Kripto Para

Brooke Shields, MAKE International, Casper Association ve WISeKey uzaydan basılan ilk NFT’yi tanıttı

Brooke Shields, Casper Association ve MAKE International, tamamen kimliği doğrulanmış ve güvenli Brooke Shields NFT’yi uzaydan başlatmak için güçlerini birleştirdi.

Brooke Shields, Make International ve CasperAssociation, önde gelen küresel siber güvenlik, AI, Blockchain ve IoT şirketi WISeKey International Holding Ltd. ile güçlerini birleştirdi. (“WISeKey”) (SIX: WIHN, NASDAQ: WKEY), Casper Blockchain’de uzaydan basılan, sektördeki ilk Fungible Olmayan Token’ı (NFT) açıklayacak. aktör, model, girişimci ve yazar Brooke Shields.

Brooke Shields’in özel koleksiyonundan eşi benzeri olmayan bir fotoğrafını içeren NFT, bir WISeSat uzay uydusu tarafından gönderildi – uzayda basılan ilk NFT’yi işaret ediyor. Fırlatma, bu yılın başlarında SpaceX Transporter 3 Rideshare görevinde birkaç WISeSat’ın yörüngeye başarılı bir şekilde yerleştirilmesinin ardından gerçekleşti.

Brooke Shields’in katılımı, oyuncunun şu anda NFT projesini geliştiren ve bu yıl içinde düşmesi planlanan bir blockchain teknoloji hizmetleri şirketi olan MAKE International ile ortaklığı sayesinde mümkün oldu.

“Markamın ve hayatımın çalışmalarının bütünlüğünü korumak benim için her zaman bir öncelik olmuştur. WISeKey, Casper Network ve MAKE International’ın sunduğu blockchain çözümüyle artık bu önemli ve kişisel fotoğraf dizisini güvence altına almak ve doğrulamak için gelişmiş bir yönteme sahibim ”diyor Shields.

Casper Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ralf Kubli, “NFT alanı çok hızlı gelişti ve çok sayıda yüksek profilli lansman gördü, ancak bugüne kadar teknoloji ayak uyduramadı. WISeKey’in uzay madenciliği teknolojisini ve Casper Blockchain’i, güvenlik ve performansa tavizsiz odaklanmasıyla birleştirmek, geleceğe yönelik NFT teknolojisinde ileriye doğru dev bir sıçramayı temsil ediyor. ”

MAKE International’ın CEO’su Alex Kelly şunları ekledi: “Ünlüler içerik portföylerini oluşturmak ve oluşturmak için bir ömür harcıyorlar ve iş bunu güvenli para basma ve depolama olmadan NFT’ler aracılığıyla ticarileştirmek söz konusu olduğunda, değeri bir anda buharlaşabiliyor. Bu proje, MAKE International ve ortaklarının ön planda olacağı bir alan olan ünlü içeriklerinden güvenli değer yaratma standartlarını yükseltmenin başlangıcını işaret ediyor. ”

WISeKey CEO’su Carlos Moreira, “Bu yeni NFT’nin uzaydan fırlatılması, NFT endüstrisi için büyük bir dönüm noktasıdır. Efsanevi Brooke Shields’in ikonik fotoğrafı sonsuza kadar güvende olacak, orijinal çalışmanın orijinalliğini ve mirasını sağlamak için uzayda NFT olarak basılacak. ”

WISeKey’in NFT teknolojisi, gerçek dijital varlığın kimliği doğrulanmış ve imzalanmış bir versiyonunun yanı sıra, bir mülkiyet kanıtı, kaynak ve gelecekteki kullanım ve para kazanma akışlarını açıklayan ilgili sözleşmeler sağlayarak fiziksel bir nesneye geri döndürülemez bir bağlantının oluşturulabilmesini sağlar. blok zinciri. WISeKey’in kendi güvenlik teknolojisi tarafından desteklenen ve güvence altına alınan WISe.ART Marketplace platformu, fiziksel nesneleri dijital varlıklarına güvenli bir uçtan uca işlemle bağlar ve NFT’lerin kalıcı güvenli depolanmasını içerir. ”

Güvenli WISe.Art NFT, temel alınan Casper blok zinciri, çevre dostu bir Hisse Kanıtı (PoS) protokolü ve Casper CBC spesifikasyonu üzerine inşa edilmiş ilk canlı PoS blok zinciri tarafından desteklenmektedir. Casper ve CasperLabs, blockchain teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesini hızlandırmak ve NFT’lerin ana ortam olduğu küresel teknolojik açıdan anlayışlı kripto geliştirici topluluğu için yeni bir ev olmak için çalışıyor.

NFT’nin basımı ile aynı zamana denk geldi. MWC 2022 28 Şubat – 3 Mart tarihleri ​​arasında Barselona’da gerçekleşen ve dünyanın en yeni ve en iyileri için önemli bir yıllık dönüm noktası olan etkinlik. mobil teknoloji ve yenilik Brooke Shields tarafından New York’ta düzenlenen bir törenle eşzamanlı olarak duyuruldu.

Casper Derneği Hakkında

Casper Association, Casper Blockchain’in devam eden evrimini ve ademi merkeziyetçiliğini denetleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Casper hisse kanıtı (PoS) katman 1 protokolünün ve büyüyen merkezi olmayan uygulamalar ekosisteminin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olacak kaynaklar sağlar. Casper, kurumsal ortamların yanı sıra yeni başlayanların ihtiyaçlarını karşılayan blok zinciri uygulamalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için açık web programlama standartlarından tam olarak yararlanmak üzere tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen ziyaret edin https://casper.network

MAKE International, Inc. Hakkında
MAKE International, insanları ve işletmeleri birbirine bağlamak için dünyanın en etkili blok zinciri uygulamalarını ve hizmetlerini tasarlayarak ve inşa ederek müşterilerine yardımcı olan, küresel odaklı bir blok zinciri teknolojisi hizmetleri şirketidir. Kapsamlı deneyimi sayesinde, MAKE International, KOBİ’ler, büyük işletmeler ve devlet kurumları için gelir yaratmak, maliyetlerden tasarruf etmek ve iş süreçlerini iyileştirmek için benzersiz bir konuma sahiptir. Daha fazla bilgi için ziyaret edin www.makeinternational.io.

WISeKey Hakkında

WISeKey (NASDAQ: WKEY; SIX Swiss Exchange: WIHN), şu anda İnternetin Dayanağı Olarak İnsana saygı duyan Blockchain, AI ve IoT kullanan insanlar ve nesneler için büyük ölçekli dijital kimlik ekosistemleri kullanan lider bir küresel siber güvenlik şirketidir. WISeKey mikroişlemcileri, günümüzde Her Şeyin İnterneti’ni şekillendiren yaygın bilgi işlemi güvence altına alıyor. WISeKey IoT, neredeyse tüm IoT sektörlerinde (bağlı arabalar, akıllı şehirler, dronlar, tarım sensörleri, sahteciliğe karşı koruma, akıllı aydınlatma, sunucular, bilgisayarlar, cep telefonları, kripto jetonları vb.) 1,5 milyardan fazla mikroçip kurulum tabanına sahiptir. WISeKey, yarı iletkenlerimiz, Yapay Zeka (AI) ile analiz edildiğinde, endüstriyel uygulamaların ekipmanlarının arızasını meydana gelmeden önce tahmin etmesine yardımcı olabilecek büyük miktarda Büyük Veri ürettiğinden, IoT’nin sınırında olacak şekilde benzersiz bir konuma sahiptir.

Medya bağlantısı

Katie Olver, Cryptoland Halkla İlişkiler, [email protected], ABD: 866-586-5603, KAYNAK: Casper Derneği

Sorumluluk Reddi: Bu iletişim açıkça veya zımnen WISeKey International Holding Ltd ve işiyle ilgili belirli ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu tür beyanlar, WISeKey International Holding Ltd’nin fiili sonuçlarının, mali durumunun, performansının veya başarılarının, söz konusu ileriye dönük olarak ifade edilen veya ima edilen gelecekteki sonuçlardan, performanstan veya başarılardan önemli ölçüde farklı olmasına neden olabilecek belirli bilinen ve bilinmeyen riskleri, belirsizlikleri ve diğer faktörleri içerir. – görünümlü ifadeler. WISeKey International Holding Ltd, bu iletişimi bu tarih itibariyle sağlamaktadır ve burada yer alan ileriye dönük beyanları yeni bilgiler, gelecekteki olaylar veya başka bir şekilde güncellemeyi taahhüt etmemektedir.

Bu basın bülteni, herhangi bir menkul kıymeti satma teklifi veya satın alma teklifi talebi teşkil etmez ve İsviçre Borçlar Kanunu’nun 652a maddesi veya 1156. maddesi veya bir liste prospektüsü anlamında bir arz izahnamesi teşkil etmez. SIX Swiss Exchange’in listeleme kuralları anlamında. Yatırımcılar, ilgili değerler ve riskler dahil olmak üzere WISeKey ve menkul kıymetlerine ilişkin kendi değerlendirmelerine güvenmelidir. Burada yer alan hiçbir şey, WISeKey’in gelecekteki performansına ilişkin bir vaat veya beyan değildir veya bu şekilde güvenilmeyecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu