BlockchainCrypto BitsCrypto NewsKripto Para

Temmuz Ayında İzleme Listenize Ekleyebileceğiniz En İyi RWA Kripto Para Birimleri

TL;DR

  • Ondo, 1 dolar civarındaki mevcut fiyatı ve 1,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle Gerçek Dünya Varlıkları (RWA) sektöründeki en büyük kripto paradır. Ocak ayında çıkış yaptı ve Haziran ayında neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,50 dolara ulaştı.
  • Niş, daha geniş kripto para piyasası düzeltmesi nedeniyle yakın zamanda yaklaşık 9 milyar dolardan yaklaşık 6 milyar dolara düştü.

Ondo (ONDO)

Gerçek Dünya Varlıkları (RWA) son birkaç ayda popülerliğini artırdı. Akıllı sözleşmeler aracılığıyla fiziksel nesneleri veya özellikleri temsil edebilir ve blockchain üzerinde işlev görebilirler. Bu yılın başında bu nişin piyasa değeri 9 milyar dolara yaklaştı. Ancak son dönemdeki son gelişmelerin ardından yaklaşık 6 milyar dolara geriledi. düzeltme tüm kripto para piyasasının.

Ondo (ONDO), yaklaşık 1 dolarlık fiyatı ve 1,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle (CoinGecko’nun verileri) en büyük RWA parasıdır. Bu New York merkezli kripto şirketi Ondo Finance’in yönetim tokenıHangi tokenizasyona odaklanır (tahviller ve ABD Hazine tahvilleri gibi varlıkların blok zincirlere kaydedilmesi).

ONDO gün ışığını gördüm bu yıl Ocak ayındaisabet Haziran başında neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,50 dolara ulaştı. Önümüzdeki haftalarda yeni bir zirveye ulaşıp ulaşmayacağını veya piyasadaki düşüşün değerlemeyi baskılamaya devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Mantra (OM)

Bu, 700 milyon doların üzerinde piyasa değeriyle ikinci en büyük RWA kripto para birimidir. Ağustos 2020’de yayına girdiulaşıyor Geçen ay 1,09 dolarlık zirve fiyatı.

OM yıllık %3.000 oranında şaşırtıcı bir yükseliş yaşıyor ve geçen hafta yükselişe tanık olan ilk 100 listesindeki birkaç kripto para birimi arasında yer alıyor.

Mantra bir birinci katman blockchain ağı arasında bir köprü oluşturur TradFi ve DeFi, Gerçek Dünya Varlıklarını tokenize etmek için gerekli altyapıyı sunarak.

Pendle (PENDLE)

Pendle Finance, merkezi olmayan finansal hizmetler sunan, sabit getirileri ve getiri tokenizasyonunu vurgulayan bir blockchain protokolüdür. Farklı blok zincirlerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve verimli ticaret için otomatik pazar oluşturmayı içerir.

ATH’si bu yılın nisan ayında 7 dolarlık dönüm noktasını geçtiğinde gerçekleşti. Ancak şu anda 3,80 dolar civarında işlem görüyor ve şiddetli piyasa çöküşünden ciddi şekilde etkilenen varlıklardan biri.

Krom (CHR)

Chromia (CHR), Chromia ekibi tarafından geliştirilen bir blockchain platformu ve kripto para birimidirsağlamayı amaçlayan merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve oyunlar geliştirmek için ölçeklenebilir ve merkezi olmayan altyapı.

Fiyatı günlük %8 artışla 0,26 dolar bölgesini aşarak olumsuz piyasa eğilimlerine meydan okudu. Bu yükseliş, Chromia’nın AWS Çözüm Ortağı Ağı’na katıldığı haberiyle aynı zamana denk geldi.

“Bu, Chromia’nın altyapısını milyonlarca müşterinin eriştiği AWS Marketplace’e bağlayacak. ikisi birden kamu ve kurumsal çözümler. Bizim için büyük bir başarı” diye konuştu. belirtilmiş X’te.

Ek olarak geliştiriciler açıklığa kavuşmuş platformun MVP’si Ana ağ 16 Temmuz’da resmen başlayacak.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 600$ (CryptoPotato’ya Özel): Bu bağlantıyı kullan yeni bir hesap açmak ve Binance’te 600$’lık özel hoş geldin teklifi almak için (tüm detaylar).

BYDFi Exchange’de SINIRLI TEKLİF 2024: 2.888 $’a kadar hoş geldin ödülü, bu bağlantıyı kullan Kayıt olmak ve 100 USDT-M’lik pozisyonu ücretsiz açmak için!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu