Crypto BitsCrypto NewsDOGEBTCDOGEUSDKripto ParaMeme coinsShiba InuShiba Inu (SHIB)SHIBBTCSHIBUSD

SHIB Fiyatı İyileşmede Patlıyor, Ancak Bu Shiba Inu Metrikleri Düşüyor

TL;DR

  • Kripto para piyasası toparlanma gösterdi; Bitcoin neredeyse 58.000 dolara ulaştı ve Ethereum 3.000 doların üzerine çıktı. Shiba Inu gibi meme paraları da önemli kazanımlar elde etti.
  • Fiyat artışına rağmen yanma oranı ve Shibarium’daki işlemler de dahil olmak üzere bazı SHIB ekosistemi ölçümleri düştü.

Yeşil Yola Dönüş

Kripto para piyasası son birkaç saatte önemli ölçüde toparlandı ve geçen haftanın sonunda tanık olunan kayıpların bir kısmını sildi. Bitcoin (BTC) neredeyse 58.000 dolara yükselirken, Ethereum (ETH) 3 bin doları geri aldı.

Meme parası alanı da saatlik ölçekte yeşil renkte. Önde gelenlerin en iyi performans gösterenleri arasında Shiba Inu (SHIB), Bonk Inu (BONK), Pepe (PEPE) ve daha fazlası yer alıyor.

Şu anda, Kendini Dogecoin katili ilan eden kişi, meme coin kohortunun en büyük ikinci, tüm sektörün ise 14. en büyüğü. SHIB’in fiyatı birkaç saat önceki en düşük seviyeden bu yana %13 arttı.

SHIB Piyasa Değeri
SHIB Piyasa Değeri, Kaynak: CoinGecko

Daha az bilinen bazı meme paraları daha da etkileyici kazanımlara tanık oldu. Köpek temalı Billy (BILLY) son bir saatte %10 ve muazzam bir %140 artış gösterdi haftalık ölçekte. Gigachad (GIGA) da benzer bir yükseliş kaydederken, HOPPY son yedi günde %72 artış kaydetti.

SHIB Metrikleri Düşüyor

Shiba Inu’nun fiyatlarının yeniden canlanmasına rağmen ekosistemiyle ilgili önemli göstergeler güneye yöneldi geç saatlerde. Yanma oranı var yuvarlandı Son 24 saatte %90’ın üzerinde artış yaşandı ve bunun sonucunda yalnızca 1,1 milyon token imha edildi.

Metriğin hafta sonu yaklaşık %800 oranında patladığını hatırlayın. yaklaşık 18 milyon varlık gönderildi boş bir adrese.

Katman-2 blockchain çözümü Shibarium da ilerlemesini durdurdu. Veriler, 7 Temmuz’da günlük işlemlerin 5.000’in altına düştüğünü gösteriyor; bu, önceki gün gözlemlenen rakama göre %40’lık bir düşüş.

Ağ, geçen yılın ağustos ayında resmen gün ışığına çıktı. BT tasarlanmıştır İşlem maliyetlerini düşürerek, hızı artırarak ve ölçeklenebilirliği artırarak Shiba Inu’nun ilerlemesini teşvik etmek.

Ekosistemle ilgili daha fazla güncelleme için, emin ol bizim göz atın Şibaryum haberleri bölüm.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 600$ (CryptoPotato’ya Özel): Yeni bir hesap kaydetmek ve Binance’te 600$’lık özel hoş geldin teklifi almak için bu bağlantıyı kullanın (tüm detaylar).

BYDFi Exchange’de SINIRLI TEKLİF 2024: 2.888 $’a kadar hoş geldiniz ödülü, kayıt olmak ve ücretsiz 100 USDT-M pozisyon açmak için bu bağlantıyı kullanın!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu