Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 2023

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Eylül 2023 ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Coinyorumcap'ten takip edin.

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 2023

Bim aktüel nedir?

Bim aktüel, haftanın belirli günlerinde yayınlanan ve her zaman stoklarda bulunmayan ürünlerin indirimli fiyatlarla satışa sunulduğu bir katalogdur. Aktüel ürünler, indirimli fiyatlarla satışa sunulduğundan kısa sürede tükenebilmektedir. Bu nedenle Bim market, aktüel ürünler kataloğu olarak bilgilendirme amaçlı bir katalog yayınlar. Aktüel ürünler kataloğunda fiyatların hangi zaman dilimlerinde geçerli olduğuna dair bir tarih aralığı belirtilerek, indirimli ürünler önceden kullanıcıların bilgisine sunulur.

Bim aktüel ürünler kataloğu ne zaman yayınlanır?

Bim aktüel ürünler kataloğu, haftanın Salı ve Cuma günleri aktüel ürünler adı altında yayınlanmaktadır. Alışverişçiler, direkt olarak Bim mağazalarından bu katalogları temin edebileceği gibi internet üzerinden “Bim bu hafta” ya da “Bim aktüel” aramalarını yaparak güncel kataloglara erişebilirler.

Bim aktüel ürünleri nelerdir?

Bim aktüel kataloğunda bulunan ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Akıllı saat modellerinden kahvaltılık tabak çeşitlerine, kırtasiye ürünlerinden kamp malzemelerine aradığınız pek çok ürün çeşidini bulabileceğiniz aktüel ürünler her Salı ve Cuma günleri yenilenmektedir.

Bim kaçta açılıyor?

Bim çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermektedir. Alışverişçiler genellikle açılış ve kapanış saatlerinin değiştiğini internet üzerinden öğrenmektedir. Bim marketler hafta içi ve hafta sonu sabah saat 10.00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bilindiği üzere sokağa çıkma kısıtlamaları devam etse dahi marketler hizmet vermeye devam ediyor. Hafta içi ve hafta sonu sabah saat 10.00’da hizmet vermeye başlayan Bim, kapanış saatini haftanın 7 günü saat 20.00 olarak belirlemiştir.

Bim aktüel kataloğundaki ürünler gerçekten ucuz mu?

Bim aktüel kataloğunda yer alan ürünler genellikle piyasa fiyatının altında satışa sunuluyor. Ancak Bim kataloğunda sergilenen ürünler her zaman piyasadaki en ucuz fiyatlar olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda alışverişçinin imdadına Coinyorumcap yetişiyor. Coinyorumcap broşür sayfalarında eğer katalogda yer alan ürünün fiyatı gerçekten de piyasanın en ucuz fiyatı ise yeşil bir işaretle kullanıcı bilgilendiriliyor. Eğer katalogda yer alan fiyattan daha ucuz bir fiyat var ise kırmızı bir işaretle kullanıcı uyarılıyor.

Bim Aktüel

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunan Bim, haftalık olarak yayınladığı kataloglarda indirim fırsatları sunar. Bim aktüel kataloğunda elektronikten ev tekstiline kadar farklı birçok ürün yer alır. Marketin fiziksel mağazalarına gitme imkânı bulamayanlar katalog ürünlerini online olarak da satın alabilirler. Bim aktüel online alışveriş fırsatına Coinyorumcap üzerinden ulaşmak mümkündür. Bim indirim kataloğu içerisinde ünlü markaların ürünlerine de yer verilir. Bu sayede kaliteli ürünleri indirimli fiyatlarla satın alma şansı bulabilirsiniz. Aktüel ürünler stoklarda sürekli olarak yer almayan ve satışa sunulacak haftaya özel olarak duyurusu yapılan ürünlerdir. Ünlü markaların yanı sıra market için özel olarak üretilen yeni ürünlere de Bim kataloğu içinde yer verilir. Beğeni kazanan ürünler kalıcı olarak Bim raflarında yer bulabilir. Marketin haftalık olarak yayınladığı katalog ile eviniz için ihtiyaç duyduğunuz eşyaları önceden belirleme imkanı da elde edebilirsiniz. Bayram ve yeni yıl gibi özel dönemlerde farklı konseptlerde düzenlenmiş broşürler oluşturulur. Kişisel bakım, kozmetik ve spesiyal gıda ürünleri de bu broşürlerde yer bulur. Gıda perakendeciliğinde önemli bir yer edinen Bim, kataloglarını oluştururken müşterilerinin tercihlerini göz önünde bulundurur. Ürünlerin ne kadar süreyle satışta kalacağı katalog üzerindeki tarihlerde belirtilir. Katalog ürünlerinin satışı stoklarla sınırlıdır. Bim aktüel katalog bu hafta hangi ürünleri içeriyor diye merak ediyorsanız Coinyorumcap aktüel sayfasına göz atabilirsiniz.

Bim Kataloglarında Teknoloji Fırsatları

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı amaç edinen Bim aktüel, teknoloji ürünleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Bilgisayar, cep telefonu, televizyon gibi teknoloji ürünleri bu kataloglarda yer alır. Teknoloji broşüründe kablosuz kulaklık, mouse, profesyonel çizim tabletleri ve akıllı saatler de bulunur. Bim aktüel televizyon çeşitlerinde önemli markaların modellerini bulmak mümkündür. Uydu alıcılı, full HD, smart tv çeşitlerinin yer aldığı Bim broşürlerini haftalık olarak takip edebilirsiniz. Bim aktüel tv modellerini satın almak için mağazaya gitmenize gerek yoktur. Katalog ürünlerini online olarak Coinyorumcap satın alabilirsiniz. Bim aktüel cep telefonu fırsatları da kullanıcıların yüzünü güldürür. Ünlü markaların gelişmiş özelliklere sahip birçok cep telefonunu modeline uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Broşürde cep telefonu ya da televizyon bulunduğu dönemlerde bu ürünlere ait aksesuar çeşitleri de satışa sunulur. Televizyon sehpaları, uydu alıcılar, telefon tutucular ve kılıf çeşitleri bu aksesuarlar arasında sayılabilir. Bim aktüel kulaklık fırsatları arasında yer alan kablosuz kulaklıklar ve saklama kutuları yoğun ilgi gören ürünlerdir. Belli aralıklarla Bim aktüel drone fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Cep telefonlarıyla kontrol edilebilme imkânı bulunan drone çeşitlerini katalogda gören kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanır. Bim aktüel bilgisayar için de zaman zaman kataloğu kontrol ederek fırsatları yakalayabilirsiniz. Broşürde üzerinde, satışa sunulan ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiler de yer alır. Fiyat ve teknik özellik bilgilerini dikkatlice okuyarak ihtiyacınız olan ürünleri belirleyebilirsiniz. Hızlı tükenen, serisi sonlanan ve piyasaya ilk çıktığı dönemlerde yoğun ilgiyle karşılanan teknolojik ürünlere Bim katalog çeşitleri sayesinde çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bim tarafından satışa sunulan yeni nesil teknoloji ürünleri de vardır. Markalarla özel anlaşma lara imza atan marketler zinciri, bu ürünlere kataloglarında yer vererek müşterilerine kaliteli ürünler sunar. İnsert üzerinden satışa sunulacak ürünler tüketicilerin istekleri de değerlendirilerek belirlenir. Her hafta yenilenen broşürler müşteriler tarafından merakla beklenir. Piyasaya yeni sürülen teknolojik ürünlerin de zaman zaman bu kataloglarda yer aldığını görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünü stokta kalmadığı için alamadığınız zamanlar olabilir. Bu ürünler belli aralıklarla tekrar kataloglara eklenir. Bim aktüel elektronik cihaz ve cep telefonu kampanya fırsatlarını Coinyorumcap üzerinden takip edebilir, haftalık fırsat ürünlerini markete gitmeden satın alabilirsiniz.

Beyaz Eşya İhtiyacınız Bim Aktüel’de

Bim aktüel ürünler kataloğu beyaz eşya fırsatları da sunar. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri en dikkat çekici ürünlerdir. Beyaz eşyalar dayanıklı ev aletleridir. Fiyatları nedeniyle kolayca alınabilen ürünler değildir. Bim mağazaları, kaliteli beyaz eşya markalarına kataloglarında yer vererek her bütçeye uygun imkanlar yaratır. Bim aktüel çamaşır makinesi modelleri A++ enerji tasarrufu bulunan, geniş hacimli ürünlerdir. Ücretsiz teslimat seçeneği bulunan çamaşır makineleri marka garantisiyle satışa sunulur. Farklı markaların çamaşır makinesi fırsatları için Bim kataloglarını takip edebilirsiniz. Eşyalarını yenilemek isteyen ya da yeni ev kuranlar için ekonomik fırsatlar sunan Bim kataloglarında buzdolabı çeşitleri de vardır. Geniş iç hacimli, enerji tasarruflu buzdolabı modelleri bütçenizi zorlamayacak fiyat aralıklarındadır. Derin donduruculu klasik buzdolaplarının yanı sıra büro tipi ve çift kapılı gardırop tipi buzdolapları da insertte bulunabilir. Derin dondurucu çeşitleri de zaman zaman satışa sunulan ürünlerdir. Bulaşık makineleri hem elektrik ve su tasarrufu sağlar hem de zamanınızı dilediğiniz gibi geçirmenize fırsat verir. Bim broşür detaylarını incelediğinizde çeşitli markalara ait buzdolabı modellerini görebilirsiniz. İndirimli olarak alabileceğiniz bulaşık makineleriyle yüksek oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Beyaz eşya fırsatları arasında ev tipi hava temizleyiciler de bulunur. Havadaki bakteri ve virüsleri, alerjenleri ve zararlı gazları emen hava temizleme makineleri indirimli fiyatlarla kataloglardaki yerini alır. Aynı markaların ürünlerine yüksek ücret ödemek istemiyorsanız marketin fırsatlarla dolu kataloglarına göz atabilirsiniz. Aktüel ürünlerini satın alan müşteriler duydukları memnuniyeti dile getirirler. Aktüel ürün fırsatlarından faydalanarak klasik bir buzdolabı fiyatına gardırop tipi çift kapılı bir modele sahip olabilirsiniz. Bim aktüel sipariş detaylarına ve beyaz eşya kampanya ile indirim fırsatlarına Coinyorumcap üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bim Broşürlerinde Küçük Ev Aletleri

Ülke genelinde yaygın bir satış ağına sahip olan Bim marketler zincirinin aktüel ürün fırsatları müşteriler tarafından sıkı takip altında tutulur. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinin yanı sıra ankastre ürünler de ilgiyle beklenir. Bim aktüel ürünler arasında en çok satılan ev aletlerinin ankastreler olduğu söylenebilir. Davlumbaz, ocak ve fırın çeşitleri ayrı ayrı satışa sunulduğu gibi set halinde de bulunur. Bim aktüel ankastre set içinde 4 gözlü gazlı ocak, piramit tipi davlumbaz ve 57 litre iç hacimli, 3 programlı fırın gibi ürünler yer alır. Enerji tasarrufu sağlayan özellikteki ankastre fırın ve ocak için ücretsiz kurulum imkanı vardır. Bim aktüel ankastre ocak çeşitlerinin paslanmaz emaye ya da cam gövdeli olanları arasından seçim yapabilirsiniz. Bim aktüel ankastre set ve diğer mutfak ürünlerinde fırsatları yakalayabilirsiniz. Bim aktüel broşür detayları incelendiğinde, ev işlerinde size büyük yardımı dokunacak küçük ev aletlerine de rastlayabilirsiniz. Mutfak robotları, mikser, meyve sıkacağı ve süpürgeler bu aletlerden bazılarıdır. Bim Aktüel süpürgelerin de seçenekleri oldukça fazladır. Bazı haftalar toz torbalı modelleri görebileceğiniz gibi bazı haftalar torbası olanlara rastlayabilirsiniz. Dik süpürgeler, şarjlı el süpürgeleri ya da otomobil süpürgelerini de bulmak mümkündür. Mutfağınızın baş köşesine yerleştireceğiniz mutfak robotu modelleri de bu broşürlerde yer bulur. Uygun fiyata sahip olacağınız meyve sıkacakları sayesinde her zaman taze meyve suyu içmenin keyfini sürebilirsiniz. Bim yeni kataloglar bazı ev aletlerini de içerecek şekilde düzenlenir. Bu yeni ürünler arasında kahve baharat öğütücüleri görebilirsiniz. Mutfağınızda kullanacağınız küçük ev aletlerinin dışında tabak, bardak ve tencere setleri de insertlere eklenir. Paslanmaz çelik tencerelerden granit kaplamalara, düdüklüden tavalara kadar farklı birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı tabak ve bardak setlerinden yararlanarak sofralarınızda değişikliğe imza atabilirsiniz. Çay makineleri Bim broşürlerinde neredeyse her hafta yer alır. Köklü markaların çay makinesi ve kettle modelleri tüketicilerden büyük ilgi görür. Son moda çatal, kaşık, bıçak setleri ve birbirinden şık bardak modelleriyle mutfağınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Aktüel katalog ürünleri arasında mutfak aletlerinin ayrı bir yeri vardır. Şık sunumlar hazırlamaktan hoşlananlar indirim fırsatları sayesinde son moda ürünlere sahip olabilir. Daha önce set halinde aldığınız ve bazı parçaları kırılan tabak ya da bardakların aynılarının broşürlerde tek tek satıldığını görebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz adette satın alarak takımı tamamlamanız mümkün hale gelir. Bu hafta Bim’e gelecekler arasında ihtiyacınız olan mutfak ürünlerinin olup olmadığı Coinyorumcap aktüel sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Bim Aktüel Etkisi

Masa, sandalye ve dolap gibi ev eşyaları Bim aktüel kataloğu aracılığıyla tüketicilere sunulur. Yemek odalarında kullanabileceğiniz boyutlarda ya da çocuk odaları için tercih edebileceğiniz Bim aktüel masa modelleri bulunur. Katalog üzerinde uygun fiyatlarıyla dikkat çeken montessori çocuk masa ve sandalyeler vardır. Demonte olarak evinize kadar ulaşan yemek masalarını Bim aktüel sandalye çeşitleriyle tamamlayabilirsiniz. Eskiyen ya da hasar gören eşyalarınızı değiştirmek için büyük bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Kaliteli ürünleri Bim marketin indirim fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Renk ve desen konusunda farklı seçeneklere sahip masa ve sandalye modelleriyle evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayabilecek çalışma masalarından alarak çocuklarınızın rahatça ders çalışmasına destek olabilirsiniz. Bim aktüel dolap çeşitleri de farklı fırsatlarla karşınıza çıkar. Çok amaçlı mutfak ya da banyo dolapları etrafta duran fazla eşyalarınızı bir araya toplayarak düzen kurmanıza yardımcı olur. Bu dolapları kapı girişi ya da balkon gibi alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Bim kataloglarında yer bulan giysi dolaplarından alarak elbiselerinizi de düzenli biçimde yerleştirebilirsiniz. Kolayca kurulan dolaplar oldukça dayanıklı ve şık ürünlerdir. Ev dekorasyonunda ufak değişiklikler yapmak istiyorsanız Bim aktüel indirim fırsatlarından yararlanarak dekoratif objeler, çerçeve ve süs eşyalarından alabilirsiniz. Evinizin tarzına uyabilecek pek çok dekoratif ürünlere Bim kataloglarında rastlayabilirsiniz. Masa örtüsü, runner, kırlent kılıfı gibi tekstil ürünleriyle de yaşam alanlarınızda bütünlük oluşturabilirsiniz. Dekoratif tabaklar, yapay çiçekler, saksı ve vazo modelleri Bim broşürlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Yapay çiçeklerin yanı sıra zaman zaman canlı çiçek çeşitlerinin de satışa çıkarıldığı haftalar da bulunmaktadır.

Bim Aktüel Aksesuar Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Beyaz eşya, mobilya, ev dekorasyon ürünleri ve küçük ev aletleri gibi geniş bir ürün çeşitliliğini bünyesinde barındıran Bim aktüel ürün kataloğu tarzınızı yansıtacağınız aksesuarları da içerir. Her tarza hitap eden kolye, küpe ve bileklik çeşitlerinin yanında çocuklarınızın zevkle kullanacağı toka ve taç modelleri de bulunur. En dikkat çeken ürünler arasında Bim aktüel saat çeşitleri yer alır. Kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak tasarlanan klasik saatler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bununla birlikte Bim aktüel akıllı saat fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Katalogdaki teknolojik ürünler arasında yer alan akıllı saatler sayesinde zamanı, aramalarınızı, kalori ve nabzınızı takip edebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri de mağaza kataloğunda yer alır. Saç kurutma ve tıraş makineleri, epilasyon cihazları, elektronik diş fırçaları indirimli fiyatlarla sunulur. Kataloglardaki parfüm, cilt temizleyiciler, krem ve tonik çeşitleri de kişisel bakımıza destek verecek ürünlerdir. Tarzınızı yansıtacak aksesuarlar ve kişisel bakım malzemelerini içeren Bim aktüel ürün kataloglarına Coinyorumcap üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bim’de Bu Haftanın Aktüel Ürünleri Ne Zaman Satılır?

Her hafta yenilenen Bim aktüel kataloğundaki ürünler, Salı ve Cuma günleri satışa çıkar. Salı günleri ağırlıklı olarak gıda ürünleri ve deterjan indirimlerine rastlayabilirsiniz. Beyaz eşya, elektronik ve mobilya kampanyaları için de Cuma günlerini bekleyebilirsiniz. Bim aktüel günleri mağazalarda büyük bir yoğunluk yaşanabilir. Bu nedenle indirimli ürünleri online olarak satın almak isteyebilirsiniz. Köklü markalara ait teknolojik ürünleri piyasa değerinin çok altında fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Aktüel katalog günlerinde hobi malzemeleri, oyun setleri ve kitap çeşitlerini de bulabilirsiniz. Giyim ve aksesuarlar da sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Katalog ürünleri içinde ev tekstili ürünlerini de bulmak mümkündür. Havlu, çarşaf setleri, halı ve paspaslar, koltuk ve sandalye örtüleri gibi geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Kaliteli nevresim takımlarının tek ve çift kişilik seçeneklerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterleriyle süslenmiş tayt, tişört ve pijama gibi giyim ürünlerini de Bim broşürlerinde bulabilirsiniz. Aktüel kataloglardaki ürünler çok kısa sürede tükenebilmektedir. Bu nedenle fırsat ürünlerini online olarak takip etmek daha avantajlı bir olabilir. Kız ve erkek çocukların severek kullanacağı oyuncaklar ve oyun setlerine de yine Bim broşürleri aracılığıyla çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bim aktüel fiyatları hem sizin hem de çocuklarınızın yüzünü güldürecek avantajlar yaratır. Özel günlerde sevdiklerinize vermek için uygun fiyatlı hediye seçeneklerine ihtiyaç duyuyorsanız Bim insertlerinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bim aktüel termos, şapka, çorap, kitap ya da oyuncak gibi çok sayıda üründen dilediğinize uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Kış günlerinde sıcak kalmanızı sağlayacak mont, bere, eldiven ve bot çeşitlerini de bu broşürlerde bulabilirsiniz. Coinyorumcap bulacağınız Bim aktüel kataloğu detaylarını inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bim Aktüel Katalog Ürünleri Coinyorumcap’te

Bim aktüel kataloglarında farklı kategorilerde çok sayıda ürün bulunur. Her katalogda Bim’e özel üretilen gıda ürünlerini indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. Gıda ürünlerinden başka “Bim’de bu hafta neler var?” diye merak edebilirsiniz. Bu cuma Bim aktüel kataoğunda giyimden mobilyaya, elektronikten beyaz eşyaya, ev tekstilinden otomobil aksesuarlarına kadar çok sayıda ürünün yer aldığına tanıklık edebilirsiniz. Bim için özel üretilen deterjanlar bilindik markalarla aynı etkiyi gösterir. Bu salı Bim kataloglarında yer alan deterjanlar raf fiyatının çok altında satışa sunulur. Bim aktüel hafta sonu broşürleri ise kahvaltıları şölen sofralarına çevirecek gıda ürünleri içerir. Bal, peynir, şarküteri, çay, kahve gibi temel ürünleri indirim fırsatlarıyla satın alabilirsiniz. Doğal pekmez ve reçel çeşitleri, süt, tereyağı ve yoğurt gibi gıda ürünlerini de bulmanız mümkündür. Yüksek sıvı emiş gücüne sahip kağıt havlu ve tuvalet kağıdı çeşitleri de Bim broşürlerinde yer bulur. Bim kataloglarında otomobiliniz için ihtiyaç duyacağınız aksesuarları da bulabilirsiniz. Araç içi kamera, telefon tutacağı, paspas gibi pek çok ürün indirimli fiyatlarla satışa sunulur. Belli dönemlerde outdoor malzemelerinin de kataloglarda yer aldığını görebilirsiniz. Çadır, sandalye, şemsiye, portatif masa gibi ürünleri bulmak mümkündür. Özel günler için satışa sunulan setler, konsept ürünler, ev tekstili ve anne-bebek ürünleri, gıda ürünleri ve deterjan, teknoloji, mobilya gibi farklı kategorilerdeki yüzlerce ürünü avantajlı fiyatlarla satın almak isterseniz Bim aktüel ürün kataloglarını sıkı takip altına alabilirsiniz. Kataloglarda hangi ürünlerin yer aldığını önceden öğrenerek stoklar tükenmeden satın alma şansı yakalayabilirsiniz. Evinizin her köşesinde zevkle kullanacağınız kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bim aktüel bu hafta hangi ürünlerden oluşuyor diye merak ediyorsanız Coinyorumcap Aktüel sayfasını inceleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu