GLM Coin Geleceği 2023 (GLM Coin Yorum ve Hedef Fiyatı)

GLM Coin Yorum 2022 – GLM Coin Geleceği, Hedef Fiyatı – 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 için Golem yorumlarını/fiyat tahmini arıyorsanız ve gelecekte Golem (GLM) fiyatlarının nereye gideceğini bilmek istiyorsanız? Golem’in (GLM) geçmiş fiyatlarını analiz edeceğiz ve gelecekteki fiyat hareketleri hakkında uzmanların neler söylediğini öğreneceğiz.

Lütfen bu tahmini ve diğer tüm tahminleri, bunun yalnızca bazı piyasa uzmanlarının/analistlerinin önerisi olduğu niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın.

Bu kadar mükemmel bir şeyi tahmin etmekten bahsetmiyorum bile, tamamen imkansız. Ama elimizden geleni yapacağız. Hadi başlayalım.

GLM Coin Yorum

Golem’in savunucuları, yeni bir tür eşler arası bilgi işlem platformu olarak hizmet etme potansiyeliyle cezbedilebilir. Golem, herhangi bir geliştiriciye, kripto para madenciliğine, CGI uzmanına veya bir projeyi yürütmek için çok fazla bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyan herkese çekici gelebilir. Yatırımcılar, bilgi işlem gücü satın almak ve satmak isteyen herkes için merkezi olmayan bir pazar yeri potansiyeline inanırlarsa, portföylerine GLM’yi eklemek isteyebilirler.

Golem Coin Kaç Dolar? GLM/USD Grafik

Golem bugünkü fiyatı ₺ [mcrypto coin=”GLM” currency=”TRY” realtime=”off”] TRY. Ayrıca 1 GOLEM [mcrypto coin=”GLM” realtime=”off”] dolardır. 1 Golem karşılığında [mcrypto coin=”GLM” currency=”TRY” realtime=”off”] Türk Lirası veya [mcrypto coin=”GLM” realtime=”off”] dolar alınabilmektedir. GOLEM fiyatı son 24 saatte [mcrypto coin=”GLM” info=”change” realtime=”off”] değişim gösterdi. Şu anda [mcrypto coin=”GLM” currency=”TRY” realtime=”off”] TL‘den işlem görmektedir.

Golem fiyat sayfası, en iyi kripto para birimleri için fiyat geçmişi, fiyat göstergesi, piyasa değeri ve canlı grafikleri Coinyorumcap‘ın bir parçasıdır.

1 Golem (GLM):[mcrypto coin=”GLM” currency=”TRY” realtime=”off”] TL
1 Golem (GLM):[mcrypto coin=”GLM” realtime=”off”] Dolar
1 Golem (GLM):[mcrypto coin=”GLM” currency=”EUR” realtime=”off”] Euro
Değişim (24s):[mcrypto coin=”GLM” info=”change” realtime=”off”]
Hacim (24s):[mcrypto coin=”GLM” info=”volume” realtime=”off”] Dolar
Piyasa Değeri:[mcrypto coin=”GLM” info=”marketcap” realtime=”off”] Dolar

Golem (GLM) Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025 ve 2030

Coinyorumcap’te, Golem’in geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik Analiz uygulayarak gelecek Golem coin yorumlarını ve fiyat tahminleri/GLM tahminini tahmin ediyoruz. Geçmiş fiyat, Golem piyasa değeri, Golem hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren GLM coin için maksimum geçmiş verileri toplamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Dijital kripto para birimlerine yatırım yapmak ve yatırımlarınızdan iyi bir geri dönüş almak istiyorsanız tahminlerimizi mutlaka okuyun.

Golem Coin Geleceği 2022

Volatilite, kripto para piyasasını yönlendirir. Bugün, mevcut fiyatları tahmin etmek ve takip etmek kolay değil. Birçok kripto analisti bu konuda devreye giriyor. Belirtilen yıllar için fiyat tahminleri doğrudur. Kripto tüketicileri hala kripto yasakları ve yeni kısıtlamalar konusunda endişeli. Golem fiyatı, 2022 içinde iyi bir boğa koşusu görürse $0.36’ı geçebilir. Uzun vadeli yatırımcılar tarafından elde tutulması beklendiği için, 2022 için ortalama fiyatı $0.32 civarında olacaktır.

Golem Coin Geleceği 2023

Golem mevcut fiyat aralığı birçok yatırımcının ilgisini çekebilir ve bu nedenle, GLM, aşağıdaki gereksinimler karşılanırsa, finansal kuruluşlarla önemli bir işbirliği ile 2023 yılına kadar $0.55’a ulaşabilir 2023 için ortalama $0.45 fiyatı ile, yeni zirvelere ulaşmak için en son fiyat trendini yenebilir. Fiyat etiketi, kripto piyasası 2023 yolunda başka bir yükseliş eğilimi görebileceğinden değişebilir.

Golem Coin Geleceği 2024

2024’da, diğer önemli blok zinciri ağları arasında daha fazla benimseme ve ortaklıklarla, Golem’in fiyatı fırlayacak, maksimum ticaret fiyatı 2024’da $0.77’a ulaşabilir. Böyle devam edersek fiyat aralıkları çok moda olacak. Her şey yolunda giderse, 2024 için ortalama $0.65 ve maksimum $0.77 fiyat bekleyebiliriz

GLM Coin Geleceği 2025

Uzun vadeli Golem fiyat tahminleri için temel analiz esastır. Endüstri faydaları açısından, yerel belirteç birkaç tane sunar. Dijital ekonominin özerkliği onu ideal kılar. DAPP’ler ve sabit paralar geliştikçe, ağ rekabetçi programlanabilir ödeme, lojistik ve depolama seçenekleri sunar. Daha fazla yatırımcının ilgisini çekerse, GLM’ün ortalama fiyatının 2025’a kadar yaklaşık $0.98’ye çıkma olasılığı vardır. 2025 için, yıl minimum fiyatla maksimum $1.10 fiyatla sona erebilir. $0.96 seviyesi.

GLM Coin Geleceği 2026

Golem değeri, ağ geliştiricilerinin ve topluluk yatırımcılarının çabaları nedeniyle artacaktır. Bu nedenle 2026 yılı için hesaplanan fiyat yukarı yönlüdür. Analistlere göre, GLM’ün 2026 sonunda maksimum $1.65 fiyat seviyesine ulaşması bekleniyordu. Öte yandan, Golem’in geleceğinin nihayetinde büyüyeceği konusunda oldukça iyimser. Bu nedenle, tahmini ortalama GLM fiyatı, piyasaya bağlı olarak 2026 içinde $1.35 ile $1.39 arasında olacaktır. Aynı sloganda belirtildiği gibi, GLM’ün maksimum fiyatı 2026 için $1.35 ile $1.65 arasında değişmektedir.

Golem Coin Geleceği 2027

GLM büyük bir potansiyele sahiptir, belirli işbirlikleri ve yeniliklerle kullanıcı sayısını ve kabulü artırabilir. Piyasa Golem’e yatırım yapmaya odaklanırsa, fiyat çok daha fazla yükselebilir. 2027 ile maksimum $2.34 değerine ulaşabilir. Piyasa düşerse GLM’ün biraz dönmesi bekleniyor. 2027 yılı, minimum $1.95 ve maksimum $2.34 fiyatla ortalama $2.02 fiyatıyla sona erebilir.

GLM Coin Geleceği 2028

Bu para birimine sorunsuz bir yaklaşım birçok web sitesinde ve forumda bulunabilir. Bu tahmin platformunun görüşüne göre, Golem çok uzun bir süre mevcut fiyatında sabit kalacak. 2028’a göre, GLM’ün maksimum $3.38 değerinde olması bekleniyor. Piyasa yükselişe geçerse minimum fiyat $2.98’e kadar çıkabilir.

GLM Coin Geleceği 2029

Kripto piyasasının yeni bir çağa girmek üzere olduğuna dair işaretler var. GLM’un uzun vadeli Coin Geleceğinin yükseleceği kesin, çünkü para biriminin çok daha fazla dikkat çekeceğine dair hala iyimserlik var. 2029 yılı, ortalama $4.43 fiyatı ve minimum $4.28 fiyat değeri ile sona erebilir. Maksimum fiyatın $5.13 civarında işlem görmesi bekleniyor.

Golem Coin Geleceği 2030

Görünüşe göre 2030,Golem (GLM) fiyatları önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine benzer bir seviyeye ulaşmış olacak. 2030 itibarıyla, ortalama $6.63 fiyat bekleyebiliriz. Her şey yolunda giderse, Golem’in maksimum fiyatının 2030’da $7.47’a kadar çıkabileceğini tahmin ettik. Tabii ki, uzun bir boğa koşusunun ardından piyasanın düşme ihtimali var ve kripto para piyasası için bu normal.

GLM Coin Geleceği 2031

GLM daha iyi bir seçenek olarak görülecek ve devasa toplulukla birlikte Golem fiyatı yeni zirvelere ulaşacak. Özellikle piyasa her zamankinden daha fazla yükseliş VEYA düşüş eğilimindeyse, fiyat dalgalanmalarını tahmin etmek zordur. 2031 yılı için Golem fiyatı neredeyse $9.20 olacaktır. Alabileceğimiz maksimum fiyat $11.27. 2031 sonunda Golem ortalama Coin Geleceği $9.53 civarında olabilir. Kripto piyasası tarafından tanımlanan aralıkta büyük bir fiyat cirosu bekleniyor.

 • Temettü Tarihleri & Temettü Takvimi 2023

  Borsa İstanbul ve Amerikan Borsalarının temettü takvimine, dünya devi şirketlerin temettü tarihlerine ve güncel temettü haberlerine bu sayfadaki içeriklerden ulaşabilirsin.

 • Kimpur Kimteks Poliüretan (KMPUR) hisseleri için hedef fiyat açıklandı!

  Aracı kurumların Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KMPUR) hisseleri hisseleri için hedef fiyat açıklamaları devam ediyor. 19 Temmuz günü bazı şirketler için 2024 2. çeyrek finansal sonuç beklentileri için bir rapor yayınlayan Deniz Yatırım, raporda Kimpur Kimteks Poliüretan için hedef fiyat açıklamasına da yer verdi. Hedef fiyat haberleri Deniz Yatırım, Kimpur Kimteks Poliüretan için hedef…

 • Kimpur Kimteks Poliüretan (KMPUR) hisseleri için hedef fiyat açıklandı!

  Aracı kurumların Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KMPUR) hisseleri hisseleri için hedef fiyat açıklamaları devam ediyor. 19 Temmuz günü bazı şirketler için 2024 2. çeyrek finansal sonuç beklentileri için bir rapor yayınlayan Deniz Yatırım, raporda Kimpur Kimteks Poliüretan için hedef fiyat açıklamasına da yer verdi. Hedef fiyat haberleri Deniz Yatırım, Kimpur Kimteks Poliüretan için hedef…

 • Bank of America’dan Bim Birleşik Mağazalar (BIMAS) hisselerinde dev alım!

  Borsada geride kalan 16-19 Temmuz haftasında BİST100 endeksi 11252,11 puanla tarihi zirvesini yeniledi ve haftayı %0,83 yükselişle kapattı. Bank of America müşterilerinin BIMAS hissesinde güçlü alım yaptığı haftada Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. (BIMAS) hisseleri BİST100 endeksinden pozitif ayrıştı ve haftayı %6,59 yükselişle 614,50 seviyesinden kapanış gerçekleştirdi. Hissenin yükseldiği haftada Bank of America üzerinden yapılan alımlar dikkat…

Başa dön tuşu