AkademiCoin YorumKripto Para

VET Coin Yorum: VeChain’in değeri artacak mı?

2021'in yıldızı programlanabilir akıllı sözleşme platformu VeChain ( VET ), tanınma ve değer kazanma mücadelesi verdiği ve geride kalma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için bu yılı çok daha zor buluyor.

Bugünkü fiyatı (2 Şubat), 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesine göre %80 düşüşle 0.056 dolar ve en büyük kriptolar listesinde 33. sıradan 38. sıraya düşen diğer kriptolara karşı zemin kaybetmeye devam ediyor. Geçen yıl ilk 20’deydi.

Mücadele, hedefli ve yaygın olarak uygulanabilir bir kullanım durumu , Çin’in geniş tüketici pazarında ve daha geniş Asya alanında güçlü bir varlık ve bazı mavi çip müşterileri dahil olmak üzere iyi temeller olarak kabul edilebilecek şeylere rağmen .

Olumsuz tarafı, Çinli yetkililer tarafından mevcut kriptolara güvensizlik gibi görünüyor. ABD’de Deadstock’un yakın zamanda imzalanması gibi batıda daha önemli anlaşmalar, şüphesiz onun amacına yardımcı olacaktır.

Mesleki Eğitim ve Öğretimin 2022 ve sonrasındaki görünümü nedir? Parlaklığının bir kısmını geri kazanabilir mi?

VeChain (VET) nedir?

VeChain’in platformu, perakendecilerin ve tüketicilerin bir ürünün kalitesini ve orijinalliğini belirlemesine olanak sağlamak için dağıtılmış defter teknolojisini kullanır.

2015 yılında Sunny Lu tarafından kurulan projenin vizyonu, şeffaf bilgi akışı, verimli işbirliği ve yüksek hızlı değer aktarımları sağlamak için güvene dayalı ve dağıtık bir iş ekosistemi platformu oluşturmaktır. Bu bir anlamda, blockchain teknolojisini gerçek dünyaya bağlarken tedarik zinciri ve ürün yaşam döngüsü yönetim süreçlerini geliştirir.

Daha spesifik olarak, VeChain ToolChain, kurumsal müşterilerin küresel ölçekte dijital dönüşüm oluşturmasına ve yürütmesine olanak tanıyan bir hizmet olarak (SaaS) platformu olarak düşük kodlu blok zinciri tabanlı bir yazılım sunar. Çözümler, bir işletmenin belirli iş ihtiyaçlarına uygundur. VeChain, PwC, Walmart China ve BMW Group gibi şirketlerle yüksek profilli ortaklıklar sağladı .

Token, VET , akıllı sözleşmelerden değer taşır. Bu, VeChain’in blok zincirinde meydana gelen merkezi olmayan uygulamalardaki işlemlerin VET kullanacağı anlamına gelir.

VeChain projesinin öne çıktığı şey, işletmelerin ürünlerini benzersiz bir hizmet olarak blok zinciri (BaaS) modeli aracılığıyla takip etmelerini ve kalite güvencesi yürütmelerini sağlamaktır. Bu, hem taraflar arasındaki maliyetleri azaltma hem de ticari işbirliğini daha basit ve verimli hale getirme potansiyeline sahiptir.

Özellikle, küresel tedarik zinciri tedarikçileri, sistemleri genellikle çok uluslu bir ağın sessiz bölümleri arasındaki fiziksel evrakları izlemeye dayandığından, blok zinciri teknolojisinin entegrasyonundan yararlanmaya devam ediyor.

VET COİN YORUM

2019’da çok uluslu perakende şirketi Walmart , bir izlenebilirlik stratejisi aracılığıyla Çin’deki tedarikçileri, mağazaları ve müşterileri arasındaki ürün yönetimini kolaylaştırmak için VeChain ile ortaklık yapacağını duyurdu .

Bu yılın başlarında San Marino Cumhuriyeti, VeChain’in geçmiş enfeksiyonların kaydını, negatif test sonuçlarını içeren ve ayrıca dijital bir aşı sertifikası sağlayan NFT tabanlı aşı pasaportunu onayladı.

Diğer VeChain haberlerinde şirket, VeChainThor blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve DNV’leri – sınıflandırma topluluğu ve denizcilik endüstrisi için tanınmış bir danışman – enfeksiyon risk yönetimini birleştiren VeTrust adlı bir risk öz değerlendirme uygulamasını tanıtmak için Çin hükümetiyle birlikte çalıştı. metodoloji.

1 Aralık’ta VeChain , kuzey Amerikalı sokak giyim perakendecisi Deadstock App’in “ABD ve Kanada pazarlarına mümkün olan en yüksek düzeyde kimlik doğrulama sağlamak için” blok zinciri teknolojisini kullanacağını duyurdu.

Ürün kaynak malzemelerinden servis geçmişine kadar, bir ürünün tedarik zinciri hareketiyle ilgili her bir bilgi parçası kaydedilebilir ve doğrulanabilir. VeChain, üretim, lojistik, tedarik zinciri, perakende ve toptan satıştan ürünlerin yaşam döngüsünü kapsayan bir ürün izlenebilirlik stratejisi sunar.

İşletmeler, VeChain’in blockchain destekli platformunu kullanarak benzersiz kimliklere sahip ürünler atayabilir ve ardından bu kimliği bir QR koduna yerleştirerek mal ve hizmetleri takip edebilir. Bu, üreticilerin, tedarik zinciri ortaklarının ve tüketicilerin tedarik zincirleri boyunca ürünlerin hareketini izlemelerine olanak tanır.

VeChainThor platformunda beş ana katılımcı türü vardır:

İşletmeler, bireyler, kuruluşlar, devlet daireleri ve düzenleyiciler gibi her türlü varlığı içeren işletme sahipleri

VeChainThor blok zincirinde gerekli uygulama geliştirme ve hizmetleri oluşturmak için bireysel yeterli yeteneklere sahip olmayan işletme sahiplerine yardımcı olan uygulama hizmeti sağlayıcıları

Blok zinciri uygulamaları geliştirmek isteyen işletme sahipleri için akıllı sözleşmeler oluşturmak ve yürütmek için teknik hizmetler sağlayabilen işletmeler veya bireyler

Bloklar üretip doğrulayarak VeChainThor blok zinciri ağının bütünlüğünü sağlayan altyapı hizmet sağlayıcıları

VeChain Vakfı Üyeleri

VeChain belirteci (VET) , akıllı sözleşmelerden değer taşımak için kullanılır; bu, VeChain’in blok zincirinde meydana gelen merkezi olmayan uygulamalardaki işlemlerin VET kullandığı anlamına gelir.

VeChain Vakfı, özel satış, halka açık satış, promosyonlar, ticari işbirlikleri ve pazarlama faaliyetleri dahil olmak üzere farklı süreçler aracılığıyla MEÖ tokenlerinin (yanmış tokenlerin bir kısmı dahil) %70’inden fazlasını dağıttı.

VET fiyat analizi: Teknik görünüm
VET jeton yolculuğuna Ağustos 2018’de başladı ve 17 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,2782 $’a ulaştı. Sadece bir hafta önce, 10 Nisan 2021’de VET 0,1335 $’dan işlem görüyordu.

Ancak fiyat 25 Nisan’da 0.1589 dolara gerileyerek 23 Mayıs’ta 0.07553 dolara kadar düştü. Bu, madeni paranın sadece 37 gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını düşünürsek, biraz keskin bir düşüş.

VET fiyatı daha sonra konsolide oldu ve 7 Ağustos 2021’e kadar 0,06 ila 0,09 dolar aralığında işlem gördü ve 0,1031 dolara tırmanarak 6 Eylül 2021’de 0,1556 dolara ulaştı. Ralli kısa sürdü ve fiyat 29 Eylül’de 0,08642 dolara düştüğünde eğilim tersine döndü. 2021.

Şu anda (2 Şubat) 0.056$ civarında işlem görüyor.

VET, 3.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto para birimleri listesinde 38. sırada yer alıyor. CoinMarketCap’e göre toplam 86 milyarlık arzdan 64.32 milyardan fazla VET madeni parası dolaşımda .

CoinCodex tarafından sağlanan teknik analiz , Mesleki Eğitim ve Öğretime ilişkin kısa vadeli duyarlılığın düşüş eğiliminde olduğunu ve 12 göstergenin 16 düşüş sinyaline kıyasla yükseliş sinyali verdiğini gösteriyor.

TradingView verilerine göre günlük basit ve üstel hareketli ortalamalar satış sinyalleri verirken , 2 Şubat itibarıyla göreli güç endeksi (RSI) 35.92’deydi. 30 veya altındaki bir RSI okuması, aşırı satım veya düşük değerli bir durumu gösterir. Genel olarak, RSI 30 referans seviyesinin altına düştüğünde, yükseliş sinyali olarak yorumlanabilir.

Tedarik zinciri ve lojistik ihtiyaçlarına odaklanan Blockchain destekli çözüm
Geçen ay, VeChain yedi yıllık tarihinde bir dönüm noktası oldu. Şirket , ağın ölçeklenebilirliğini iyileştirmeyi amaçlayan Yetki Kanıtı (PoA) 2.0 fikir birliği mekanizmasının ilk aşamasını başlattı .

Yükseltme, VeChain işlemlerinin madencilik kullanılmadan yetkilendirilmesine olanak tanır, böylece çevresel etkiyi azaltır ve projeye bir destek sağlar.

VeChain’e göre, PoA 2.0, daha güvenli bir sistem sunmak için Bizans Hata Toleransı ve Nakamoto fikir birliği mekanizmalarını birleştirir ve bu da proje için daha geniş çapta benimsenmesine yol açabilir.

BigONE Exchange başkanı ve Moğolistan’ın ulusal verimlilik gündeminin baş dijital danışmanı Anndy Lian, VET tokeninin henüz optimum potansiyeline ulaşmadığına inanıyor.

“VeChain’in bir Yetki Kanıtı (PoA) modeline yakın zamanda yükseltmesi, daha çevre dostu olarak kabul ediliyor ve bu sadece başlangıç. Çevremdeki birçok kişi, bu yükseliş piyasasında MEÖ fiyatının artabileceğini söylüyor ancak yükseltmenin tam ölçekli lansmanının gerçekleşmesini bekledikleri için henüz projeye yatırım yapmıyorlar. Sadece inovasyonun zaman aldığını söyleyebilirim – sabırlı olalım.”
VET belirteci için riskler nelerdir?
VeChain, devrim niteliğinde bir potansiyele sahip bir ağa güç sağlayan bir kripto para birimi olsa da, ilerlemeye karar vermeden önce önemli riskleri hesaba katmak ve fiyatı kendiniz düşünmek çok önemlidir. VeChain 2015 yılında piyasaya sürüldü ve bu onu nispeten yeni bir proje haline getirdi.

Ayrıca, VeChainThor’da kullanılan PoA sistemi, blok zincirlerin doğasında bulunan açık, izinsiz ve merkezi olmayan yapıdan yoksundur ve bu nedenle merkezileşme riskleri oluşturur.

VET token fiyat tahmini: Al, sat veya bekle?

2 Şubat’ta algoritma tabanlı tahmin hizmeti Wallet Investor pozitif bir VET/USD madeni para tahmini verdi. Geçmiş verilere dayanarak, Wallet Investor fiyatın bir yıl içinde 0,134 dolara yükseldiğini ve beş yıl içinde 0,46 dolara ulaştığını gördü.

Digital Coin Price , tokenin 2022’de 0,077 dolara, 2025’te 0.13 dolara ve 2028’de 0.19 dolara ulaşabileceğini söyleyerek yükseliş VET kripto tahminini destekledi.

Algoritma tabanlı tahminlerin yanlış olabileceğini unutmayın. Tahminler, kendi araştırmanızın yerine kullanılmamalıdır. Yatırım yapmadan önce daima kendi durum tespitinizi yapın. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın veya ticaret yapmayın.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu