MLN Coin Geleceği 2023 (MLN Coin Yorum ve Hedef Fiyatı)

MLN Coin Yorum, Geleceği, Kaç TL/Dolar, Hedef Fiyatı 2022 ile ilgili detaylar MLN Coin sayfamızda…

[cryptocurrency_widget type=”leaderboard” template=”color-frame” color=”blue” assets=”MLN~TRY” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

Enzyme (MLN) Coin Yorum

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”MLN~TRY” markup=”{symbol_from} coin yorum genellikle Enzyme fiyatları üzerinden yapılıyor. Enzyme ({symbol_from}) coinin fiyatı  {last_update} tarihinde güncel olarak {price} TL’dir. Enzyme ({symbol_from}) coinin yorumları projenin gelecekte ne tür farklılıklar yaratacağı ile orantılı olarak değişiklik göstermektedir. ” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”] [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”MLN~TRY” markup=”{symbol_from} coin yorum 2022 ve Enzyme ({symbol_from}) coin geleceği hakkında {asset} fiyat sayfamızdan yıllara göre fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. Enzyme ({symbol_from})  fiyatlarının nereye gideceğini bilmek istiyorsanız?  Enzyme ({symbol_from}) geçmiş fiyatlarını analiz edeceğiz ve gelecekteki fiyat hareketleri hakkında uzmanların neler söylediğini öğreneceğiz.  Lütfen bu tahmini ve diğer tüm tahminleri, bunun yalnızca bazı piyasa uzmanlarının/analistlerinin önerisi olduğu niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

Enzyme (MLN) Coin Geleceği

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”MLN~TRY” markup=”{symbol_from} coin geleceği Enzyme coin yatırımcıları için fiyat tahminleri büyük bir önem arz ediyor. Biz de analistlerin ve diğer uzmanların {symbol_from} coin hakkındaki fiyat beklentilerini aşağıda paylaştık.  Aşağıdaki {symbol_from} coin fiyat tahminleri analistlerin ve uzmanların yaptığı fiyat tahminleridir. Bu fiyat tahminlerinin söz konusu yıl içerisinde gerçekleşmeme ihtimali vardır. Bu nedenle yatırım kararı alırken bu fiyat tahminlerinden etkilenmemenizi öneriyoruz.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”MLN~TRY” markup=”Enzyme ({symbol_from}) coinin sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı kişisel durumunuza ve risk iştahınıza bağlıdır. Diğer kripto para birimleri gibi Enzyme ({symbol_from}) coinde yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın. Kripto para piyasası, aşırı oynaklık yaşayan bir türbülans durumunda. Özellikle iyi çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyünüz yoksa, güncel haberler ve olaylar ışığında kısa vadeli yatırım yapmak tehlikeli olabilir.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash” style=”yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın.”]

Enzyme (MLN) Coin Fiyat ve Piyasa İstatistikleri

[cryptocurrency_widget type=”comparison” template=”basic” color=”green” assets=”MLN~TRY” fields=”asset,change_abs_24h,change_pct_24h,total_volume_24h_to,supply,market_cap,last_market,chart” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash” markups=”Enzyme,Enzyme,Enzyme,Enzyme” urls=”/crypto/{symbol_from}/{symbol_to},/crypto/{symbol_from}/{symbol_to},/crypto/{symbol_from}/{symbol_to},/crypto/{symbol_from}/{symbol_to}” period=”24h”]

Enzyme (MLN) Coin Fiyat Grafiği

[cryptocurrency_widget type=”chart” template=”multi-period” color=”blue” assets=”MLN~TRY” period=”7d” axes=”true” cursor=”true” api=”cryptocompare.com” realtime=”false”]

Enzyme TRY (Geçmiş Verileri)

[cryptocurrency_widget type=”table-history” template=”basic” color=”default” assets=”MLN~TRY” fields=”date_time,asset,open,low,high” period=”1m” pagination=”true” rows_per_page=”14″ sort_field=”date_time” sort_direction=”desc” api=”cryptocompare.com” realtime=”false”]

Enzyme (MLN) Nedir?

Enzyme (MLN), kendisini “merkezi olmayan zincir üzerinde varlık yönetimi için bir protokol” olarak tanımlayan bir Ethereum token’ıdır. Herkesin güvenli bir ortamda özel zincir üstü yatırımları kurmasına, yapmasına ve yönetmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Melonport AG, Temmuz 2016’da İsviçre’nin Zug şehrinde özel bir şirket olarak kuruldu. Tek görevleri, Ethereum üzerine kurulu bir varlık yönetimi bilgisayarı olan Melon’u geliştirmekti. Şubat 2017’de şirket, kalkınmayı finanse etmek için bir token satışı yoluyla para topladı.

MLN Coin Nedir?

Daha önce Melon Protokolü olarak adlandırılan Enzyme Finance, kullanıcıların özel kripto varlık yönetimi araçları oluşturmasına, yönetmesine ve bunlara yatırım yapmasına olanak tanıyan Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir protokoldür.

Enzyme, tarihsel olarak profesyonel finansal danışmanların ve firmaların alanı olan geleneksel varlık yönetimini merkezden uzaklaştırmayı amaçlar. Buradaki fikir, MLN kripto para biriminin varlık yönetimine giriş engellerini azaltarak daha fazla küresel tüketiciye erişim sağlamasıdır.

Örneğin, yönetilen fonlar genellikle minimum bir yatırım tutarı ve yönetim ücretleri gerektirir, bu da bu servet araçlarını ortalama tüketicilerin erişiminden uzaklaştırabilir. Bugün önemli miktarda sermaye ve yasal danışmanlık gerektiren varlık yönetimi fonları yaratma yetenekleri de erişilemeyecek kadar uzaktır. Bunun da ötesinde, bir fon için belgeleri dosyalamak bile yıllar alabilir.

Enzyme, alternatif bir sistem yaratmayı amaçlar. Kullanıcılar, projenin web portalını kullanarak diğer kullanıcılar tarafından başlatılan fonlara ve portföylere yatırım yapabilir ve diğer kullanıcılar kendi yaratımlarına yatırım yapabilir. Enzyme Finance protokolü, platformda çeşitli işlemleri yürütmek için MLN kripto para birimini kullanır.

Enzyme, resmi web sitesi ve blogu aracılığıyla kullanıcıları yol haritasının durumu hakkında güncel tutar .

Enzyme’i Kim Yarattı?

Enzyme Finance, eski adıyla Melon, 2016 yılında eski bir Goldman Sachs başkan yardımcısı olan Mona El Isa ve matematikçi Rito Trinkler tarafından kurulan özel bir şirket olan Melonport tarafından inşa edildi.

2017 ve 2018 yılları arasında, İsviçre merkezli şirket tarafından 1.250.000 MLN oluşturuldu ve dağıtıldı. Melonport, 2017 yılında bir ICO ile 2.9 milyon dolar topladı.

2019 yılında, Enzyme Finance protokolünün ilk versiyonunu teslim ettikten sonra Melonport feshedildi ve yönetimini merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olan Melon Council’e devretti.

Melon Konseyi artık MLN kullanıcılarının yeni üyeler davet etmesine, protokolü yükseltmesine ve parametrelerini değiştirmesine olanak tanıyan bir akıllı sözleşme sistemi kullanılarak işletiliyor. Misyonu, ağın bütünlüğünü korumak, benimsemeyi en üst düzeye çıkarmak ve ekosistemi içinde yeniliği teşvik etmektir.

Enzyme Finance nasıl çalışır?

Enzyme Finance, hesaplaması Ethereum blok zinciri tarafından gerçekleştirilen bir akıllı sözleşmeler koleksiyonudur.

Bu tasarım nedeniyle, işlem ücretleri ether ile ödenir. Bu ücretler, Ethereum’un bilgi işlem gücünü ve Enzyme’in yazılımını kullanma maliyetini kapsar.

Protokolün kendisi fon katmanı ve altyapı katmanı olmak üzere iki katmandan oluşur ve web tarayıcı desteği sağlayan kendi Javascript kitaplığı ile birlikte gelir.

Fon Katmanı

Fon Katmanı, kullanıcıların diğer kullanıcıların yatırım yapabileceği fonları başlattığı ve kontrol ettiği yerdir.

Her fon iki bölümden oluşur:

Merkez: Merkez, bir fon oluşturmak için gerekli tüm araçları sağladığı ve fonları oluşturan bileşenleri takip ettiği için fon katmanının temel parçası olarak kabul edilir.
Sözcüler: Sözcüler, her fon yöneticisi tarafından oluşturulan fonları tanımlamak ve fona belirli hizmetlere katkıda bulunmak için akıllı sözleşmeler kullanır. Örnekler arasında, fonlar adına token’ları depolamak için kullanılan bir bileşen olan Vault ve fon sahipliğini izleyen bir bileşen olan Hisseler sayılabilir.

Altyapı Katmanı

Altyapı katmanı, Enzyme’in DAO’su olan Melon Council tarafından kontrol edilir.
Altyapı sözleşmelerinin bazı örnekleri şunları içerir:

Belirli varlıkları alım satım için fiyat akışlarına bağlayan ‘bağdaştırıcı’ sözleşmesi.
Belirli hesaplamalar için ödeme yapılmasına yardımcı olmak için ETH için MLN satın alan ‘motor’ sözleşmesi.
‘Fiyat kaynağı’ sözleşmesi: Fonlar dahilindeki eylemler için ihtiyaç duyulan genel bilgileri sağlar.

MLN Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 MLN Coin 706.19 TL TL’den işlem görüyor. MLN Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 84.59% değişim gösterdi. MLN Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 45,984,848 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 74,850,576 $ dolar seviyesinde.

MLN Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 MLN Coin 45.62 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle MLN Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 270.05 dolarla kaydetti. Bununla birlikte MLN yılın en düşük seviyesini ise 34,23 dolarla belirledi.

MLN Coin Yorum ve Geleceği

MLN kripto para birimi, fon işlemlerini yürütmek ve protokolün enflasyon oranı gibi yazılım politikalarına oy vermek için kullanılır. Fon işlemleri, işlem maliyetlerini veya performans ve yönetim ücretlerini içerebilir.

Katkı süresi boyunca toplam 1.250.000 MLN oluşturuldu ve dağıtıldı ve her yıl sabit miktarda 300.600 MLN basılıyor.

Özellikle protokol, MLN’nin kullanımını teşvik etmek için bir satın al ve yak modeli uygular.

Ağ ücretleri ETH’de ödendiğinden, DAO toplanan ETH’yi MLN’ye dönüştürür ve bu token’ları yakar ve onları dolaşımdan etkili bir şekilde çıkarır.

Bu, fiyat üzerinde yukarı yönlü bir baskı yaratır ve MLN token’larnı uzun vadede daha değerli hale getirebilir.

Varlık yönetimi şirketleri ve yatırımcılar arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan Enzyme Finance, kripto para birimini geleneksel finansa uygulamada yeni bir deneydir.

Blok zincirinde tamamen denetlenmiş ve şeffaf bir fon oluşturmak istiyorsanız Enzyme teknolojisini kullanmak ilginizi çekebilir.

Yöneticiler Enzyme’de belirli akıllı sözleşmelere bağlı olduğundan, paranızı yönetmek için bir fon yöneticisine güvenmeden veya bilmeden yatırım yapmak için Enzyme Finance’i de kullanabilirsiniz.

Yatırımcılar, platformu kullanmaya devam edeceğine ve kripto varlık yönetiminde daha büyük bir rol oynayacağına inanırlarsa portföylerine MLN paraları eklemek isteyebilirler.

Başa dön tuşu