Kripto Para

Çıkış veya HODL? Ace kripto tüccarlarının sizin için para kazanma ipuçları var

Rusya Ukrayna’ya savaş açıyor ve dünya çapındaki ekonomistler başlarını suyun üstünde tutmaya çalışıyorlar. Kripto piyasası bu siyasi kırılmalara tepki verirken, yeni bir yatırımcı onların korkulu mu yoksa açgözlü mü olması gerektiğini merak ediyor olabilir. Bu amaçla, bazı kripto tüccarları ve analistler görüşlerini paylaştı.

Benimle MESS-ari yapma

Messari Research, birçok kripto tüccarı için bir bilgi merkezidir ve kurucu Ryan Selkis, savaş sırasında kripto parasıyla ne yapacağı konusunda hiçbir şey söylemedi. Araştırmacı dedim,

“Ben satmıyorum. Soğuk hava deposuna geçiyorum.”

Dahası, Selçuk tavsiye edilen yatırımcılar Bitcoin’lerini borsalardan çıkarmak için. Bunun nedeni, Rusya’nın olası bir SWIFT yasağından kaçınmak için Bitcoin’i yasallaştıracağını öngörmesiydi. Selkis ayrıca böyle bir durumda ABD’nin Bitcoin etkinliğini izleyeceğine ve kullanıcıların bilinmeyen cüzdanlara para göndermesini engelleyeceğine inanıyordu.

Öte yandan Messari araştırmacısı, Bitcoin’in işgalcilerden ziyade işgale direnen devletler için olduğunu iddia ediyor gibiydi. o tweetlendi,

“Altın Rusya ve Çin içindir. Bitcoin Ukrayna ve Tayvan içindir.”

Bir görüşler orkestrası

Bu arada, yatırım stratejisti ve ekonomi tarihçisi Raoul Pal, jeopolitik olaylara bakan tüccarlar için kendi tavsiyesini sundu. Onlara “32 yıllık kariyerinden” bazı ipuçları vermeyi vaat eden Pal, basitçe tweetlendi,

“Yapamaz. Para kaybetmenin doğrudan bir yolu olan CNN / Fox / CNBC söylenti manşetlerinin ticaretinde sıfır avantajınız var. Bu bir kamu hizmeti duyurusudur. Teşekkürler. “

onun yerine çağırdı tüccarlar uzun vadeli bir plan yapmak ve ona sadık kalmak için.

Kendi adına, kripto tüccarı ve etkileyici Lark Davis, bir plana bağlı kalma fikrini tekrarladı. Ayrıca, çatışmanın sona ermeye yakın olmadığını iddia etti ve FOMO’ya karşı uyardı.

Ancak yazar ve Bitcoin tüccarı Vijay Boyapati piyasaya daha olumlu bir bakış attı. Güçlü bir toparlanmanın takip ettiği bir kazanın, bazı gök roketli mitinglere yol açabileceğini ima etti.

Bitcoin Fear and Green Index Bülteni’nin 27. Sayısı, kesinlikle mevcut durum hakkında bazı görüşler ortaya koydu. Bülten, 36.000 doların kral madeni para için bir meydan okuma seviyesi olabileceğini kaydetti. Bununla birlikte, acil hedef Bitcoin’in 38.000 doları elinde tutmasıydı.

Bülten sonuçlandı,

“Bu bölgeden yukarı doğru çıkmanın birkaç yükseliş etkisi olabilir; Kilit bir olasılık, rallinin 47.000 dolar civarında bir hedefe devam etmesi olabilir. Bitcoin bir günü 36.000 doların altında kapatırsa rallinin geçersiz hale geldiğini not etmek önemli.”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu