Kripto Para

Binance Academy, kripto ve blockchain eğitimini herkes için ücretsiz hale getiriyor

Geçen yıl boyunca, kripto para birimi ve blok zinciri alanı, yenilik, kullanım durumları ve fiyat açısından muazzam bir büyüme gördü. Bu aynı zamanda popülaritesinde bir artışa neden oldu ve böylece alana daha fazla kullanıcı getirdi. Kripto topluluğu, erken benimseyenler ile uzayda ortaya çıkan en son teknoloji arasındaki boşluğu kapatan çözümler bulmaya çalışıyor.

Kripto para birimini yönlendiren temel teknoloji nispeten yeni olduğundan, ekosistem acemiler için bunaltıcı olabilir.

Binance AkademisiBinance’in eğitim kolu olan , blockchain, kripto, Metaverse, NFT’ler ve sektördeki diğer tüm ilgili gelişmelerle ilgili ücretsiz ve anlaşılması kolay içerik sağlar.

Binance, dünyanın en büyük kripto para birimi ve blockchain teknolojisi altyapı sağlayıcılarından biridir. Binance Academy ile uzaydaki herkese hem temel hem de karmaşık konuları kolaylıkla öğrenme ve anlama şansı sunmayı hedefliyor.

Önemli bir kripto eğitimcisi olmak

Binance Academy’nin amacı, blockchain ve uygulamalarından kripto para birimlerine ve güvenliğe ve daha fazlasına kadar her şeyi kapsayan kapsamlı bir dizi temel ve ileri konuyu kapsayan, küresel olarak erişilebilir bir eğitim platformu olmaktır.

Var 22 farklı dilde, bilgisayar güvenliğinden ekonomiye kadar her şeyi kapsayan 361’den fazla makale. Herkes istediği zaman kolayca giriş yapabilir ve çeşitli konular hakkında kaydolma veya abone olma zahmetine girmeden bilgi edinebilir. Sektörün hızlı doğası göz önüne alındığında, Binance Academy’nin müfredatı, gerçek dünyadaki olaylara ve stratejilere uyacak şekilde sürekli olarak güncellenir ve değiştirilir.

Kullanıcılar, hızla gelişen blok zinciri ekonomisinin lingo’sunda gezinmek için bir rehber olarak Sözlüğü yer imlerine ekleyebilirler. Makaleler, denemeler ve video açıklamaları, çeşitli konular için öğreticiler olarak sağlanır ve kullanıcıların blok zinciri teknolojisinin temellerini kolayca kavramasına olanak tanır.

Çeşitli ticaret stratejilerinin, ekonomik bakış açılarının ve son derece karmaşık güvenlik konuları sunulan ‘Orta’ veya ‘Gelişmiş’ filtreleri kullanarak kripto dünyasında, platformu hem acemi hem de deneyimli kullanıcılar için kullanışlı ve kullanışlı hale getirir.

DYOR

Binance her zaman blockchain kullanıcılarının önemine inanmıştır. Aslında Binance, kullanıcılarını ‘açık iddialar ve reklamlardan körü körüne etkilenmek yerine, kripto evrene dalmadan önce kendi araştırmalarını (DYOR) yapmaya çağırıyor. Binance CEO’su ve Kurucusu Changpeng Zhao, “yeni kripto kullanıcılarının kendi araştırmalarını yapmaları ve kendilerine güvenmeleri gerektiğini” söyledi.

Özellikle platform, küresel süperstar ve girişimci J Balvin, all-star basketbol forveti Jimmy Butler ve karma dövüş sanatları savaşçısı Valentina Shevchenko ile yakın zamanda #CryptoCelebAlert adlı küresel bir tüketici güçlendirme kampanyası başlatmak için ortaklık kurdu. Kampanya, tüketicileri kendi finansal özgürlüklerinden ve başarılarından sorumlu olabilmeleri için kendi araştırmalarını yapmaya ve kripto alanı hakkında bilgi edinmeye teşvik ediyor.

Binance Academy ile, kriptoyla ilgili bilgilere, alanı keşfetmeye çalışan herkes kolayca erişebilir. Binance Academy, bireylerin yanlış iddialarla yanıltılmadan doğru kararlar almasına yardımcı olabilecek ücretsiz, yüksek kaliteli eğitim içeriği içerir. Akademi, Binance tarafından uzun vadeli açık bir platforma dönüşme vizyonuna doğru atılan bir başka adımdır. yarının dünyasında kripto için altyapı oluşturmak.

Binance hakkında daha fazla bilgi için lütfen kontrol edin resmi internet sitesi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu