Crypto BitsCrypto NewsKripto ParaShiba Inu (SHIB)SHIBBTCSHIBUSD

Shiba Inu (SHIB) Topluluğu için Kritik Uyarı

Kripto para endüstrisi, her gün birçok heyecan verici gelişmenin yaşandığı dinamik bir sektör.

Bununla birlikte, çoğu zaman acemi kullanıcıların kriptolarını güvende tutma konusundaki yetersizliklerinden yararlanmak isteyen bilgisayar korsanları ve yanlış yapanlar için de bir hedeftir.

Bu özellikle meme parası sektörü için geçerlidir.

Bununla birlikte, Shiba Inu (SHIB) en popüler meme paralarından biri ve büyük bir topluluğa sahip.

Projenin pazarlama lideri LUCIE, az önce tekrar gönderilmiş Kullanıcıları ShibaSweepers adlı bir Telegram grubundan uzak durmaları konusunda uyaran Shibarium ekibinin başka bir üyesinden gelen bir uyarı.

Uyarı: Bir sonraki duyuruya kadar lütfen ‘ShibaSweepers’ Telegram grubundan uzak durun. Grup şüpheli davranıyor ve saldırıya uğramış olabilir.

Kaynak: X

Şu anda başka güncelleme mevcut değil.

Gibi KriptoPatates Yakın zamanda bildirilen özel anahtar sızıntılarının, 2024 yılının ikinci çeyreğindeki kripto hırsızlıklarının önde gelen nedeni olduğu belirlendi. SlowMist tarafından hazırlanan bir rapora göre, bu vakalar, kullanıcıların tohum cümlelerini Tencent Docs, Baidu Cloud, Shimo Docs gibi bulut çözümlerinde saklamasını içeriyordu. , Google Dokümanlar vb.

Telgraf istismarları da yaygındır. Kötü niyetli aktörler, kurbanları grup sohbetlerine çekerek, onları bir kimlik avı web sitesine veya cüzdanlarını tüketen bir yazılıma bağlayan bağlantılara tıklamaya ikna ediyor.

Bu nedenle bilinmeyen bağlantılara asla tıklamamak zorunludur. Kripto paranızı internete bağlı olmayan bir donanım cüzdanında saklamak da her zaman daha iyi bir çözümdür.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 600$ (CryptoPotato’ya Özel): Yeni bir hesap kaydetmek ve Binance’te 600$’lık özel hoş geldin teklifi almak için bu bağlantıyı kullanın (tüm detaylar).

BYDFi Exchange’de SINIRLI TEKLİF 2024: 2.888 $’a kadar hoş geldiniz ödülü, kayıt olmak ve ücretsiz 100 USDT-M pozisyon açmak için bu bağlantıyı kullanın!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu