Genel

Bitget İncelemesi: Kripto Hakkında Her Şeyin Toplandığı Bir Ekosistem

Kripto para endüstrisi traderlara tam donanımlı kripto alım-satım ekosistemleri sunan bir endüstri. Dünyanın lider kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget diğerlerinden daha farklı kripto ürünleri sunuyor. Bitget hakkındaki incelememizde platformun güvenliği, işlem ücretleri ve çok daha fazlasını kapsayacak şekilde ana ürünleri tanıtacağız.

Her şeyden önce, Bitget, bir çok kapsamlı kripto para platformunda bulabileceğiniz türevler, spot, marjin ve copy trading gibi alım-satım araçlarının büyük bir çoğunluğunu size sunar. Bir Web3 cüzdanı ve Bitget token gibi özgün tekliflerin yanı sıra çeşitli getiri araçları ve eğitim kaynakları da bulunmaktadır.

Bitget sizin için doğru kripto platformu mu?

İlk bakışta bir karar vermek gerekirse: Bitget, ana odağı copy ve türev işlemleri olan kapsamlı bir kripto ekosistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bu ana özelliklerin yanı sıra sunduğu şeyler arasında pasif getiri opsiyonları, bir kripto cüzdanı, kripto kredi kartı ve çok daha fazlasını barındıran geniş bir ürün ve teklif yelpazesine sahip. Platformun geniş kapsamlı özellikleri kripto dünyasına yeni adım atanlar için ürkütücü olabilse de Bitget, kullanıcı dostu arayüzü ve bolca eğitici kaynağı ile kullanıcı dostu bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Artıları

  • Tam teşekkülü türev arayüzü
  • Copy Trading araçları
  • Çeşitli pasif getiri özellikleri
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Güçlü güvenlik önlemleri

Eksileri

  • Yeni kullanıcılar için baş döndürücü olabilecek ürün yelpazesi

Bitget Nedir?

Bu Bitget incelemesi için en iyi başlangıç tam olarak ne olduğundan ve kripto endüstrisinde nerede olduğundan bahsederek giriş yapmak olacaktır. 2018’de kurulan Bitget türev araçları ve copy trading’e ağırlık veren bir kripto para platformudur. Ancak sadece bununla sınırlı demek yanlış olur, çünkü Bitget aynı zamanda spot alım-satım, itibari para ile kripto satın alma yöntemleri, alım-satım botları, pasif getiri özellikleri ve çok daha fazlasını sunuyor.

Bunların yanında karşımıza Bitget Token (BGB), Bitget Wallet ve daha birçok araç çıkıyor. Esasen, Bitget’in sunduğu tüm özellikleri tek bir incelemede kapsamak benim için oldukça zor çünkü oldukça kapsamlı ve sürekli olarak gelişmeye devam eden bir ekosistem.

Bitget review: homepage.

Aynı zamanda Bitget’in Lionel Messi ile de ortaklığına dikkat çekmekte fayda var, şayet kendisi dünyadaki en ünlü futbol yıldızlarından bir tanesi. Kendisi Bitget’in resmi Marka Elçisi. Bu ortaklık sayesinde Bitget platformu büyümeye, gelişmeye ve endüstrideki en iyisi olmaya bağlılığını ortaya koyuyor.

Bunların dışında Bitget incelemelerini araştırırken Bitget TR diye bir şey ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bitget TR nedir peki? Bitget TR özel olarak Türk kripto traderları için tasarlanmış bir kripto para platformu ve itibari para geçididir. Banka entegrasyonuna sahip olması sayesinde kullanıcıların Türk Lirası (TRY) kullanarak kolayca kripto almasına, satmasına ve çekmesine olanak sağlar. Bu arada, Bitget TR hesapları kolaylıkla Bitget hesabına bağlanabilir ve ücretsiz dahili transferler için kullanılabilir. 

Dünyanın lider kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, yakın zamanda milli sporcularımız Buse Tosun Çavuşoğlu, İlkin Aydın ve Samet Gümüş’e küresel çapta gösterecekleri mücadelelerde destek olmak için işbirliği yaptığını duyurdu.

Bitget İncelemesi: ARTILAR

Şimdi, sunduğu artılara odaklanarak bu Bitget incelemesine başlayalım. Böyle bir başlangıç yapmak harika olacak çünkü kullanıcılara çekici gelebilecek özellikleri ve yanları hakkında içgörüler sağlayacak ve birinin neden alım-satım ihtiyaçları için neden Bitget’i seçmek isteyebileceklerinin altını çizecek.

Güçlü Güvenlik Önlemleri

Bu Bitget incelemesinde altını çizmem gereken en önemli şeylerden bir tanesi güvenlik. Kripto dünyası dolandırıcılık kaynayan veya güvenilmez platformlarla dolu ancak Bitget bunlardan bir tanesi değil.

Öncelikle, Bitget güvenilir bir platformun sahip olması gereken tüm güvenlik önlemlerine sahip. Bunların arasında iki faktörlü doğrulama (2FA), soğuk depolama, vs. özellikler de mevcut. Ek olarak, Bitget bu kadar yaygın olmayan bazı güvenlik önlemlerine de sahip, örneğin çekim adresleri için beyaz liste veya Bitget’in gönderdiği e-postaların hakikiliğini ayırt etmenize yarayan oltalama engelleme kodu gibi.

Bitget review: proof of reserves.

Dahası, Bitget aylık olarak Merkle Ağacı kanıtını, rezerv kanıtını ve toplam rezerv oranını yayınlar. Bu, kullanıcılara tüm varlıklarının güvenle saklandığını ve Bitget’in tüm çekimleri karşılamak için yeterli rezerve sahip olduğu güvencesini sunar (hatta tüm kullanıcılar varlıklarını aynı anda çekmeye karar verse bile).

Bunlara ek olarak Bitget’in aynı zamanda 422 milyon $ seviyesinde (Şubat 2024 itibariyle) değerlenen bir kullanıcı koruma fonu da mevcut. Bu fon, platformun güvenliğinin ihlal edilmesi veya fonların kaybolması durumunda kullanıcılara ek bir koruma katmanı sağlar. Tabii ki bu güvence ancak siber güvenlik ihlalleri durumunda geçerlidir.

O halde ne düşünüyorsunuz, sizce Bitget güvenli mi? Kullandığı güvenlik önlemlerine bakacak olursak, bana sorarsanız öyle görünüyor.

Alım-Satımda İhtiyacınız Olacak Ne Varsa

Bu Bitget incelemesinde daha önce belirttiğim gibi, platformda spot, marjin ve türev işlemleri dahil olmak üzere geniş bir alım-satım çözümü kataloğu mevcut. Bunun dışında ise kullanıcılara swap ve spot OTC alım-satım da sunulmakta. Genel olarak 590’ın üzerinde kripto para ve 770’in üzerinde işlem çifti sunuluyor. Yani, bu platformun oldukça fazla esneklik sunduğu aşikar.

Her bir alım-satım opsiyonu hakkında detaya girmeyeceğim, ancak konu türev piyasasına geldiğinde Bitget’in sunduğu ana ürün klasmanı vadeli işlemler piyasası. Bitget burada kullanıcılarına üç opsiyon sunuyor: USDT-M, USDC-M ve Coin-M vadeli işlemleri. Bu noktada vadeli işlem sözleşmelerinin kripto paralarda riskten korunmak için oldukça etkili olduğunu belirtmeden geçmeyelim[1].

Bitget review: futures trading interface.

Bu seçeneklerden herhangi birine tıkladığınzda bir vadeli işlemler borsasından bekleyebileceğiniz tüm araçları sunan tam teşekküllü bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Yeni başlayanlar için bu büyük ihtimalle biraz boğucu görünecektir ancak bu beklenen bir şey; türev işlemleri ne çaylaklar ne de stresi kaldıramayanlar içindir.

Bunun yanı sıra, Bitget gerçek para kullanmadan vadeli işlem yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz demo alım-satım opsiyonu da sunar.

Hazır alım-satımdan bahsetmeye başlamışken, Bitget’in itibari para ile kripto satın alma yöntemleri sunduğundan da bahsedelim. Bu, hızlı bir şekilde kripto dünyasına adım atıp alım-satım yapmak isteyen ancak platforma aktaracak kripto parası olmayan insanlar için kusursuz bir giriş yöntemidir.

Bu, bir Bitget incelemesi okuyacak birinin aklından geçecek büyük bir soru ne de olsa. Bitget’te itibari para kullanarak kripto para satın almanın üç yöntemi bulunur. Bitget review: buy crypto with fiat.

Her ne kadar VISA ve Mastercard için destek olsa da, göründüğü üzere American Express için herhangi bir destek yok. Bu durum oldukça değerli ve özel AMEX kartlarına hak kazanan kurumsal yatırımcılar için hayal kırıklığı yaratabilir ancak AMEX’in kripto dünyasında desteklenmemesi yeni bir şey değil.

Bir diğer opsiyon ise hesabınıza itibari para yatırdıktan sonra kripto satın almak. Ancak, Bitget göründüğü kadarıyla şu an bunun için sadece TRY, EUR ve BRL destekliyor. Tekrardan hatırlatalım, Bitget ABD için destek yok.

Üçüncü opsiyon ise doğrudan Bitget’e entegrasyonu olan üçüncü parti ödeme hizmeti sağlayıcıları. Desteklenen dört hizmet sırasıyla AlchemyPay, Banxa, Mercuryo ve Simplex.

Bu arada, sıfır işlem ücreti ve daha da fazla ödeme yöntemi isteyenler aynı zamanda P2P alım-satım ile kripto alıp satabilirler.

Copy Trading

Copy Trading platformun sunduğu alım-satım opsiyonlarından bir başkası ancak bu Bitget incelemesinde Copy Trading için ayrı bir başlık açmak zorundayız çünkü ana özelliklerinden bir tanesi bu. Copy Trading, bir başkasının finansal stratejilerini taklit etme hareketidir. Özellikle kripto para alanına yeni adım atan insanlar arasında popülerdir.

Bitget copy trade konsolu oyunlaştırma ve sosyal medyanın ilginç bir karışımı. İnsanlar, Elit Trader adı verilen en iyi performansları sergileyen traderları takip edebilir ve hem mevcut hem de geçmiş strateilerini inceleyebilirler.

Ancak, bir Elit Trader’ın sahip olabileceği takipçi sayısı hesapları ve alım-satım alışkanlarına bağlı olan bazı kriterlere bağlıdır. Örneğin, bazı Elit Traderlar toplamda 1000 takipçiye sahip olabilirken diğerlerinin en fazla 500 veya daha az takipçisi olabiliyor. Bu rakam traderın hesap değerine bağlıdır ve değer ne kadar artarsa maksimum takipçi sayısı da o kadar artar.

Bitget copy trading aracı, hem alım-satım işlemlerini yayınlayan hem de bunları kopyalayan kullanıcılar için fayda sağlar.

Bitget review: copy trading.

Eğer bir Elit Trader iseniz, çoğu Bitget borsa incelemesinde belirtilen faydalardan en büyüğü takipçilerinizden %20’ye varan kâr elde etme fırsatı. Eğer büyük bir takipçi grubunuz söz konusuysa ve onlara kâr ettiriyorsanız bu oldukça yüksek meblağlar ile sonuçlanabilir.

Diğer yandan, bir başkasının işlemlerini kopyalayanlar ise kanıtlanmış performansa sahip profesyonellerin hareketlerini kopyalamak için devasa bir faydaya sahip oluyor. Bu, özellikle kripto piyasalarına yeni adım atan ve sektörde kendilerinden daha deneyimli kişilerin bilgilerini güvenlik bariyeri olarak kullanmak isteyen kişilerin çekici bulacağı bir ürün. 

Diğer bir deyişle, bu sayede kullanıcılar her kararı kendileri vermek zorunda kalmadan işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenip dahil olabiliyor.

Ancak yine de söylememiz gerekiyor: bu faydalar Bitget copy trade aracını bir çeşit otopilot olarak kullanabileceğiniz anlamına gelmiyor çünkü en deneyimli ve başarılı traderlar bile hata yapar ve her üstün performans gösteren trader bir diğeriyle aynı hareket etmez. Bu mantıkla, copy trading sizi daha da riskli kararlara itebilir[2].

Bitget review: copy bots.

Bunun aksi olarak, Bitget aynı zamanda Bot Copy Trading de sunar ve kullanıcılara alım-satım botlarını bunlara özel bir piyasada satma fırsatı verir. Bu otomatik botlar Elit Traderların stratejilerini taklit eder ve kullanıcıların bu stratejileri kullanarak otomatik şekilde yatırım yapmasına olanak tanır.

Botlardan bahsetmişken, Bitget’in aynı zamanda kullanıcılara otomatik alım-satım için çeşitli başka botlar da sunduğundan bahsedelim. Bu tür kripto alım-satım botları hem yeni başlayan hem de deneyimli kripto para traderları tarafından rağbet görür.

Bunun en iyi yanı ise Bitget trading botları oldukça fazla çeşitliliğe sahip ve ek olarak ek işlem ücretlerine maruz bırakmaz. Tabii ki copy tradingde de olduğu gibi bunları da dikkatli kullanmanız gerekir.

Kazanma, Öğrenme ve Dahası

Bitget’te *çok fazla* alım-satım olanağı olduğundan yeterince bahsettik. Peki diğer ürünleri neler?

Öncelikle, karşımızda Bitget Kazan mevcut ve bize oldukça fazla getiri opsiyonu sunuyor. Bunlar arasında birikim hesapları, staking olanakları, otomatik yatırım, ikili yatırım, kripto kredileri ve çok daha fazlası yer alıyor.

Bitget review: Bitget Earn.

Bitget’in sunduğu nispeten benzersiz sayılabilecek özellikler arasında Shark Fin, Range Sniper ve Snowball yer alıyor.

Shark Fin, finansal türevleri sabit getiri ürünleriyle birleştiren anapara garantili bir getiri aracıdır. %7 APR sunar ancak eğer fiyat dalgalanması aralığını doğru tahmin ederseniz bu APR %9’a kadar çıkabilir. Bu getiri ürünü riskten kaçınan yatırımcılar için en iyi uzun vadeli araçtır.

Diğer yandan Range Sniper anapara garantisiz bir getiri aracıdır. Bu araç, kullanıcılara yatay piyasalarda düşükten alma veya yüksekten satma olanakları sunan yukarı ve aşağı eğilimli katılım opsiyonları sunar. Tahminleriniz yanlış olsa bile %20’ye varan APR sunar.

Bir de potansiyel piyasa dalgalanmalarından kripto opsiyonları ile kâr etmeyi hedefleyen anapara garantili Snowball mevcut. %24,5 APR’ye varan birleşik getiri kazanma fırsatı yaratır.

Bitget’in kazanç ürünleri yazmakla bitmez, ancak devam edersem sadece bunlara özel ayrı bir Bitget incelemesi yazmam gerekir.

Bununla birlikte, kazanma ve getiri sağlama dışında Bitget’in sunduğu bir başka araç dalı da öğrenim.

Bitget review: Bitget Academy.

Başlangıç için, platformun nasıl kullanılacağı veya genel olarak alım-satıma nasıl yaklaşılacağı konusunda çeşitli rehberler ve videolar sunan Bitget Akademi ve Bitget Blog mevcut. Bunlara ek olarak kripto endüstrisi hakkında detaylı analiz sunan Bitget Research mevcut. Bunlar hem yeni hem de deneyimli kullanıcılar için muhteşem araçlardır.

Dahası, Bitget öğrenme ve kazanmayı birleştiren Learn2Earn aracını sunar. Burada yapmanız gereken tek şey platformdaki çeşitli özellikleri tanımak, bir testi tamamlamak ve ödül kazanmak.

Öğrenme konusuna gelmişken, Bitget’in aynı zamanda Blockchain4Youth projesine 10 milyon $ yatırdığını belirtmem gerek, bu proje sayesinde kripto dünyasına adını kazımak isteyen genç insanlara burslar ve eğitim sağlanıyor.

Mevzubahis araçların yanında, Bitget Wallet da bir o kadar dikkate değer.

Bitget review: Bitget Wallet.

Bitget Wallet (önceki adıyla Bitkeep), kripto saklama ve Web3 dünyasına girme olanakları sunan bir yazılım cüzdanı. 100’ün üzerinde blockchain’i destekliyor, bu sayede cüzdanınızı 20.000 üzerinde dApp’e bağlayabilirsiniz. Bunun yanında dahili bir NFT pazarı, swap ve staking aracına da sahip.

Bitget Token (BGB)

Bitget Token (BGB) ekosistemin tümünün önemli bir parçası. Bu, birden fazla kullanım alanı olan bir hizmet tokeni ve gelecekte daha da fazla özelliği olması bekleniyor (az önce bahsettiğimiz BGB iadeleri gibi).

Bitget review: Bitget token on BitDegree crypto tracker.

Dahası, Bitget’in Launchpad’inde listelenen yeni kripto varlıkların satın alınması gibi şeyler için de kullanılabiliyor.

Bunun yanı sıra, bu tokeni sadece yatırım amaçlı da kullanabilirsiniz. Bitget tokeninin maksimum arzı 2 milyar tokendir. Ancak bu deflasyonel bir token, yani toplam arzı düşürmek için düzenli olarak yakım yapan bir mekanizmaya sahip. Bitget Token (BGB) için mevcut fiyatı BitDegree’nin kripto takip sekmesinden takip edebilir ve doğrudan Bitget üzerinden alım-satım yapabilirsiniz.

BGB’nin ana kullanım amacı Bitget ücretlerinde %20 işlem ücreti indirimi sağlaması. Yapmanız gereken tek şey BGB kullanarak ödemek.

Bitget İncelemesi: EKSİLER

Bu Bitget incelemesi platformun eksilerine bakmazsak çok taraflı olurdu. Genel olarak gözüme çarpan bir tek şey var, o da öğrenim sürecinin biraz zorlu olması.

Yeni Kullanıcılar için Kafa Karıştırıcı Olabilmesi

Her ne kadar Bitget platformu kapsamlı bir ürün ve özellik yelpazesi sunsa da, karmaşıklığı çaylak kullanıcılar için biraz göz korkutucu olabilir. Bu öğrenim süreci çeşitli opsiyonlar arasından yollarını bulurken onları boğabilir ve potansiyel olarak kafa karışıklığına yol açabilir.

Yine de, buna rağmen bile Bitget kullanıcı dostu bir arayüz sunarak öğrenme sürecini kolaylaştırmayı hedefliyor. Platform, rehberler ve nasıl yapılır videoları gibi çeşitli öğrenim kaynakları sunarak özelliklerini ve işlevlerini anlamakta kullanıcılara yardımcı oluyor.

Bitget review: tutorials.

Dahası, Bitget demo alım-satım gibi ek araçlarla bu desteğini de genişletiyor. Genel olarak, her ne kadar bu öğrenim eğrisi yeni başlayanları ürkütebilecek olsa da Bitget’in kullanıcı dostu bir deneyim sunma taahhüdü ve kapsamlı öğrenim materyalleri bu sorunu hafifleterek kullanıcıların platformu daha kolay bir şekilde öğrenmesine yardımcı oluyor.

Bitget Ücretleri

Bir borsadan bahsederken işlem ücretlerinden bahsetmek her daim önemlidir, Bitget de bunun için bir istisna değil.

Başlangıç için, Bitget’in spot işlem ücretlerine bakalım. Platform, standart piyasa alıcı / piyasa yapıcı modelini kullanır ancak hem piyasa yapıcılar hem de piyasa alıcılar aynı işlem ücretini öderler ve bu da %0,1’dir. Ancak, BGB ile ödeme yaparsanız bu oran %0,08’e düşer.

Bunun dışında, VIP programına katılarak Bitget işlem ücretlerini daha da azaltabilirsiniz. Genel olarak 5 VIP seviyesi vardır ve ilk VIP seviyesine ulaşmak için ya 1 milyon USDT değerinde 30 günlük spot alım-satım hacmine sahip, hesabınızda 50.000 USDT değerinde varlığa ya da 100.000 BGB bakiyesine sahip olmanız gerekmektedir. Daha yüksek seviyeler için gereklilikler de bu şekilde artarak giderek.

Eğer en yüksek VIP seviyesine ulaşırsanız, spot piyasa yapıcı ücretlerinizi %0,0125, piyasa alıcı ücretlerinizi ise %0,035’e düşürürsünüz.

Bitget review: VIP program.

Bitget vadel işlem ücretleri de aynı zamanda bir piyasa yapıcı / piyasa alıcı modelini kullanır. Piyasa yapıcılar için standart işlem ücreti %0,02, piyasa alıcılar içinse %0,06’dır. Bu ücretleri BGB ile düşüremezsiniz ancak VIP seviyenizi artırarak düşürebilirsiniz.

İlk vadeli işlem VIP seviyesine ulaşmak için hesabınızda Spot işlemleri için gereken varlık miktarı veya BGB bakiyesinin aynısı olmalıdır. Ancak eğer seviyenizi işlem hacminize bağlı olarak artırmak isterseniz, vadeli işlemlerde 30 günlük işlem hacminizi 10 milyon $ seviyesine çıkarmanız gerekir. Aynı şekilde, bu rakamlar da seviyeniz arttıkça artar.

Vadeli işlemler için 5. VIP seviyesi piyasa yapıcı işlem ücretini %0,008’e ve piyasa yapıcı işlem ücretini %0,032’ye düşürür.

Çekim ücretlerine gelecek olursak, söz konusu varlık ve ağa göre değişiklik gösterirler. Örneğin, eğer Bitcoin ağını kullanarak Bitcoin çekmek isterseniz 0,0002 BTC ödeme yapmanız gerekir.

Bitget işlem ücreti yapısına websitelerinden ulaşabilirsiniz.

Bitget Nasıl Kullanılır?

Bitget incelememde bu noktaya kadar platformun ana özelliklerinden bahsettim. Eğer herhangi biri ilginizi çektiyse, o halde büyük ihtimalle Bitget’i nasıl kullanacağınızı da merak ediyorsunuzdur. Hadi biraz bundan bahsedelim.

Bitget’e Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Yapmanız gereken ilk şey kayıt olmak. Bu, sadece bir kaç dakika gerektiren nispeten basit bir süreçtir.

Adım 1: Başlangıç için ana sayfada sağ üstte yer alan kısma gidip “Kaydol” butonunu bulmanız gerekli.

Bitget review: sign up.

Adım 2: Daha sonra bir kayıt ekranıyla karşılaşacaksınız. Burada bir e-posta adresi ve parola girmeniz istenecek. Alternatif olarak telefon numarası ve parola ile de kaydolabilirsiniz.

Bitget review: registration window.

Adım 3: Bu adımı tamamladıktan sonra bir doğrulama kontrolünden geçmeniz istenecek, bu da nispeten orijinal bir bulmaca şeklinde. Bu adımı tamamladığınızda, size websitesinde girmeniz gereken tek seferlik bir doğrulama kodu içeren bir e-posta gönderilecek. Eğer bu e-postayı görmezseniz spam klasörünüzü kontrol edin.

Bitget review: verification code.

Adım 4: Şimdi Kimlik Doğrulaması (KYC) işlemini tamamlamanız istenecek. Kimliğinizi doğrulamadan Bitget’te pek bir şey yapmanız mümkün değil. Tabii ki hemen yapmak zorunda değilsiniz, sonra da yapabilirsiniz (ama ben ne olur ne olmaz yine de size anlatacağım).

Bitget review: verification request.

Adım 5: Eğer gerçek kişi iseniz, ikametgah bilgilerinizi ve geçerli bir kimlik belgesini girmeniz ve bunun yanı sıra yüz doğrulamasını tamamlamanız gerekecek. Bunları tamamlayarak Seviye 1 KYC adımını tamamlamış olacaksınız.

Bitget review: individual verification.

Eğer daha fazla özelliğe erişmek ve çekim limitlerinizi artırmak isterseniz, fiziksel adres doğrulama gerektiren 2. seviyeyi tamamlamanız gerekecektir. Yine size Bitget ABD desteği olmadığını hatırlatma fayda var.

Diğer yandan, eğer bir tüzel kişi (yani bir şirket) olarak kayıt oluyorsanız, o halde belge işlemleri biraz daha farklı olacak. Önceki seferde olduğu gibi kendi hakkınızdaki temel bilgileri paylaşmanız gerekecek ancak bu defa işletmenizin doğrulanması ve bunu yanı sıra doğrudan işletmeniz ile ilgili yasal beyanı sağlamanız gerekmekte.

Bitget review: business verification.

Kurumsal doğrulama için ayrı bir seviye olmadığını unutmayın (bireysel doğrulamanın tam aksine).

Bu adımları tamamlayıp gerekli bilgileri sağladıktan sonra herhangi kısıtlama olmadan Bitget’i keşfedebilir ve deneyimleyebilirsiniz!

Sonuç

Artık bu Bitget incelemesini sonlandırmanın vakti geldi. Platformda yer alan Bitget copy trade araçları, türev ürünleri, itibari para ile kripto satın alma gibi platformun sunduğu birçok özelliğe değindim. Bunun keşfedilecek çok şeyi olan oldukça çeşitlilik sahibi bir platform olduğunu söylemek oldukça adil olacaktır.

Elbette bir platform ne kadar fazla şey sunarsa yeni başlayanlar için o kadar kafa karıştırıcı olması doğaldır – elinizde bu kadar fazla araç olunca gözünüzde büyüyebiliyorlar. Bu nedenle, Bitget kullanıcı dostu bir arayüzü geliştirmeye devam ediyor ve traderlara yardımcı olacak öğrenim materyallerini sunuyor.

En baştaki sorumuza geri dönelim – Bitget sizin için doğru seçim mi? Bunu öğrenmenin tek yolu bizzat kendiniz üye olmak ve keşfetmek!

Bu websitesinde yayınlanan herhangi içerik herhangi finansal, yatırım, alım-satım veya benzeri herhangi tavsiye içermez.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu