Kripto Para

AstroSwap, dünyanın dört bir yanından milyarları birbirine bağlamak için World Mobile ile ortaklık kuruyor

Bir World Mobile Token ve AstroSwap işbirliği, DEX’in sürekli genişleyen topluluklarına World Mobile Token’ı mevcut en hızlı Cardano ekosistemi DEX’te takas etmeleri için erişim sağlayacağından büyük önem taşımaktadır.

AstroSwap Cardano ekosistemini takas edilebilir kılmak için özel olarak oluşturulmuş en son merkezi olmayan borsadır (DEX). DEX, Wagyuswap tarafından desteklenmektedir ve tarafından inkübe edilmiştir. Bluezilla.vc.

AstroSwap ekibi, bir başka AstroSwap ortaklarından biri olan Swapz Köprüsü aracılığıyla Cardano yerel tokenlerini bir araya getiriyor ve listeliyor. Ayrıca, birkaç likidite çiftliği ve çeşitli stake havuzları tüccarların kullanımına sunulmuştur. AstroSwap ekibi, Cardano ekosistemini çok daha yüksek hızlar ve daha düşük işlem maliyetleri ile takas edilebilir hale getirmek için çabalamaya devam ediyor.

astronot Yuri belirtilmiş:

Bu kadar çok Cardano tokeninin borsada alınıp satıldığını görmek kesinlikle nefes kesici. Köprümüz ve sipariş yürütme hızımız gerçek yeniliklerdir. AstroSwap’ta listelenen uzun Cardano jetonları listesine World Mobile Token’ı eklemekten heyecan duyuyoruz.

bu Dünya Mobil Simgesi (WMT) Paylaşım ekonomisi ve blok zinciri teknolojisi aracılığıyla muazzam bir yenilik getiren ve bağlantısız olanları birbirine bağlamayı amaçlayan World Mobile ağının arkasındaki nihai yardımcı programdır.

Ağ, Doğu Afrika’da kullanıma sunulacak ve tüm Afrika kıtasında gelişmekte olan toplulukları içerecek. World Mobile, insanlar tarafından insanlar için işletilen ilk telekom ağıdır. World Mobile Token, Cardano blok zincirinde yerel bir varlıktır ve birincil rolü, paylaşım ekonomisini güçlendirmek ve World Mobile ağındaki tüm kullanıcıları ödüllendirmektir. Ağda oluşturulan tüm işlemler, ana ağ canlı olduğunda WMT’de düğüm operatörlerine ve staker’lar Dünya Düğümlerine ödüllendirilecektir.

Ağdaki işlemler, aramalar, metin mesajları, akış, internette gezinme veya World Mobile hizmeti aracılığıyla sunulan sağlık, sigorta, mikro krediler ve daha fazlası gibi diğer katma değerli hizmetler kullanılarak oluşturulur.

Zachary Vann, World Mobile Token’da token başkanı belirtilmiş:

AstroSwap ile işbirliğimizden heyecan duyuyoruz; Velas blok zincirindeki benzersiz Katman 2 çözümünün, tüccarların işleyen ve istikrarlı DEX’te World Mobile Token’ı edinmelerine izin vereceğine inanıyoruz. Buna ek olarak, MetaMask entegrasyonunun WMT sahiplerinin jetonumuzun zincirler arası potansiyelini gerçekten ortaya çıkarmasına ve World Mobile Token’ı çok zincirli ekosistemlere getirmesine izin vereceğine inanıyoruz. ”

AstroSwap DEX, Cardano blok zinciri için oluşturulmuştur; ancak bu, çapraz zincirli bir katman 2 çözümü aracılığıyla yapılır. DEX, EVM uyumluluğuna (Ethereum Sanal Makinesi) sahip Velas altyapısını kullanır. Velas blok zinciri, 75.000 TPS’ye kadar işlem hızları kaydetti ve DEX’i hızlı, verimli ve uygun fiyatlı hale getirdi.

Ek olarak, kullanıcılar Cardano yerel belirteçlerini Cardano ve Velas arasında şu yollarla köprüleyebilir: takasçok zincirli bir köprü (daha fazla ayrıntı için bkz. köprü dersleri) bir tarafta likiditeyi kilitleyerek ve diğer tarafta jetonları basarak EVM ve EVM olmayan jetonları birbirine bağlayan, böylece AstroSwap likidite havuzlarına likiditenin eklenmesine izin veren, LP çiftçiliği işlevi aracılığıyla kullanıcılara astronomik ödüller kazandıran.

Daha fazla bilgi için lütfen ilgili bağlantılara göz atın:

AstroSwap

İnternet sitesi: https://www.astroswap.app/

Twitter: https://twitter.com/AstroSwapApp

Telgraf: https://t.me/AstroSwapOfficial

Orta: https://medium.com/@astroswap

Astroswap’ın lansmanının ilk haftası: https://medium.com/@astroswap/astroswap-dex-launch-first-week-and-our-perspective-on-cardano-7baa82f2cb12

Dünya Mobil Simgesi

İnternet sitesi: https://worldmobiletoken.com/

Twitter: https://twitter.com/WorldMobileTeam

Telgraf: https://t.me/WorldMobileTeam

takas

İnternet sitesi: https://www.swapz.app/

Twitter: https://twitter.com/swapz_app

Telgraf: https://t.me/swapz_app

Medya İletişim Bilgileri

E-posta: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu