Kripto Para

Bahar burada mı? Bitcoin, BNB, XRP, Polkadot hakkında ağırlıklı duygular ne diyor?

Kış bahara girerken, daha uzun günler ve açan çiçekler belki de yatırımcı duyarlılığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak mı? İşte verilerin söylemek zorunda olduğu şey.

Kış gelirse bahar çok geride kalabilir mi?

13 Mart’ın başlarında Santiment, yatırımcı ruh hallerinin fiyat beklentileri hakkında ne söylediğini gösteren verileri yayınladı. Bitcoin için ağırlıklı duyarlılık [BTC], BNB ve XRP’nin tümü pozitifti, ancak yine de 0,1’den düşüktü. Öyle olsa bile, Santiment bunun tüccarların varlıklar için yükseliş hırsları olduğuna dair bir sinyal olduğunu teorileştirdi.

Bununla birlikte, basın zamanında, Bitcoin’in ağırlıklı hissiyatı negatif bölgeye düştü ve -0.614’te saatlendi.

Bitcoin için ağırlıklı duyarlılık, varlığın fiyatı 44.000 dolardan düştüğünde daha önce sıfırın altına sert bir düşüş yaşadı ve bu da piyasa belirsizliğinin yakın zamanda sona ermek üzere olmadığını gösteriyordu. Şimdilik, bitkin yatırımcılar coşkuyla yanıt vermeden önce Bitcoin’in kırılması gereken çok daha fazla direnç seviyesi var gibi görünüyor.

Ehli, hızlı ve gururlu

BNB, Bitcoin’in fiyat performansını takip ederken, varlık için ağırlıklı duyarlılık 1.0’ın üzerindeydi. Bununla birlikte, geçmişe bir bakış, BNB’nin kısa öforik artışlar ve ardından daha uzun negatif ağırlıklı duygu dönemleri eğilimine sahip olduğunu gösteriyor.

XRP söz konusu olduğunda, varlık, muhtemelen SEC v. Ripple Labs davası, SEC’in Ripple’ın Adil Bildirim savunmasını yapma hareketini reddediyor. Aslında, XRP için ağırlıklı duyarlılık yaklaşık 7 Mart’tan beri pozitif bölgede ve yazının yazıldığı sırada 1.337 idi.

Bu, XRP’nin fiyatının tekrar Şubat ayı sonlarında görülen bir seviyeye yükselmesine rağmen. Bununla birlikte, XRP yatırımcılarının coşkusunu dramatik fiyat düşüşleri takip ettiğinden, yatırımcıların hem zincir içi aktiviteye hem de mahkeme güncellemelerine bakmaları gerekecek.

Bu arada, Santiment’in belirttiği gibi, Polkadot [DOT] Fiyattaki artışa ve bazı yeni parachainlerin devreye alınmasına rağmen pozitif bölgeden negatif bölgeye bir düşüş gördü. Bununla birlikte, DOT için ağırlıklı algı, Aralık ortasından bu yana büyük ölçüde olumsuz oldu.

Bir kehanetin trompet?

Birçok göz Terra’da [LUNA], şimdi ilk on kripto arasında yükselen bir yıldız varlığı. Bununla birlikte, 4’e yakın coşkulu zirveleri, fiyatta bir düşüş izledi ve bu da duyarlılıkta neredeyse dikey bir düşüşe yol açtı. Bununla birlikte, 12 Mart’ta varlık için ağırlıklı duyarlılık 0.104 olduğu için yatırımcılar pes etmeye hazır görünmüyor.

Ağırlıklı duyarlılığı sıfırın üzerinde tutmak için LUNA, yükselen rallilerinin tutarlı olabileceğini kanıtlamak zorunda kalacak.

Kaynak: Santiment

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu