üzerine çıktı ve son 24 saat içinde %1 daha kazandı.

btc_price_chart_0707243
Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, Bitcoin’in son yedi gün boyunca %6,5 oranında düşüş yaşadığını ve piyasanın bir hafta önceki seviyeye yakın olmadığını belirtmekte fayda var. Anlamlı bir geri dönüş yapmak istiyorlarsa alıcıların önünde çok iş var.

Altcoinler Yeşili Görüyor

Kripto para piyasasının geri kalanı da yeşil renkte ve neredeyse tüm altcoinler yükseliş gösteriyor.

Örneğin, Polkadot (DOT) son 24 saatte %6,4 değer kazandı, onu NEAR (%4,5 artış) ve AVAX (%3,6 artış) izledi.

Ekran görüntüsü 2024-07-07, 11.33.36
Kaynak: Kriptoyu Ölçün

Ancak en önemli kazanç sağlayan, bu yılın başında piyasaya sürülen TON tabanlı meme coini Notcoin (NOT) oldu. Son 24 saat içinde %42 oranında büyük bir artış göstererek toplam piyasa değeri bakımından diğer tüm kripto paraların ilk 100’e girmesine öncülük etti. Meme coin, son kan banyosundan kaynaklanan tüm kayıpları silmeyi başardı ve hatta son 7 gün içinde %5’lik bir artış kaydetti.

Bununla birlikte, son dönemdeki piyasa yükselişinden yararlanamayan başka popüler meme paraları da var. Dogwifhat (WIF) bunların arasında yer alıyor. Köpek temalı koin, son 24 saat içinde %7,2’lik önemli bir düşüş göstererek onu ilk 100’deki en kötü performans gösterenlerden biri haline getirdi.

Sonuç olarak, piyasa toparlanma yolunda gibi görünüyor ancak beklentiler belirsizliğini koruyor. Önümüzdeki birkaç günün nasıl şekilleneceğini görmek ilginç.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 600$ (CryptoPotato’ya Özel): Yeni bir hesap kaydetmek ve Binance’te 600$’lık özel hoş geldin teklifi almak için bu bağlantıyı kullanın (tüm detaylar).

BYDFi Exchange’de SINIRLI TEKLİF 2024: 2.888 $’a kadar hoş geldiniz ödülü, kayıt olmak ve ücretsiz 100 USDT-M pozisyon açmak için bu bağlantıyı kullanın!

Yasal Uyarı: CryptoPotato’da bulunan bilgiler alıntı yapılan yazarlara aittir. CryptoPotato’nun herhangi bir yatırımın satın alınması, satılması veya tutulması konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız tavsiye edilir. Sağlanan bilgileri kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı’ya bakın.

Kripto para birimi grafikleri TradingView tarafından.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu