Kripto Para

nOFTEN, LBank ile ticaret kampanyasını duyurdu

Sanatçılar ve ünlüler için son derece nadir ve benzersiz bir platform olan nOFTEN, birinci sınıf dijital varlık borsası LBank ile bir ticaret kampanyası başlatıyor. nOFTEN, sanatçılara ve ünlülere ham ve sanatsal havalarını sınırsız dünyayla paylaşmaları için bir platform sunan eşsiz bir projedir.

nOFTEN küresel ünlüler, bağımsız sanatçılar ve sansasyonel yaratıcıların toplulukları için ilk elden deneyimler geliştirmeleri için kaideler koyan hareketli bir NFT pazarıdır. Platform, $ NOF jetonu için ticaret kampanyasından önce çok popülerlik kazandı.

$ NOF Jeton Detayları

İsim: $ NOF

Jeton Temini: 500 milyon

Ticaret kampanyasının detayları:

Tarih: 10 Mart 2022 23:00 (UTC + 8)

Ödüller: NOF $ değerinde 10K USD’nin üzerinde.

Tüzük

Kullanıcılar, yarışma süresi boyunca NOF / USDT işlem çiftinde LBank hesaplarında (hem alış hem de satış emirleri dahil) işlem gören toplam NOF $ hacmine göre sıralanacaktır.

En yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 kullanıcı aşağıdaki ödüllerle ödüllendirilecektir:

  • 1: Toplam ödüllerin %21’i
  • 2.: Toplam ödüllerin %12’si
  • 3.: Toplam ödüllerin %8’i
  • 4-10: toplam ödüllerin %35’ini bölün (her biri %5)

Ticaret Piyango

nOFTEN ayrıca, NOF $ için en az 300 USDT işlem hacmine (hem alış hem de satış emirleri dahil) sahip kullanıcıların katılmaya uygun olacağı bir ticaret piyangosuna ev sahipliği yapıyor.

11 ile 50 arasında sıralanan ve sıralama numarası 4 ve 7 ile biten (yani 14., 17., 24., 27., 34., 37., 44. ve 47.) kullanıcılar toplam ödüllerin %3’ünü alacak şekilde seçilecektir.

LBank Hakkında

LBank veya Ledger Bank, küresel kullanıcılara güvenli, profesyonel ve kullanışlı bir dijital varlık değişimi sağlamak için Aralık 2015’te geliştirilen dünyanın önde gelen varlık borsasıdır. Platform ayrıca dünyanın en iyi 10 dijital borsasından biri olarak değişim hizmetleri, yatırım hizmetleri ve finansal hizmetler sunmaktadır. LBank, ortalama 1,5 milyar ABD doları işlem hacmi ile 4,5 milyonun üzerinde kullanıcıyı bir araya getirdi.

nOFTEN hakkında

nOFTEN, dünya çapındaki ünlülerin sanat koleksiyonlarını tercih ettikleri herhangi bir ortamda veya hayatta bir kez yaşayabilecekleri bir deneyim olarak pazarlamaları için eşsiz bir cennettir. Sanatçıların özgür ruhunu kutlamak ve onu değerli dijital varlıklara dönüştürmek için ünlü hayran merkezli bir temayı takip eden gelişmekte olan bir NFT pazarıdır. Ünlüler NFT’lerini oluşturabilir, farklı kanallar kullanarak satışlarını düzenleyebilir, koleksiyonu sergileyebilir ve sanatçıları güçlendirebilir.

nOFTEN hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin:

İnternet sitesi | heyecan | Telgraf

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu