Crypto BitsCrypto NewsKripto ParaShiba Inu (SHIB)SHIBBTCSHIBUSD

Fiyat Günlük %6,5 Arttıkça Önemli Shiba Inu (SHIB) Metrikleri Yükseliyor: Ayrıntılar

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, son birkaç gün boyunca kripto para piyasasının geri kalanını taklit ederek inişli çıkışlı bir seyir izledi.

Ancak geçtiğimiz gün, popüler köpek temalı meme coin biraz zemin kazandı ve fiyat ve diğer önemli göstergelerde kayda değer bir artış kaydetti.

SHIB Fiyatı Günde %6,5 İyileşiyor

SHIB’in 7 günlük grafiği, diğer birçok altcoin gibi, Mariana Çukuru’na benziyor.

Ekran görüntüsü 2024-07-07, 10.51.32
Kaynak: CoinGecko

Bitcoin ve diğer büyük altcoinlerin izinden giden meme coin, geçtiğimiz haftanın sonuna doğru değer kaybetti ancak yerel bir dip noktası gibi görünen bir seviyeyi bulmayı başardı ve toparlanmayı başardı.

SHIB’in fiyatı son yedi günde %2,7 düşüş gösterdi ancak son 24 saatte %6,5’in üzerinde etkileyici bir yükseliş gerçekleştirerek şu anda 0,00001637 $ civarında işlem gördü.

Önemli SHIB Metrikleri de Yükseliyor

İyileşme, son birkaç gün içinde daha geniş kripto para piyasasındaki artışla aynı doğrultuda olsa da, SHIB ile ilgili iki ölçümün de yükselişte olduğunu not etmek önemli.

Bunlardan ilki yanma oranıdır. Her SHIB işleminde toplam arzın küçük bir yüzdesi kalıcı olarak yok edilir. Geçtiğimiz 24 saat içinde neredeyse %800 oranında fırladı ve yaklaşık 18 milyon tokenin yakılmasıyla sonuçlandı.

Ekran görüntüsü 2024-07-07, 10.55.16
Kaynak: Şibburn

Yakılan SHIB tokenlerinin USD karşılığı önemsiz düzeyde olsa da, bu konuda sürekli çaba gösterilerek piyasaya olumlu etki yapılması amaçlanıyor.

Önemli bir artış kaydeden ikinci ölçüm balina aktivitesidir. Popüler analiz firması IntoTheBlock’tan elde edilen veriler, meme coinin büyük işlem hacminin olduğunu gösteriyor artırılmış son 24 saatte yaklaşık %180 oranında arttı.

Firmanın SHIB için özeti çoğunlukla düşüş yönünde olmaya devam ediyor ancak eğer boğalar son birkaç gündeki tempoya ayak uydurabilirse meme coin bir geri dönüş gerçekleştirebilir.

Shiba Inu ekosisteminin tamamı hakkında daha fazla güncelleme için bugün Shibarium haberlerimize göz atın.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 600$ (CryptoPotato’ya Özel): Yeni bir hesap kaydetmek ve Binance’te 600$’lık özel hoş geldin teklifi almak için bu bağlantıyı kullanın (tüm detaylar).

BYDFi Exchange’de SINIRLI TEKLİF 2024: 2.888 $’a kadar hoş geldiniz ödülü, kayıt olmak ve ücretsiz 100 USDT-M pozisyon açmak için bu bağlantıyı kullanın!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu