ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Eylül 2023

ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Eylül 2023 ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Coinyorumcap'ten takip edin.

ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu 2023

Şok aktüel nedir?

Şok aktüel, haftalık olarak yayınlanan ve her hafta yenilenen bir alışveriş kataloğudur. Bu katalogda Şok marketler zincirinde her zaman bulunmayan fakat yılın belli dönemlerinde kampanyalı ve indirimli olarak satışa sunulan ürünler bulunmaktadır. İndirim fırsatlarıyla satışa sunulan bu ürünler, ön bilgilendirme olarak kataloglarda yer almaktadır.

Şok aktüel katalogları ne zamana kadar geçerli?

Şok aktüel katalogları hafta sonu fırsatları ve haftanın fırsatları olarak yayınlanmaktadır. Hafta sonu fırsatları genel itibariyle geleneksel market alışverişinin dışında kalan ürünleri barındırırken, haftanın fırsatlarında daha çok tüketime dayalı ürünler yer alıyor. Genel olarak bu kataloglar 5 ile 7 gün geçerli oluyor. Tüketiciler bu kataloglara online olarak bakabilmek için “Şok bu hafta” şeklinde aramalar yapabiliyor.

Şok aktüel ürünleri nelerdir?

Şok, Türkiye genelinde verdiği hizmetlerle hemen hemen her ihtiyaca karşılık veriyor. Şok aktüel ürünleri, saklama kabı modellerinden tv ünitesine, sıvı yağ gibi temel tüketim malzemelerinden kablosuz mouse çeşitlerine kadar pek çok üründe kampanyalı fiyatlarla alışverişçilerine kapılarını açıyor.

Şok kaçta açılıyor?

Şok marketlerinin açık olduğu süre zarfı hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermektedir. Kapanış saati farklılık gösterse de Şok marketler haftanın her günü sabah saat 10.00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Şok kaçta kapanıyor?

Pandemi ve kısıtlamalar nedeniyle marketlerin kapanış saatlerinde güncellemeler yapılabiliyor. Şok marketlerinin hafta içi ve hafta sonu kapanış saati 20.00 olarak belirlenmiştir.

Şok aktüel kataloğunda yer alan ürünler gerçekten ucuz mu?

Tüketicilerin severek takip ettiği Şok aktüel kataloğu, genellikle indirimli fiyatları içerisinde barındırıyor. Bazı durumlarda ise katalogda yer alan indirimli ürünlerin daha ucuzu başka bir satıcıda yer alabiliyor. Tüketici, aynı ürüne daha az para ödeyebilecekken böyle bir durumdan haberdar olmadığı için katalogda yer alan ürünü satın alabiliyor. Katalogdaki fiyatları piyasa fiyatları ile karşılaştıran akakce.com, tüketiciyi en ucuz fiyatın nerede olduğu hakkında bilgi veriyor. Eğer katalog üzerinde yer alan fiyat gerçekten piyasa fiyatının en ucuzu ise alışverişçiye yeşil bir buton gösterilirken, katalog üzerinde yer alan fiyattan daha düşük bir fiyat var ise alışverişçi kırmızı bir buton ile uyarılıyor.

Şok Aktüel

Şok Türkiye’de en fazla alışveriş yapılan birkaç marketten birisi olarak bilinir. Bu market 1995 yılında Migros Ticaret A.Ş tarafından kurulur. Genel merkezi ise İstanbul’un Üsküdar semtinde bulunur. 2011 yılında Yıldız Şirketler Holding tarafından satın alınan market belirli bir süre yenileme dönemine girer. Şok marketler kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin farklı bölgelerinde yeni şubeler açar. Hızlı bir şekilde yayılan marketin bünyesinde temel gıdalardan temizlik malzemelerine, kırtasiye gereçlerinden giyime kadar pek çok ürün yer alır. Zaman içerisinde Şok marketlerin tanıtımını ve ürünlerin reklamını televizyon ekranlarında görmek mümkün hale gelir. Bu markette meyve, sebze, süt, ekmek, makarna gibi gıda malzemelerinin dışında belirli zamanlarda satışa sunulan ürünler de bulunur. Marketin genel satış listesinde bulunmayan bu malzemeler aktüel ürünler olarak adlandırılır. Aktüel kelime anlamı olarak güncel manasına gelir. Şok markete gelen aktüel ürünler sadece belirli tarihlere özel olarak satışa sunulduğu için bu isim kullanılır. Ayrıca güncel olarak da adlandırılan bu ürünler her hafta değişiklik gösterir. Dolayısıyla marketteki güncel ürünler sürekli değişir. Mesela Anneler veya Sevgililer Günü gibi özel zamanlar için getirilen güncel eşyalar oldukça ilgi görür. Şok aktüel ürünler genellikle piyasaya göre çok daha uygun fiyatlara satılır. Bu yüzden çoğu kişi bu güncel eşyalara sahip olmak ister. Markete güncel olarak hangi ürünlerin geleceği ise Şok katalog sayesinde takip edilir. Bu katalog güncel ürünler satışa çıkmadan birkaç gün öncesinde basılır. Böylece ürünlerin hangi günde satışa sunulacağı ve fiyat bilgisi verilir. Uygun fiyatlı alışverişi sevenler güncel ürünleri kaçırmayı istemedikleri için düzenli olarak takip ederler. Eğer siz de bu marketin güncel ürün fırsatlarını kaçırmayı istemiyorsanız Şok katalogları içerisinde yer alan indirimli ürünlere Coinyorumcap üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şok Aktüel Ürünlerinde Neler Bulunur?

Şok aktüel ürünleri kataloğu içerisinde yer alan eşyaları sınırlandırmak pek mümkün olmaz. Aklınıza gelen hemen her şeyi bu katalogda bulabilirsiniz. İşte Şok fırsat ürünleri içerisinde yer alanlar:

Televizyon, telefon gibi aktüel ürünler çok uygun fiyatlara satışa sunulur.

Yemek takımları, çatal kaşık bıçak takımları ve tencere setleri gibi mutfak eşyaları da güncel ürünler arasında yer alabilir.

Şok aktüel yemek takımı ürünleri özellikle çeyiz hazırlığı yapan kişiler için güzel bir fırsat olur. Bu yemek takımları piyasadaki en bilindik ve güvenilir markalardan oluşur. Üstelik kaliteli ve uzun ömürlü olmalarına rağmen çok uygun fiyatlara satılır.

Coinyorumcap’de şok aktüel olarak satışa sunulan yemek takımlarının içeriği değişebilir. Bazı takımlar 6 kişilik bazıları 12 kişilik olabilir. Takım olarak satılan ürünlerin haricinde servis veya tatlı tabağı gibi eşyalar tekli halde de olabilir.

Güncel mutfak eşyalarının içerisinde cam ve plastikten imal edilen daha pek çok ürün yer alır.

Bunların haricinde Şok market aktüel ürünlerinden birisi de ev eşyaları olur. Bu ev eşyaları içerisinde kitaplık, masa ve sandalye, sehpa, tv ünitesi, nevresim takımı gibi ürünler bulunur.

Yaz aylarında en çok rağbet gören ürünler kamp eşyaları olur. Sandalye, ızgaralık, matara, gaz lambası ve çadır çeşitleri uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Kamp yapmayı seven insanlar Coinyorumcap’de bulunan Şok kamp eşyalarını inceleyebilir.

Şok aktüel kitaplık çeşitlerinde hem modern hem de kaliteli modeller bulunur. Bu ürünler sadece ev için değil ofis ve iş yerleri için de satın alınabilir.

Bazı kitaplık modelleri çalışma veya yazı masası ile birlikte takım olarak da gelebilir. Eğer çocuğunuz için ders çalışma odası yapacaksanız kitaplık ve yazı masasını beraber değerlendirebilirsiniz.

Bunun dışında evinizde mesainizi yapacağınız bir çalışma ortamı oluşturmayı isterseniz Şok aktüel Coinyorumcap ürünlerine bakabilirsiniz.

Şok Aktüel Kataloglarında Uygun Fiyatlı Elektronik Ürünler

Şok aktüel elektronik ürünleri müşterilerin en çok merak ettiği ve beklediği ürün çeşitleri arasında yer alır. Bu markete gelen elektronik aletler çok uygun fiyatlara sahip olduğu için hızlı bir şekilde satılır. Markete gelen elektronik aletlerin belirli bir markası veya fiyat aralığı bulunmaz. Türkiye’de satışı bulunan her markanın ürünleri aktüel eşyalar içerisinde yer alabilir. Şok aktüel katalog içerisinden en fazla talep alan ürünlerden birisi Şok aktüel telefon çeşitleri olur. Bu telefon çeşitlerinin arasında 4G özelliğine sahip Türkiye garantili cihazların satıldığını görebilirsiniz. Ancak belirli dönemlerde satışa sunulan akıllı cep telefonları genellikle sınırlı sayıda olur. Eğer satın almayı düşündüğünüz bir akıllı cihaz varsa Coinyorumcap üzerinden bulabilirsiniz. Şok aktüel televizyon çeşitleri de güncel elektronik ürünler arasında yer alır. Farklı markalara ait uydu alıcılı ve 4K özellikli televizyon modelleri uygun fiyatlarla satılır. Şok aktüel tv cihazlarının 43, 47 ve 55 inç gibi farklı ekran boyutlarına sahip modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Şok müşterileri televizyon ve cep telefonu gibi cihazların dışında tablet ve dizüstü bilgisayar çeşitlerini de güncel ürünler arasında bulabilir. Çocuğu için uygun fiyatlı ürün arayanlar Şok aktüel tablet modelleri ve çeşitlerine bakabilir. Ayrıca Şok aktüel kulaklık, klavye ve mouse gibi bilgisayar aksesuarları da Coinyorumcap üzerinden satın alınabilir. Kulaklık çeşitlerinde bluetooth özellikli kablosuz ürünler, kablolu kulak içi modeller ve mikrofonlu oyuncu modelleri gibi farklı cihazlar bulunur. Aradığınız ne varsa Şok aktüel online alışverişlerinizin hepsini Coinyorumcap üzerinden yapabilirsiniz.

Şok Kataloglarında Uygun Fiyatlı Ev Eşyaları

Şok aktüel indirim kataloğu içerisinde eviniz için çok çeşitli ve uygun fiyatlı eşyalar bulabilirsiniz. Bu eşyalarla evinize yenilik katabilirsiniz. Yetişkin ve çocuk yatak odası, mutfak ve salon için birbirinden kaliteli mobilya ve aksesuar çeşitleri satılır. Coinyorumcap’de satılan mobilyalar arasında Şok aktüel dolap modelleri yer alır. Bu mobilyalar çok amaçlı dolap olarak geçer. Evin banyo veya mutfak gibi farklı kısımlarında kullanılabilir. Şok indirim kataloğu içerisinde bulunan dolapların boyutlarına dair bilgilere de yer verilir. Bu bilgilere bakarak evinize uygun olan mobilyayı seçebilirsiniz. Güncel ev eşyalarını giysi dolabı, erzaklık, kitaplık gibi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Şok aktüel ayakkabılık çeşitleri içerisinde de farklı boyutlara sahip raflı ve kapaklı mobilyalar yer alır. İster 2-3 raflı küçük bir mobilya isterseniz de 10-12 raflı çok amaçlı büyük bir ayakkabılık seçebilirsiniz. Farklı bir ayakkabılık modeli arayışındaysanız kapaksız olan modern tasarımları da Şok aktüel ürünler kataloğu içerisinden bulabilirsiniz. Ahşap malzemeden elde edilen kapaksız veya minderli modern ayakkabılıklar uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulur. Kaliteli malzemeden elde edilen mobilyaların kurulumu da gayet kolay olur. Güncel ürünlerden aldığınız ev eşyalarını arkadaşlarınızla veya tek başınıza kurabilirsiniz. Şok marketlerde bulabileceğiniz güncel mobilyalar arasında masa ve sandalye takımları da yer alır. Bu mobilyalarla evinizde uygun fiyatlara yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Ev haricinde işyeriniz için de sade ve şık masa, sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Evi tamamlayan parçalardan biri olan halı modellerine de Coinyorumcap üzerinden ulaşabilirsiniz. Odalara renk getiren desenli ve sade halılarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Salonunuza veya yatak odanıza uyum sağlayacak halı modelini bulabilir indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunların dışında Şok aktüel yeni katalog ürünlerinde daha neler var görmek ve fiyatlarını öğrenmek için Coinyorumcap’ye bakabilirsiniz.

Şok Broşür Seçenekleriyle İndirim ve Kampanyaları Kaçırmayın

Şok hafta sonu ürünlerinde büyük kampanya ve indirimler görülür. Özellikle elektronikler aletlere uygulanan kampanyalar çok fazla dikkat çeker. Mesela çoğu kişi Şok aktüel led tv kampanya sayesinde uygun fiyatlara yüksek çözünürlüklü bir televizyona sahip olabilir. Eğer yeni evleniyorsanız veya evinizi yeniliyorsanız pek çok eşyaya ihtiyaç duyarsınız. Bu durumda kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı alışverişler yapmak sizin için çok faydalı olur. Kampanyalardan faydalanmanın en güzel yöntemlerinden birisi de Şok aktüel broşür ve tanıtımlarının takip edilmesi olur. Böylece kampanyalı ürünleri herkesten önce siz satın alabilirsiniz. Bu kampanya ve fırsatlar elektronik aletlerle sınırlandırılamaz. Coinyorumcap üzerinden Şok markete ait pek çok güncel ürün fırsatını yakalayabilirsiniz. Şok broşür içerisinde yer alan ocak, fırın, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi büyük ve yüksek fiyatlı ürünleri çok uygun kampanyalarla satın alabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlardan biri olan ocak, fırın ve davlumbaz takımını satın alarak eskimiş ankastre setini yenileyebilirsiniz. 3’lü olarak satılan bu setler yeni evlenenler için de çok iyi olabilir. Ankastre setlerde ücretsiz kurulum, A sınıfı enerji ve 2 yıl garanti gibi farklı özellikler ürünü satın almayı isteyen müşteriler için not edilir. Sete ihtiyacı olmayanlar ocak veya fırını tekli olarak da satın alabilir. Kaliteli ve markalı eşyaların yer aldığı güncel ürünler uygun fiyatıyla müşterinin yüzünü güldürür. Coinyorumcap üzerinden bulabileceğiniz kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Mesela elektrikli süpürgelerde geçerli olan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Eğer sizin de evinizde hala alamadığınız, eksik eşyalar varsa güncel ürünlere bakabilirsiniz. İhtiyacınız olan eşyayı Şok aktüel yeni ürünleri içerisinden bularak Coinyorumcap üzerinden sipariş edebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Ürünü Şok Aktüel Broşürleriyle Uyguna Alın

Şok market ürünleri içerisinde yer alan aktüel eşyalar uygun fiyatlı oluşlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarır. Uygun fiyatlara alışveriş yapmayı seven çoğu kişi ihtiyacı olan eşyayı Şok bu hafta kataloğunda bulabilir. Katalog içerisinde yer alan güncel ürünler sadece belirli tarihler arasında bulunur. Bu yüzden de katalog sürekli yenilenir. Yeni kataloglarda daha önce satışı yapılan bir eşyaya da rastlanabilir. Bunların haricinde önceden hiç satışı yapılmayan bir ürün de olabilir. Son zamanların en popüler teknolojik aletlerinden birisi olan akıllı saatler Şok ile çok uygun fiyatlara satın alınabilir. Şok aktüel akıllı saat modellerinde hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği aletler yer alır. Gün içerisinde çocuğundan haber almak ve onun nerede olduğunu bilmek isteyen ebeveynler akıllı saat modellerine bakabilir. Çocuk akıllı saatlerinde GPS, GSM ve Wi-fi gibi özellikler bulunur. Çocuklar acil durum çağrı özelliği bulunan akıllı ürünler sayesinde çok daha güvende olur. Güncel ürünlerde Şok aktüel ayakkabı gibi çeşitli kıyafetler de satılır. O haftanın güncel broşüründe satışı yapılan ürün spor, bot, çizme, terlik, sandalet gibi ayakkabı çeşitlerinden birisi de olabilir. Şok aktüel terlik çeşitleri arasında evde, plajda ve dışarıda giyilebilecek farklı modellere yer verilir. Güncel ürünlerdeki kıyafetlerde pek çok farklı kadın ve erkek ürünü görülür. Tişörtler, pijama takımları, montlar, çoraplar, gömlekler, kot pantolonlar, gömlekler ve daha bir sürü kıyafet sayılabilir. Yetişkin kıyafetlerinin dışında bebek ve çocuk grubuna dahil kıyafetler de bulunur. Şok’un aktüel ürünleri ile çok uygun fiyatlara kıyafet alışverişi yapılabilir. Siz de Şok marketin aktüel kıyafetleri içerisinden kendiniz, çocuğunuz, eşiniz veya anne babanız için alışveriş yapabilirsiniz.

Şok Market Kataloglarındaki Kullanışlı ve Modern Ürünler

İnsanların zevkleri ve beğenileri birbirinden çok farklı olabilir. Eğer ev eşyaları veya giyim konusunda kendi zevkinize uygun bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Şok bu hafta katalog sayısına göz atabilirsiniz. Herkes evini kendi zevkine göre dekore etmeyi ister. Ancak hem modern çizgilere sahip hem de uygun fiyatlı mobilyaların bulunması zor olur. Şok marketin güncel ürünleri ile bu iki özelliğe sahip mobilyaların bulunması kolaylaşır. Evinizi güzelleştirecek, zevkinize uygun, kaliteli ve dayanıklı mobilyaları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Aynı zamanda eviniz için ışıklandırma modellerini de bulabilirsiniz. Şok aktüel avize çeşitleri içerisinden zevkinize hitap eden uygun fiyatlı bir ışıklandırma satın alabilirsiniz. Son moda camlı sarkıt modelleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Evinizdeki her odanın avizesini Şok’tan temin edebilirsiniz. Çocuk odası, salon ve mutfak gibi yerler için birbirinden kullanışlı ve sağlam ışıklandırmalar seçebilirsiniz. Tavandan sarkan ışıklandırmaların dışında lambader gibi farklı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Şok aktüel lambader çeşitlerinde ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden elde edilen ayaklı ışıklandırmalar yer alır. Lambader ışıklandırmalar odanın içerisinde dekor amaçlı da kullanılabilir. Şık ve kaliteli lambader modelleri ile salon dekorunuzu daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Salon dışında evin farklı noktalarında da lambader modellerinden yararlanabilirsiniz. Işıklandırmalar dışında sehpa gibi mobilyalar satın alabilirsiniz. Güncel ürünler dahilinde satışa sunulan zigon sehpalar oldukça modern görünür. Uygun fiyatlı ve kullanışlı olmaları da müşterileri sehpa almaya yönlendiren nedenler arasında yer alır. Siz de yatak odası, salon, mutfak veya banyonuzu dekore ederken Şok insert ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Modern ve uygun fiyatlı mobilya alışverişlerinizi Coinyorumcap üzerinden online ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

En Ucuz Şok Market Aktüel Ürünleri Coinyorumcap’de

Coinyorumcap üzerinden yapacağınız online alışverişlerde uygun fiyatlı pek çok aktüel ürün bulabilirsiniz. Şok broşür içerisinde yer alan bu ürünler içerisinden kendinize veya başkalarına hediye alabilirsiniz.

Çocuğunuzun giysi ve oyuncak ihtiyaçlarını Coinyorumcap ile üzerinden temin edebilirsiniz. Şok aktüel oyuncak çeşitleri içerisinde çocukların zeka gelişimini destekleyen aynı zamanda eğlendiren ürünler yer alır.

Çocukların yaş seviyesine göre gruplara ayrılan zekâ oyunları eğlenceyle birlikte öğrenmeyi sağlar. Bilinçli bir ebeveyn olarak çocuğunuzun zekâ gelişimini desteklemek için bu oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Zekâ oyunlarının dışında kız ve erkek çocuklarının sevdiği pek çok oyuncak çeşidi bulunur. Bebekler, peluş hayvanlar, arabalar ve mutfak eşyaları çocukların ilgisini çeken bazı oyuncaklar olur.

Çocuk salıncakları ve kaydıraklarını da indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Şok aktüel termos çeşitlerinde hem 3 hem de 1 litrelik küçük boy ürünler bulunur. Eğer günlük olarak kahve ve çay gibi sıcak içecekleri içmek için termos arıyorsanız 1 litrelik modeller yeterli olur.

Ailecek kullanabileceğiz piknik veya kamp alanlarına götürebileceğiniz bir termos arıyorsanız 3, 4 ve 5 litrelik büyük boyları tercih edebilirsiniz.

Aktüel piknik malzemeleri içerisinde yer alan hasır ve plastik sepetleri, katlanır sandalye ve buzluk termos gibi eşyaları da Coinyorumcap üzerinden satın alabilirsiniz.

Termos dışında ışıklı kettle, narenciye sıkacağı gibi eşyaları da çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Son dönemlerde pek çok kişinin satın aldığı elektrikli cezve ve kahve makinesi gibi cihazlar da Şok güncel kataloğunda yer alır.

Coinyorumcap sayesinde günlük hayatta kullanabileceğiniz çoğu eşyayı indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şok aktüel sandalye çeşitleri ve daha pek çok uygun fiyatlı fırsat ürününü sipariş edebilirsiniz.

Başa dön tuşu