SASA Hedef Fiyat 2024, 2025 | SASA Hisse Yorum

SASA hisse hedef fiyat 2024, 2025, 2030 sayfasından Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Hisse Senedi fiyatları, yorumları ve değişimlerini grafiklerle anlık olarak takip edin. SASA uzun vadede ne olur, 5 yıl sonra, 10 yıl sonra ne olur? SASA temettü 2024 hakkında detaylar…

SASA Hedef Fiyat 2023, 2024, 2025 | SASA Hisse Yorumları

SASA Hisse Hedef Fiyat 2024, 2025 | SASA Hisse Yorumları

Polyester, elyaf, iplik gibi çeşitli ürünlerin üretiminde önemli rol oynayan Türkiye’nin en büyük ve güçlü üretim tesislerine sahip firmalarından birisidir. Özellikle geçtiğimiz süreçte hisse bazında bakacak olursak harika bir yükseliş yakalamıştır. Uzman görüşlerine bakacak olursak da bu şekilde hem orta hem de uzun vadede yükselişin devam edeceği öngörülmektedir. Ayrıca Sasa Hedef Fiyat 2023 yılı içerisinde 145 TL civarında olacağı tahmin edilmektedir. Lİstelemek gerekirse:

Sasa Hedef Fiyat 2024: 145 TL

SASA 2025 hedef fiyat

Borsa piyasaları uzun vadeli yatırım için oldukça uygundur. Özellikle Sasa gibi adımlarını bilerek atan şirketler için uzun vadeli planlar yapmak mantıklı olacaktır. Uzmanlar 2025 yılına yaklaştığımızda bu hissenin fiyatında ciddi artış yaşanmasını bekliyor. Hedef fiyat olarak ise 300 TL civarını gösteriyorlar..

4 Yorum

  1. Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, Borsanın son dönemde en çok konuşulan şirketlerinden biri olan Sasa’ya ilişkin önemli mesajlar verdi. Fiyat 80 liraya çıktığında, küçük yatırımcı zarar görmesin diye hisse sattıklarını belirten Erdemoğlu; “O satıştan bu yana SASA hissesi alınmaz diyorum” dedi.

  2. ABD Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Ticareti Komisyonu (CFTC) üyesi Kristin Johnson, FTX’in iflasının ardından kripto endüstrisi ‘muhbirlerine’ çağrıda bulundu. Johnson muhbirlerin daha önce yardımları için milyonlarca dolar ödeme aldığını da vurguladı. Londra’da düzenlenen bir konferansta konuşan Johson, kripto dolandırıcılıklarının “içler acısı” bir hal aldığını belirtirken dijital varlık alanı bağlamında bu tarz muhbirlere sahip olmanın önemini …

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu