Kripto Para

Yarın Bu 8 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Yarın Bu 8 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Hafta sonu, Bitcoin bir kez daha 23.000 doların altında oturdu. Kripto pazarından çok az önemli hareketlerle geliyor. Çoğu altcoin de sakin, ADA günlük yüzde 5’lik bir artışın ardından birkaç istisna arasında yer alıyor. Altcoin projelerinde ise çeşitli gelişmeler yaşanmakta. İşte yarın ağlarda yaşanacak gelişmeler ve borsa listelemeleri…

Yarın, 8 altcoin projesinde gelişmeler var

  • Flux (FLUX) ve Avalanche (AVAX), paralel varlık dağıtımı gerçekleştirecek.
  • LBank, Fidlecoin’i (FIDLE) USDT çifti ile listeleyecek.
  • Neloverse (NVE), özel satış işlemi gerçekleştirecek.
  • LBank, Cryptosıne’u (CPS) USDT çifti ile listeliyor.
  • AAX, My Universe’ü (MYUNI) USDT çifti ile TSİ 12’de listeliyor.
  • Nest Protocol (NEST), Telegram üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 15-16 arasında gerçekleşecek.
  • WadzPay (WTK), Digifinex’te USDT çifti ile TSİ 16’da listeleniyor.
  • Huobi Global, DeFiChain’i (DFI) USDT çifti ile listeliyor.
kripto para birimi için oldukça iyi geçti. Varlık, önceki haftanın 19.000 doların altındaki düşüşünden kurtuldu. Pazartesi gününe yaklaşık 22.000 dolardan girdi. Boğalar piyasanın kontrolünü elinde tuttu ve BTC’yi daha da kuzeye itti. Bu, Çarşamba günü 24.000 doların biraz üzerinde bir fiyat artışıyla sonuçlandı. Bu, bir aydan fazla bir süredir Bitcoin’in en yüksek fiyat etiketi oldu.

Bununla birlikte, Tesla’nın Çin’deki COVID-19 kilitlenmeleri nedeniyle 2. çeyrekte BTC varlıklarının çoğunu sattığı öğrenildiğinde manzara değişti. Bitcoin hızlı tepki verdi. Saatler içinde 2.000 doların üzerine düştü. Yine de toparlandı. Dünkü işlem gününün çoğunu geçirdiği 23.000 dolara yaklaştı. Şimdi de orada oturuyor. Bu nedenle, piyasa değeri hala 450 milyar doların çok altında ve altcoin’ler üzerindeki hakimiyeti yüzde 41.6’da. Çoğu altcoinden etkileyici fiyat performansları gören önceki hafta sonundan farklı olarak, bu sefer çoğu sessizce duruyor.

Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: coinyorumcap.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. coinyorumcap.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya coinyorumcap.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle coinyorumcap.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: coinyorumcap.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması coinyorumcap.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. coinyorumcap.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu