Kripto Para

Chainlink, MATIC ve TRX Fiyat Analizi: 03 Şubat

Piyasa, Rusya’da artan gerilimlerin ortasında toparlanmaya çalışırken, Chainlink ve MATIC benzerleri büyüme modelleri öngördü. Ancak, TRX ayılara daha meyilli görünüyordu.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK / USD

Boğalar Aralık kazasından kurtulmak için umutsuz bir girişimde bulunsalar da, BAĞLANTI 24 Şubat’ta 11.68 dolarlık bir yılın en düşük destek seviyesine geriledi. Ayrıca, Ukrayna krizinin ortasında devam eden satış, madeni parayı çizelgelerin aşağısına itti. Bununla birlikte, geçen hafta, boğalar devraldı ve altını daha yükseğe taşıdı. Böylece, daha yüksek tepe noktaları ve çukurları işaretleme (sarı kesikli çizgi).

Bununla birlikte, geçen hafta boyunca, LINK %28.93’lük sağlam bir iyileşme elde etti. Böylece direnç 15.00 dolar seviyesinden vuruluyor. Basın zamanında, alt 15.04 dolardan işlem gördü. Özellikle, son iki gün içinde hacimde bir düşüş oldu. Sonuç olarak, yazı yazılırken LINK trend çizgisi desteğini ihlal ediyor gibi görünüyordu. bu RSI aşırı alım bölgesinden keskin bir düşüşle 39.45’e düştü. hatta AO sıfır çizgisinin biraz altına düştüğü için düşüş momentumunu doğruladı.

Çokgen (MATIC)

Kaynak: TradingView, MATIC / USD

MATIK destek seviyesini 1,32 dolardan yeniden test ettikten sonra geçen hafta yaklaşık %27 değer kazandı. Piyasadaki diğer birçok madeni para gibi, MATIC de Ukrayna ihtilafı nedeniyle küresel gerilimlerin artmasıyla düşüş yaşadı. Ama çabuk toparlandı. Geçen hafta boyunca MATIC, daha yüksek dip seviyeleri işaret ettiği ve 1,65 dolar seviyesinde dirence ulaştığı için bir kama (beyaz çizgi) oluşturdu.

Chainlink gibi, MATIC de son birkaç gündeki düşüş ivmesinin ardından değer kaybetti. Basın saatinde MATIC, önceki güne göre %1,28 düşüşle 1,61 dolardan işlem gördü. bu RSI aşırı alım bölgesinden son birkaç gün içinde 47.63’e gitti. Bu momentumun artması, alt’ın trend çizgisi desteğini kırmasına ve bir sonraki destek seviyesine 1,50 dolardan yönelmesine neden olabilir.

TRON (TRX)

Kaynak: TradingView, TRX / USD

TRX 24 Şubat’ta 0.0574 dolar seviyesinde kritik destek kazanmadan önce Şubat ortasından bu yana düşüş trendi izledi. Ancak aynı seviye 26 ve 28 Şubat’ta tekrar test edilerek daha da zayıfladı. Ani bir satın alma baskısı, alt’ın biraz yükselmesine yardımcı oldu. Sonuç olarak, token 1 Mart’ta 0,0624 dolar seviyesinde yeni bir dirençle karşılaştı.

Bununla birlikte, son gün boyunca, hacim düştüğünden madalyonun bir kez daha gücü bitmiş gibi görünüyordu. Bir sonraki destek seviyesi 0.0597 dolardır. Ayrıca, yazının yazıldığı sırada TRX 0,0612 dolardan işlem görüyordu. bu RSI 2 Mart’taki satıştan sonra 42.74’te kaldı. Ancak OBV hattı, satın alma baskısı başlarsa madalyonun yukarı çıkma olasılığının olduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu