Kripto Para

Acardex, DEX ve NFT pazarıyla Cardano’daki en büyük DeFi platformlarından biri olmaya hazırlanıyor

Acardex Protokolü, kullanıcılara gelişmiş Merkezi Olmayan Değişim ve NFT Marketplace işlevleri sağlayan Cardano Blockchain üzerinde yenilikçi bir platformdur. Acardex, hem DEX hem de NFT ticaretinin Gelişmiş İşlevlerini sunan ilk Defi Platformu olmaya devam ediyor.

Acardex Defi, Dijital ve çevrimiçi içerik oluşturucular için NFT pazarına, dijital emtiaların Fungible Tokens olarak Mint ve ticareti için güç sağlayacak ve ayrıca Cardano ağında yalnızca yerel Cardano tokenlerini takas etmek ve takas etmek amacıyla merkezi olmayan bir değişim sağlayacaktır. Tam operasyondayken Acardex, İlk DEX Teklifi başlatma paneli, Borç Alma, Borç Verme protokolü ve çok daha fazlası gibi bir dizi başka DeFi hizmeti sunmaya ayarlanmıştır.

Acardex, kuruluşundan bu yana, aşağıdakileri içeren büyük bir dönüm noktası kaydetti:

Akıllı Sözleşme ve Sözleşme Adresi Doğrulama: İlk Teknik Raporumuzdan sonra, geliştirme ekibimiz Cardano’da akıllı sözleşmeler uygulamaya başladı, bu kesinlikle sürekli bir süreç olacak ancak ilk bölümler başarıyla dağıtıldı, bu Github hesabımızın oluşturulmasına yol açtı.

Yerel Jeton Basma ve Dağıtımı: Yine, geliştirme ekibi sayesinde, Acardex yerel jetonunu 1 Milyar parçaya indirip dağıtabildik. Belirteç detaylarımızı/politikamızı buradan kontrol edebilirsiniz- https://cardanoscan.io/token/6130574c48e07ae7799537340cdb2d5c8e3c9137312c871ac4ea2797414358

Pazar Swapında Likidite Havuzu Oluşturma: Jetonunuzu bastık ve Cardano Blockchain’e kaydettik. Süreç, bir düğümde basımı ve Cardano deposundaki çekme talebini içeriyordu. Github hesabımızı da dört depo ile güncelledik; ACX belirtecini kaydetme isteği nedeniyle belirteç kaydı hesabımızla ilişkilendirilir.

Diğer 3 depoyu da çatalladık çünkü DEX’inizi ilgili GitHub hesabıyla geliştirmeyi planlıyoruz, bu her şeyin tek bir yerde olmasına yardımcı olacaktır. Bunlarla birlikte, web sitesi geliştiricilerimiz ve akıllı sözleşme geliştiricilerimiz, bilgileri tüm geliştirmelerin optimizasyonunda kullanacaklardır.

Ayrıca, likidite havuzları için, pazar takasında sorunsuz bir şekilde havuz oluşturmaya uygun olduk ve doğrulandık.

Acardex Defi Platformunun Birinci Sınıf Özellikleri:

Azaltılmış Karşı Taraf Riskleri: Karşı taraf riski, bir işleme dahil olan taraflardan biri sözleşmeden doğan yükümlülüğünü yerine getirmediğinde açıkça ortaya çıkar. Bu, işlemler için herhangi bir aracıya ihtiyaç olmayacağından, bunun yerine akıllı sözleşmelerimiz aracılığıyla iptal edilecek, otomatik işlem araçları sağlanacak ve bu da nihayetinde karşı taraf risklerinden kurtulmayı gerektirecektir.

anonimlik: Acardex merkezi olmayan borsalarla ilişkili ilk önemli avantaj, doğrudan kullanıcıların anonimliğine atıfta bulunacaktır. Kullanıcıların, merkezi olmayan kripto borsaları ile Müşterinizi Tanıyın veya KYC süreçleri gibi standart tanımlama prosedürlerini geçmesi gerekmez.

Düşük güvenlik riskleri: Bu basitçe, kullanıcıların fonlarından ve cüzdanlarından sorumlu olduğu anlamına gelir, kullanıcılara özel anahtarlar sağladığı için hiç kimse tam anlamıyla merkezi olmayan borsaları donduramaz veya hackleyemez. Bir DEX veya merkezi olmayan borsanın benzersiz özelliği, kullanıcıların fonlarını kontrol etmemesidir.

Acardex ağına güç sağlayacak yerel jeton $ ACX ve toplam arzı 1.000.000.000 ACX olacaktır.

ACX Token Tohum Satış Detayları

1 ACX = 0,00125 ADA

1 ADA = 800 ACX

Minimum Satın Alma: 300 ADA

Maksimum Satın Alma: 30.000 ADA

Katılmak için Devam Eden Tohum Satışıkullanıcılar yalnızca Yoroi Cüzdan, Daedalus Cüzdan, Nami Cüzdan veya Adalite Cüzdan gibi Cardano yerel cüzdanlarını kullanmalıdır.

Devam Eden ACX Tohum Satışına nasıl katılacağınıza dair kapsamlı bir rehber sunulacaktır.

Unutmayın, kullanıcılar sadece web sitemiz üzerinden Tohum Satışına katılabilirler: https://acardex.io/seed-sale.html

Arcadex Sosyal Bağlantısı

İnternet sitesi: https://acardex.io/

Telgraf Grubu: https://t.me/acardexcommunity

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1leD8budK_31CAI92jluuQ

Twitter: https://twitter.com/_acardex

Orta: https://medium.com/@acardex

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu