Kripto Para

Aiza World, yaklaşmakta olan IDO’larından önce birinci sınıf yatırımcıların dikkatini çekiyor

Aiza World, paralel etki dünyasında ESG’yi işleyen lider bir metaverse NFT Game şirketidir. Etki ve ESG güdümlü bir dünya hala anlamlı yollar yapmak için mücadele ederken, Metaverse, yalnızca savaşın parçaladığı düşmanca bir toplumdan çevrimiçi bir web3 karanlığın kopyalarına uzanan bozuk bir sistemin aynası olmamalıdır. Aiza World, iyi olmanın vasıflandırılabileceği, ölçülebileceği ve işlem görebileceği, değerlere dayalı bir dünyanın nasıl etkinleştirilmesi gerektiğinin parlak bir örneğidir.

Kredi – Oyun İçin: Aiza World’ün benzersiz satış noktası

Aiza World, yeni B2B protokolünü ikinci yaşam ve NFT’lerin yeni bir kişisel değerler çağının kilidini açmanın anahtarını temsil ettiği ESG misyonları açısından değer alışverişi platformu olarak rafine eden Metaverse blok zinciri tabanlı bir seri oyundur.

Aiza World, “Oynat-to-Earn, Loan-for-Play”in en yeni blok zinciri araçlarını kullanan bir Oyun serisi olarak, dengeli bir iki jetonlu (finansal ve finansal olmayan) tokenomikleri de uygular.

$ AIZA, Aiza World’ün BEP-20 yönetişim simgesidir. $ AIZA’nın yardımcı programları arasında token’ları stake etmek, oyun oynamak, müzayede oturumlarına katılmak ve NFT ticaretini içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. NFT’ler ile oyuncular, PVE oyunlarında ordularını kurabilir ve zorlukları yenebilir ve mutluluğun sesiyle adlandırılan oyun içi jetonu $ AHA’yı almak için PVP etkinlikleri ve gelecek özellikler aracılığıyla diğer oyuncularla savaşabilir.

Aiza World, NFT’lerin teminatlı kredilerinde öncüdür. Maddi engelleri dert etmeden, önce Aiza Dünyasında mutluluğu tatmak, insanımıza getireceğimiz yöndür. İnsanlara sadece parasal bir değer vermekle kalmıyor, aynı zamanda katkılarından dolayı onları çeşitli şekillerde ödüllendirerek onların değerini de anlıyoruz.

Aiza World’de Kazanması Kolay

Aiza World’de kullanıcılar, marketplace üzerinden oyundaki NFT’leri satın alarak $ AIZA jetonları kazanabilirler. Bu NFT’ler, çeşitli arazilerde diğer oyuncuları kazanmak için oyunda rastgele oluşturulan saldırı ve savunma kartlarıyla birlikte becerilerini kullanan oyuncular tarafından kullanılır.

Çeşitli dövüş stilleri, oyun içi ödüller kazanmak isteyen yeni oyuncular için bile güçlü bir cazibe yaratan Aiza World’ün artı noktalarından biridir. Proje, öngörülebilir gelecekte NFT oyuncularının kendi etrafında çeşitli oyun serilerini genişletmeyi planlıyor.

Aiza World’ün piyasaya sürdüğü ilk oyun serisi Sniper Master; deneme sürümü aracılığıyla proje, dünya çapındaki yatırımcılardan ve oyun oyuncularından olumlu geri bildirimler aldı.

Bu oyun stüdyosuna yapılan erken yatırımlarla Aiza World, OneBlockLabs, BFRI Singapur, Kretos Ventures, vb. gibi birçok uluslararası yatırımcıdan ilk finansman turunda 1 milyon dolar topladı.

Harika bir ekip

Aiza World’ü harika ve uyumlu bir ekip kurdu. Teknoloji geliştirme ve oyun yayıncılığı sektörlerinde 13 yıldan fazla deneyime dayanan Henry Nguyen ve yakın arkadaşları, sanal dünyada ve gerçek dünyada gerçek bir metaverse ürünü ve değerli NFT’ler oluşturmak için nihayetinde Aiza World’ü geliştiriyor.

Ekip, Aiza jetonu ile projenin aynı zamanda hayatın her yürüyüşü için sosyal etki ve iş fırsatları yaratılmasına yardımcı olduğuna inanıyor, bu nedenle oyundaki grafikler ve karakterler diğer oyun serilerine göre benzersiz olan düz tasarım yönünde tasarlandı. .

Meta Evrenin Para Birimi: Değer ve Değerler Tarafından Yönlendirilen Bir Dünya

Projenin gelişme ivmesi ile Aiza World, yatırımcı toplulukları ve destekçilerinden hala küresel düzeyde ilgi görüyor.

Son zamanlarda, Olinga Ta’eed, Ph.D. Öncü bir Metaverse Gamefi olan FIoD, Aiza World’ün İcracı Olmayan Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. Halen Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın bir parçası olan ‘Çin E-Ticaret Blok Zinciri Komitesi’ için konsey üyesi ve uzman danışman olarak hizmet vermektedir.

Kripto para biriminde uluslararası alanda tanınır, ancak Aiza World’e atanmasının anahtarı, değer hareketinde – ölçüm, işlem ve teslimatta önde gelen otorite olarak uluslararası tanınırlığıdır. 2013’ten beri, 200.000’den fazla üyesi olan, kar amacı gütmeyen düşünce kuruluşu The Centre for Citizenship, Enterprise and Governance’ın (CCEG) direktörlüğünü yapmaktadır.

CCEG ve Aiza World, Microshare tokenini Metaverse’in para birimi olarak daha da geliştirmeyi ve onu merkezi olmayan oyun içinde uygulamayı hedefliyor.

Sıradaki ne?

Şu anda, Aiza World, tüm geçerli katılımcıların $ AIZA jetonları kazanmaları için birçok zorluk düzenliyor. Her airdrop kampanyasında, katılan herkes, altın bir kutuda değerli bir hediye alma şansı ile şanslı çekilişi döndürmek için BİR bilet alacak.

Ayrıca #Aizaworld, 26 Nisan 2022’de üç tanınmış Launchpad’de: IndoEx, P2PB2B ve VinDAX’ta IDO’ları resmi olarak piyasaya sürecek. Nisan’ın 3 Launchpad’i hakkında daha fazla bilgi Aiza World Resmi Kanallarında açıklanacak.

AIZA DÜNYASI Hakkında Daha Fazla Bilgi:

İnternet sitesi: https://aizaworld.com/

Facebook: https://www.facebook.com/AizaWorldgame

Twitter: https://twitter.com/WorldAiza1

Telgraf: https://t.me/AizaWorldTopluluk

Medya bağlantısı: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu