OGN Coin Geleceği 2023 (OGN Coin Yorum ve Hedef Fiyatı)

[cryptocurrency_widget type=”leaderboard” template=”color-frame” color=”blue” assets=”OGN~TRY” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

Origin Protocol (OGN) Coin Kaç TL?

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”OGN~TRY” markup=”{name} ({symbol_from}) bugünkü fiyatı {price} TL. 24 saatlik işlem hacmi {volume_24h_from} Türk Lirası. {name} ({symbol_from}) bugün itibariyle, en yüksek {high_24h} TL, en düşük {low_24h} TL’den işlem gördü. {name} ({symbol_from}) fiyatı {last_update} tarihi itibariyle güncellenmiştir. Dolaşımda {supply} {symbol_from} coin arzı bulunmaktadır. {name} fiyatı son 24 saatte {change_pct_24h} değişim gösterdi. Şu anda {price} Türk Lirası’ndan işlem görmektedir. {asset} fiyatı anlık olarak güncelleniyor.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash” style=” .Dolaşımda {supply} {symbol_from} coin arzı bulunmaktadır. “] [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”OGN~TRY” markup=”{symbol_from} coin yorum 2022 ve {name} ({symbol_from}) coin geleceği hakkında {asset} fiyat sayfamızdan yıllara göre fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. {name} ({symbol_from})  fiyatlarının nereye gideceğini bilmek istiyorsanız?{name} ({symbol_from}) geçmiş fiyatlarını analiz edeceğiz ve gelecekteki fiyat hareketleri hakkında uzmanların neler söylediğini öğreneceğiz.  Lütfen bu tahmini ve diğer tüm tahminleri, bunun yalnızca bazı piyasa uzmanlarının/analistlerinin önerisi olduğu niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

Origin Protocol (OGN) Coin Yorum

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”OGN~TRY” markup=”{symbol_from} coin yorum genellikle {name} coin fiyatları üzerinden yapılıyor. {name} ({symbol_from}) coinin fiyatı  {last_update} tarihinde güncel olarak {price} TL’dir. {name} ({symbol_from}) coinin yorumları projenin gelecekte ne tür farklılıklar yaratacağı ile orantılı olarak değişiklik göstermektedir. ” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

Origin Protocol (OGN) Coin Geleceği

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”OGN~TRY” markup=”{symbol_from} coin geleceği {name} coin yatırımcıları için fiyat tahminleri büyük bir önem arz ediyor. Biz de analistlerin ve diğer uzmanların {symbol_from} coin hakkındaki fiyat beklentilerini aşağıda paylaştık.  Aşağıdaki {symbol_from} coin fiyat tahminleri analistlerin ve uzmanların yaptığı fiyat tahminleridir. Bu fiyat tahminlerinin söz konusu yıl içerisinde gerçekleşmeme ihtimali vardır. Bu nedenle yatırım kararı alırken bu fiyat tahminlerinden etkilenmemenizi öneriyoruz.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”] [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”OGN~TRY” markup=”{name} ({symbol_from}) coinin sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı kişisel durumunuza ve risk iştahınıza bağlıdır. Diğer kripto para birimleri gibi {name} ({symbol_from}) coinde yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın. Kripto para piyasası, aşırı oynaklık yaşayan bir türbülans durumunda. Özellikle iyi çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyünüz yoksa, güncel haberler ve olaylar ışığında kısa vadeli yatırım yapmak tehlikeli olabilir.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash” style=”yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın.”]

Origin Protocol (OGN) Fiyat ve Piyasa İstatistikleri

[cryptocurrency_widget type=”comparison” template=”basic” color=”green” assets=”OGN~TRY” fields=”asset,change_abs_24h,change_pct_24h,total_volume_24h_to,supply,market_cap,last_market,chart” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash” markups=”{name},{name},{name},{name}” urls=”/crypto/{symbol_from}/{symbol_to},/crypto/{symbol_from}/{symbol_to},/crypto/{symbol_from}/{symbol_to},/crypto/{symbol_from}/{symbol_to}” period=”24h”]

Origin Protocol (OGN) Fiyat Grafiği

[cryptocurrency_widget type=”chart” template=”multi-period” color=”blue” assets=”OGN~TRY” period=”7d” axes=”true” cursor=”true” api=”cryptocompare.com” realtime=”false”]

Origin Protocol TRY (Geçmiş Verileri)

[cryptocurrency_widget type=”table-history” template=”basic” color=”default” assets=”OGN~TRY” fields=”date_time,asset,open,low,high” period=”1m” pagination=”true” rows_per_page=”14″ sort_field=”date_time” sort_direction=”desc” api=”cryptocompare.com” realtime=”false”]

Origin Protocol (OGN) Coin Haberleri

Origin Protocol (OGN) Nedir?

Origin Protocol (OGN), merkezi olmayan ve eşler arası pazarları güçlendirmeyi amaçlayan Origin platformuna güç veren bir Ethereum tokenidir. OGN, Origin platformunda stake etme, yönetim ve reklam için kullanılabilir.

Merkezi olmayan bir e-ticaret platformu oluşturduktan birkaç yıl sonra Origin, platformlarını NFT’ler ve sağlayabileceği benzersiz deneyimler etrafında yeniden odakladı. Origin, NFT düzenlemesini basitleştirmek ve içerik oluşturucuların eline daha fazla kontrol vermek için NFT Launchpad adlı bir pazar yeri yarattı. Origin, elektronik müzik yapımcısı 3LAU’nun bir albümü ve orijinal “Charlie Bit My Finger” viral videosu da dahil olmak üzere rekor kıran NFT düşüşlerine ev sahipliği yaptı.

Origin ayrıca kendi stabilcoini Origin Dollar (OUSD) ile DeFi’ye katıldı. Origin, bir protokolde stake edilmek veya kilitlenmek yerine, cüzdanlarda tutulan OUSD’den pasif olarak getiri elde ettikleri için kullanıcıları desteklemeyi amaçlıyor.

Origin’in NFT ve DeFi ekosistemi, sahiplerinin Origin platformunun şeffaf gözetimini ve geliştirilmesini sağlamalarına izin vermesi gereken OGN tokeni tarafından yönetilir.

Origin’i Kim Yarattı?

Origin, Josh Fraser ve Matthew Liu tarafından ortaklaşa kuruldu. Fraser daha önce Walmart Labs tarafından satın alınan Torbit dahil olmak üzere birden fazla teknoloji şirketinin kurucu ortağıydı. Liu, YouTube’da erken bir işe alındı ​​ve Bonobos ve Yahoo tarafından satın alınan Qwiki dahil olmak üzere çeşitli girişimlerde çalıştı.

Origin, Temmuz 2018’de Pantera Capital, Blockchain.com, YouTube kurucusu Steve Chen ve Reddit kurucusu Alexis Ohanian dahil olmak üzere çok sayıda kurumsal ve özel yatırımcıdan OGN’nin özel ve halka açık token satışlarında yaklaşık 38 milyon dolar topladı.

Origin Nasıl Çalışır?

Origin platformu iki ana bileşene ayrılabilir: NFT Launchpad ve Origin Dollar (OUSD).

Origin, NFT’leri yalnızca kıt dijital sanat olarak değil, dijital veya gerçek hayattaki ürünlerden koleksiyon ürünlerine ve deneyimlere kadar her şeyi temsil edebilen tamamen yeni bir varlık sınıfı olarak tanır. Origin, NFT Launchpad olarak adlandırdığı tüm NFT türleri için deneyim odaklı bir çevrimiçi alışveriş platformu yaratmaya çalıştı.

Origin, dijital yaratıcıları ve etkileyicileri göz önünde bulundurarak, diğer NFT pazarlarında bulunamayan markalama, fiyatlandırma modelleri, içerik ve ürünler üzerinde onlara daha fazla kontrol sağlamak için NFT Launchpad’i kullanıyor.

NFT yaratıcıları, ürünlerini benzersiz ses veya video içeriği ve satış modelleriyle özel vitrinlerde satabilirler. NFT Launchpad, doğrudan bir markanın web sitesinde NFT satışlarını da destekler.

Origin, kendisini diğer platformlardan farklı kılmak için, satın almaların yalnızca kripto para birimleri yerine kredi veya banka kartlarıyla yapılmasına izin veriyor.

Menşei Dolar (OUSD)

Origin Dollar (OUSD), Origin ekibinin DeFi ekosistemine girişini işaret ediyor.

OUSD, değeri ABD Doları’na sabitlenmiş Ethereum tabanlı bir sabit paradır. OUSD, sahiplerinin sürekli olarak stake yapmak ve fonlarını likidite havuzlarına kilitlemek zorunda kalmadan varlıkları üzerinde doğrudan cüzdanlarından getiri elde edebilmeleri bakımından diğer stabilcoinlerden farklıdır. Origin, OUSD’nin işlem yapmak için her zaman erişilebilir olduğunu belirtirken, sahipleri bu pasif geliri cüzdanlarından kazanır.

OUSD akıllı sözleşmeleri, genellikle verim çiftçiliği olarak bilinen bir uygulamada Aave, Compound ve Curve gibi bir dizi borç verme protokolünde fonları otomatik olarak yeniden dengeler.

Origin Protocol (OGN) Coin Yorum ve Geleceği 2022

OGN, Origin’in yerel kripto para birimidir ve öncelikle platformun yönetim tokeni olarak kullanılır. OGN sahipleri, ücretlerdeki değişiklikler veya fonların farklı projelere nasıl tahsis edildiği gibi temel protokolü değiştirmek veya değiştirmek için teklifler oluşturabilir ve bunlara oy verebilir.

OGN aynı zamanda bir değer tahakkuk tokeni olarak da hizmet eder; bu, OGN sahiplerinin NFT pazarındaki satışlardan elde edilen gelir ve ücretlerin bir kısmını kazanabileceği anlamına gelir.

OGN’nin toplam arzı sınırlıdır, yani dolaşımda yalnızca 1 milyar OGN tokeni olacaktır. Origin’in geliştiricileri, daha önce OGN arzını yönetmek ve piyasa fiyatını dengelemek için token geri alımları için platform tarafından üretilen gelirleri kullanmıştı.

OGN, daha benzersiz satış konfigürasyonları görmek ve NFT pazar yerlerinden satın alma deneyimleri görmek isteyen yatırımcıların ilgisini çekebilir.

Ek olarak, bir NFT pazarının gelecekteki gelişiminde doğrudan söz sahibi olmak ve gelirlerinin bir kısmını elde etmek isteyen NFT yatırımcıları da OGN tokeninde değer bulabilir.

Son olarak, yatırımcılar, verim çiftçiliği sürecini yönetmek zorunda kalmadan doğrudan cüzdanlarından OUSD stabilcoin’inde pasif gelir elde etmenin değerini görürlerse, portföylerine OGN’yi eklemek isteyebilirler.

Başa dön tuşu