Kripto Para

Chainlink, VeChain, EOS Fiyat Analizi: 24 Nisan

Bitcoin, 4 saatlik 20/50/200 EMA’sının altına daldığında, daha geniş duygu ‘aşırı korku’ bölgesine geri döndü. Bu olayın bir sonucu, Chainlink, VeChain ve EOS’un kısa vadeli tekniklerindeki hafif düşüşte yansıtılabilir.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK / USDT

11.7 dolar seviyesindeki destek, bir yıldan fazla bir süredir güçlü satın alma gücü sunduğundan, LINK alıcıları, yükseliş trend çizgisi desteğini (şimdi direnç) (beyaz, kesikli) işaretlemek için Şubat ayının en düşük seviyelerinden yeniden yükseldi.

Ardından, 18 dolarda güçlü bir muhalefetle karşılaştıklarından boğalar, daha geniş bir satışın ardından düşüşe geçti. Bu düşüş, 18 Nisan’daki aylık en düşük seviyeyle eşleşirken %30’a yakın bir değer kaybı gördü. Ancak LINK, 13,3 dolarlık tabanından geri sıçradıktan sonra kazançlar kaydetmeye geri döndü.

Şimdi, boğaların önündeki en büyük engel, 20 EMA (kırmızı) 13.6 dolar seviyesinde. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, %23,6 Fibonacci seviyesini yeniden test etme ihtimalini artıracaktır.

Basın zamanında, LINK 13.57 dolardan işlem görüyordu. RSI‘ın son toparlanması satış gücünü zayıflattı. Ne yazık ki, 46-50 aralığı mevcut rallisinde büyük engeller oluşturabilir. Ek olarak, OBV fiyatla düşüş eğilimi gösterirken daha düşük zirve yaptı.

VeChain (VET)

Kaynak: TradingView, VET / USDT

VET, bir haftadan fazla bir süredir 0,07-0,08 dolar arasında dikdörtgen bir aralıkta hareket ettikten sonra düşüş eğilimi gördü. Değerinin yaklaşık %32’sini kaybetti ve 18 Nisan’da birkaç haftanın en düşük seviyesine geriledi.

VET boğaları sonunda bu düşüş rallisini durdurmalarına yardımcı olan zemini buldu. Buna rağmen, fiyat alt bandın yakınında seyrediyordu. Bollinger bantları fiyat düşen bir kamada (beyaz) değer kaybederken. 0,057 $ işaretinin altında sürekli bir kapanış, VET’yi bir yükseliş geri dönüş şansından önce 0,055 $’lık bir test için konumlandıracaktır.

Basın zamanında, VET 0.05766 dolardan işlem görüyordu. bu RSI 4 saatlik zaman diliminde zayıf okumalar öngördü, dengesi sağlam dururken boğaları engelledi. Bununla birlikte, bir yükseliş geçişi yukarı (sarı) ve aşağı (mavi) göstergeler kısa vadede canlanma umutlarını canlı tuttu.

EOS

Kaynak: TradingView, EOS / USDT

EOS, 2,6 dolar seviyesinden tersine dönene kadar %27,2’lik bir yukarı kanal (beyaz) eğim gördü. Bunu yaparken, geri dönüş modelinden ayrıldı ve hemen trend çizgisi desteğinde (beyaz, kesikli) durdu.

Şimdi, ayılar bu noktada engel oluşturmaya devam ederken, alıcılar 2,44 dolar işaretini geri almayı hedefliyor. 20 EMA (kırmızı) 50 EMA’nın (camgöbeği) altına düşerken, satıcılar kısa vadeli eğilimi kendi lehlerine çevirdi.

Basın zamanında, EOS 2.427 dolardan işlem görüyordu. düşüş RSI 37-desteği kısa vadeli geri çekilmeleri sürdürürken 42’nin üzerinde yüzemedi. Ancak aradaki farkın azalmasıyla MACD ve sinyal hatları, alıcılar büyük olasılıkla hemen fiyat desteğinde azalmaz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu