Kripto Para

Binance Coin, Terra, GALA Fiyat Analizi: 03 Mart

Şubat ayının en düşük seviyesinden Binance Coin, 4 saatlik grafiğinde bir yükseliş modeli oluşturduktan sonra umut verici kazançlar elde etti. Benzer şekilde, Terra daha uzun zaman diliminde %61.8 Fibonacci desteğinden yükseldi ve bir yukarı kanalda belirgin üstel kazançlar elde etti.

Ayrıca, GALA’nın RSI’si momentumu alıcılar lehine kaydırmaya çalışırken, 0,286 dolar seviyesi hala boğalar için bir engeldi.

Binance Coin (BNB)

Kaynak: TradingView, BNB / USDT

Uzun vadeli bir azalan üçgen oluşturduktan sonra BNB, hayati önem taşıyan 512 dolarlık işaretten ayrıldı. O zamandan beri, 414 dolar seviyesini destekten acil dirence çeviren çok sayıda satışa tanık oldu. Sonuç olarak, alt parite 24 Şubat’ta beş ayın en düşük seviyesini görmek için güneye yöneldi.

Son birkaç gün içinde, yukarı kanalından (yeşil) düştükten sonra, BNB 4 saatlik grafiğinde ters bir kafa ve omuz gördü. Böylece, alt geçen hafta boyunca yaklaşık %25 arttı. Ayrıca, 20 EMA (kırmızı) üzerinden atladıktan sonra güçlü destek sundu. 50 EMA (camgöbeği).

Basın zamanında, BNB 404.7 dolardan işlem gördü. bu RSI geçen hafta bir üst kanalda hızla büyüdü. 58 desteğini test etmeyi amaçlarken aşırı alım bölgesinden beklenen bir geri dönüş gösterdi. Bu seviyenin altında herhangi bir kapanış daha fazla düşüşe neden olabilir.

Toprak (LUNA)

Kaynak: TradingView, LUNA / USDT

86 dolardan yukarı kanaldan ayrıldıktan sonra, LUNA değerinin yarısını kaybetti ve 31 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu seviye %61.8 Fibonacci desteğine denk geldi. Böylece, bu seviyeyi defalarca test ettikten sonra, LUNA bir iyileşme evresi başlattı.

Son dokuz gün içinde %91,7’nin üzerinde olağanüstü kazançlar gördü. Ancak bu yukarı kanal görünüşe göre 94 dolarlık dirençte durdu. Şu andan itibaren, formasyonun altında bir kapanış, %23.6 Fibonacci seviyesi tekrar testine yol açabilir.

Basın zamanında, LUNA 92.77 dolardan işlem görüyordu. boğa RSI son birkaç gündür 61 seviyesinin üzerinde gezinmeye devam etti. Şimdi, aşırı alım bölgesinden yavaşlama işaretleri gösterdi. Ayrıca CMF yükseliş kenarını sağlam tutarak sıfır çizgisinin altında kapanmaktan kaçındı.

GALA

Kaynak: TradingView, GALA / USDT

GALA, 0,421 dolar seviyesini koruyamamasının ardından avantajını kaybetti. Bu işareti kaybettiğinden beri, yukarıdaki seviye ile 0.181 dolar işareti arasında bir aralıkta kaldı.

Son satış aşaması, GALA’yı ortalamanın (kırmızı) altına itti. Bollinger bantları (BB). Ancak boğalar, son altı günde %28’in üzerinde kazanç sağlayarak hızla karşılık verdi. Sonuç olarak, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir takoz oluşturdu. Anında destek, kamanın alt trend çizgisine karşılık gelen BB ortalamasının yakınında durdu.

Basın zamanında, GALA 0.25294 dolardan işlem gördü. bu RSI dik trend çizgisi desteği (beyaz trend çizgisi) oluşturduktan sonra sağlam bir yükseliş trendindeydi. Şimdi, orta çizginin üzerinde bir kapanış bulmaya ve hafif bir yükseliş tercihi göstermeye bakıyor. Bununla birlikte, ADX oldukça zayıf kaldı ve zayıf bir yön eğilimi ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu