Akademi

250 Milyon Doların Altında Piyasa Değeri Olan En İyi 3 Metaverse Coin, Şubat 2022’de İzlenecek

Düşük piyasa değeri Metaverse madeni paraları, yeni tüccarlar için en popüler seçeneklerden bazılarıdır. Piyasada yüzlerce Metaverse madeni parası var ve hangisinin gerçek anlaşma olduğunu anlamak zor olabilir. Bu liste, Şubat 2022’de izlenmek üzere 250 milyon doların altında bir piyasa değeri olan, en düşükten en yükseğe piyasa değerine göre sıralanmış, elle seçilmiş ilk üç Metaverse madeni parasına bakıyor.

Ethernity Zinciri (ERN) – 80 milyon dolar

Mart 2021’de piyasaya sürülen Ethernity Chain (ERN), ilk kimliği doğrulanmış ve lisanslı NFT pazarına sahip en az değer verilen Metaverse madeni paralarından biridir. Ethernity Chain, oyun, spor, koleksiyon ve teknoloji alanlarında AAA markalarıyla ortaklıklar kuruyor.

Yazma sırasında, Ethernity Chain pazarında 100.000’den fazla fark öğesiyle 30’dan fazla NFT koleksiyonu var. Koleksiyonların çoğu, özellikle futbolcuların yer aldığı spor temalıdır.

Ethernity Chain’in NFT’leri piyasadaki en iyi tasarımlardan bazılarıdır. Otantik ve nadir dijital koleksiyonlar arayan bir NFT koleksiyoncusuysanız, Ethernity’nin NFT pazarına göz atmalısınız.

Platformun yerel belirtecine, Ethereum’un blok zincirinde yaşayan bir ERC-20 dijital varlığı olan ERN denir. Kullanıcılar, NFT’leri satın almanın yanı sıra, ERN tokenlerini sabit bir stake seçeneğinde stake edebilir veya %60’a kadar APY’ye kadar likidite kazandıran pasif ödüller sağlayabilir.

ERN’yi Binance, Uniswap, KuCoin ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Alien Worlds (TLM) – 123 milyon dolar

Nisan 2021’de piyasaya sürülen Alien Worlds (TLM), kullanıcıların Trillium madenciliği yapmasını sağlayan en popüler NFT tabanlı Metaverse kripto oyunudur. Alien Worlds, WAX blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve Binance Akıllı Zinciri ile bütünleşir.

Alien Worlds, Metaverse kripto oyunlarıyla kapılarını açmak isteyen yeni kullanıcılar için mükemmel bir düşük giriş maliyetine sahiptir. Son derece sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve oynanış ile kontrol edilmesi en basit oyunlardan biridir.

Oyuncuların TLM jetonları kazanmaları için iki ana seçenek vardır. İlk seçenek, NFT araçlarını kullanarak Trillium madenciliğini içerir. İkinci seçenek, TLM tokenlerinizi Binance Smart Chain’de stake etmek ve pasif ödüller kazanmaktan ibarettir.

Alien Worlds, en popüler Metaverse oyunu olarak uzun vadeli bir yükseliş görünümüne sahip. 123 milyon dolarlık mevcut piyasa değeri, tamamen işlevsel bir ürüne ve canlı bir ekonomiye sahip bir proje için oldukça düşük değerlendi.

TLM’yi Binance, PancakeSwap, KuCoin, Gate.io ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Verasity (VRA) – 135 milyon dolar

Nisan 2019’da piyasaya sürülen Verasity (VRA), benzersiz Proof-of-View protokolü ile 160 milyar dolarlık devasa AdTech pazarının üstesinden gelmek isteyen çeşitli ürünlerden oluşan bir ekosisteme sahiptir.

Verasity’nin Görüntü Kanıtı protokolü, bot trafiğini tanımlayıp ortadan kaldırarak yayıncılar ve reklamverenler için etkileşimi ve geliri artırabilir.

Verasity’nin önde gelen teklifleri, izleyicilerin platformda video izlemek için VRA jetonları kazanmalarını sağlayan içerik platformu Verasity TV’dir.

Ek olarak Verasity, bulut VeraWallet’ını sunarak yeni kullanıcıların kaydolmasını ve hemen VRA jetonları kazanmaya başlamasını kolaylaştırır.

Verasity, yüksek işlem hacmiyle Metaverse madeni para piyasasına hakim olmaya devam ediyor. Piyasadaki en hızlı büyüyen ekosistemlerden biridir ve Şubat 2022’de mutlaka izlenmesi gerekir.

VRA’yı Uniswap, Bittrex, KuCoin ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Açıklama: Bu ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir Metaverse kripto parası satın almadan önce daima araştırmanızı yapın.

Bizi Twitter’da takip edin @nulltxnews En son Metaverse haberleriyle güncel kalmak için!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu