Kripto Para

AVAX’ın önümüzdeki yedi gün içinde gideceği yer burası.

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Çığ, daha önce kırılmadan önce tekrar tekrar 73 dolarlık direnç seviyesini vurduğu Ocak ayının sonundan bu yana daha düşük zaman dilimlerindeki grafiklerde yükseliş gösteriyor. Daha uzun vadeli bir görünümde, Avalanche Aralık ortasından bu yana zayıf görünüyor. Yine de, grafikte önümüzdeki birkaç haftanın yükselişe devam edebileceğine dair işaretler vardı. AVAX yükselişini 106 dolara ve muhtemelen ötesine devam edebilir mi?

AVAX-12H

Kaynak: TradingView’de AVAX / USDT

Aralık ayının ortalarında AVAX, talep arayışı içinde 104 dolarlık alanı (kırmızı kutu) yeniden test etti, zayıf bir şekilde 116 dolar seviyesine sıçradı ve bir kez destek seviyesinin altına düştü. Bu piyasa, Ocak sonu-Şubat başına kadar devam eden düşüş eğilimine girdi.

Bununla birlikte, 56 dolarlık alandan (camgöbeği kutusu) fiyattaki sıçrama ve ardından 73 dolarlık eski direnç seviyesini geçmesi nedeniyle, AVAX’ın birkaç hafta sürebilecek bir yükseliş trendi oluşturma yolunda olabileceği ortaya çıktı. .

AVAX 90 dolara tırmandı, alıcı arayışında 79 doları yeniden test etti ve bir kez daha 90 dolar seviyesini aştı. AVAX’ın düşerken daha düşük bir yüksek işaretlediği bir seviye olan 97.4 $ seviyesinin üzerinde bir kapanış, yükseliş işareti olacaktır.

Akılcı

Çığ grafiklerde yükselişe geçti ve daha fazla kazanç görebilir

Kaynak: TradingView’de AVAX / USDT

RSI daha düşük bir yüksek (turuncu) yaparken, fiyat aynı zaman diliminde daha yüksek bir zirve yaptı. Bu düşüş eğilimi, AVAX’ın 97 dolar (beyaz noktalı) seviyesinin üzerine çıkmaya çalıştığı sırada geldi. Farklılığa rağmen, AVAX’ın çok fazla güneye düşmesi olası değildi. 90,8 dolar veya 88 dolar, yükseliş momentumunun yeniden devam edebileceği muhtemel seviyelerdi.

Yönlü Hareket Endeksi, son on günde ADX (sarı) ve + DI (yeşil) 20 değerinin üzerindeyken AVAX için güçlü bir yükseliş eğilimi gördüğünü gösterdi.

OBV de son üç hafta içinde yükseliş trendindeydi ve bu da AVAX’ın rallisinin arkasında talebin olduğunu gösterdi.

21 SMA (turuncu), yükselişteki yükseliş momentumunun bir başka işareti olan 55 SMA’yı (yeşil) de geçti.

Çözüm

Momentum ve hacim göstergeleri istikrarlı bir yükseliş gösterirken, 97 $ bu yükseliş durumuna güç katacak olsa da piyasa yapısı boğaların tarafına doğru eğildi. Yukarı yönde, 104-106 dolar alanı direnç gösterdi, 109 dolar ve 127 dolar da dikkat edilmesi gereken seviyeler.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu