Kripto Para

Santiment Üç Altcoine Dikkat Çekti! “Bitcoin’de FUD Tarihi Düzeyde, Alım Fırsatı Sunuyorlar!

Bitcoin ve altcoinler kötü günler geçiriyor. Bunda dev hükümetlerin satışları, Mt.Gox geri ödemelerinden gelen satış baskısı ve spot Bitcoin ETF‘lerinde yaşanan çıkışlar etkili olurken Santiment analistlerinden güncel piyasa değerlendirmesi geldi.

Buna göre, sosyal medyada tarihi düzeyde korku ve şüphenin (FUD) hakim olduğunu söyleyen Santiment, sosyal medyada kripto paralar için alım yerine daha çok satım ifadelerinin yer aldığını belirtti.

Bu durumun nadir olduğuna dikkat çeken Santiment, kalabalığın öfke ve hayal kırıklığı ile artan FUD karşısında cesur yatırımcılar için alım fırsatı sunduğunu söyledi.

“Piyasalar kanamaya devam etti ve sosyal medya artık tarihi FUD seviyelerini ulaştı.

Kripto forumlarında “satın alma”dan ziyade “satış”tan daha fazla bahsediliyor ve bu durum nadirdir. Ancak son 24 saat içinde bu örneklerden birkaçını gördük; bunlar arasında 2024’te şimdiye kadarki en büyük olumsuz ve olumlu yorum oranı da yer alıyor.

Bu durum cesur yatırımcılar için bir fırsattır. Cesur yatırımcılar için gerçek anlamda muhalif olmayı isteyebilecekleri bir ortam var. Kalabalığın öfkesini ve hayal kırıklığını satın alın.”

Üç Altcoin Alım Fırsatı Sunuyor!

Santiment analistleri, Bitcoin ve kripto para piyasasında düşüşler yaşanırken üç altcoinin dipten alım fırsatı sunduğunu söyledi.

Bu noktada bazı altcoinlerde adres aktivitesinde ve yatırımcı ilgisinde artış olduğunu belirten Santiment, bu altcoinlerin cesur yatırımcılar için güvenilir dipten alım fırsatları sunduğunu açıkladı.

Sert düşüşler sırasında bazı altcoinlerin göz ardı edildiğini ifade eden Santiment, bunların OP, NEXO ve STORJ olduğunu söyledi.

” Bu düşüş sırasında kriptoyu görmezden mi geliyorsunuz?

Yatırımcıların hala meşgul olduğunu ve adres aktivitesinde büyük artışların ortaya çıktığını unutmayın.

Cesur dip alıcıları fırsat ararken OP, NEXO ve STORJ gibi kripto paraları aklınızda bulundurun.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu