Chiliz (CHZ) Coin Yorum, Geleceği, Hedef Fiyatı 2024

Chiliz, Ethereum altyapısını kullanan bir blok zincir teknolojisidir. Bu blok zincirinde çalışan CHZ, ERC-20 standardında bir token olarak karşımıza çıkar.

Ancak CHZ’nin diğer kripto paralardan farkı, Socios platformuyla olan derin bağlantısıdır. CHZ Coin, Socios’un fan token pazarında, kullanıcıların NFT (Non-Fungible Token) satın almasını mümkün kılan bir para birimidir.

Chiliz (CHZ) Coin Yorum, Geleceği, Hedef Fiyatı 2024

Socios ise spor ve espor dünyasının kalbinde yer alan bir platformdur diyebilirz. Taraftarların, favori takımları ve sevdiği sanatçılarla daha derin bir bağ kurmasını sağlar.

Bu bağ, NFT’ler aracılığıyla kurulur. CHZ, bu NFT’leri satın almak için kullanılan anahtar birimdir denilebilir. Kısacası, Socios olmadan CHZ’nin bir anlamı olmazdı.

CHZ Coin ne işe yarar?
CHZ, spor ve espor takımlarının taraftarlarına özel avantajlar ve deneyimler sunan dijital bir para birimidir. Bu para birimiyle, taraftarlar favori takımlarıyla ilgili özel ürünler ve deneyimler satın alabilirler.

Chiliz sahibi kim?
CHZ’nin yani Chiliz tokeninin arkasındaki isim Alexandre Dreyfus’tur. Alexandre Dreyfus, Chiliz şirketinin kurucusudur ve şu anda şirketin CEO’su olarak görev yapmaktadır.

CHZ ne zaman çıktı?
Chiliz, kripto para dünyasında önemli bir yere sahip olan bir token olarak bilinen Chiliz, Ethereum ana ağı üzerinde, Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

CHZ ne zaman yükselecek?
CHZ’nin ne zaman yükseleceği veya değer kaybedeceği konusunda kesin bir tahminde bulunmak zordur. Yani Chiliz 2024 ya da 2025’te yükselecek demek tamamen temelsiz tahminden ibaret olacaktır.

Kripto paraların değeri, piyasa dinamikleri, düzenleyici gelişmeler, teknolojik yenilikler, makroekonomik faktörler ve birçok diğer etkene bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Chiliz En Yüksek Kaçı Gördü?
Chiliz’in tüm zamanların en yüksek değeri, 13 Mart 2021 tarihinde $0.8915 olarak kaydedilmiştir.

Chiliz En Düşük Kaçı Gördü?
Chiliz’in tüm zamanların en düşük değeri, 28 Eylül 2019 tarihinde $0.004001 olarak kaydedilmiştir.

Başa dön tuşu