Kripto Para

Çığ, Dogecoin, Litecoin Fiyat Analizi: 15 Şubat

Bitcoin geçtiğimiz gün 44.000 $ işaretini dürttüğü için Avalanche, 91 $ seviyesine bakarken 20-50-200 SMA’sının üzerine çıktı. Ayrıca, alıcılar baskı uygulamaya devam ederken, Dogecoin boğaları 0.143 $ işaretini savunmak için devreye girdi. Ek olarak, Litecoin 128 dolarlık desteği de geri aldı.

Bu kriptoların kısa vadeli teknikleri, artan satın alma baskısını gösteriyordu. Ancak, Crypto korku ve açgözlülük endeksi son 24 saat içinde herhangi bir gelişme gösteremedi.

çığ (AVAX)

Kaynak: TradingView, AVAX / USDT

AVAX %54,8’lik bir geri çekilme gördü (2 Ocak’tan beri) ve 22 Ocak’ta 14 haftanın en düşük seviyesini gördü. O zamandan beri, alt, 10 Şubat’ta 95 doları işaret ettiğinden %78’lik şaşırtıcı bir kazanç kaydetti.

Son dört gün içinde, yukarı kanaldan (beyaz) çıkarken bir geri çekilme gördü. Bununla birlikte, boğalar hızla yükselişin üzerinde bir toparlanma başlattı. 20-50-200 SMA. Buradan itibaren, ani direnç 91 dolar seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, AVAX 24 saatlik yaklaşık %8’lik bir kazanç kaydettikten sonra 0.0 dolardan işlem görüyordu. 39 işaretini birden çok kez test ettikten sonra, yükseliş RSI son gün 22 puanlık bir artış gördü. Ayrıca, + DI kuzeye baktı ve yükseliş kenarını onayladı, ancak ADX düşüş trendindeydi ve zayıf bir yön trendi gösteriyordu.

Dogecoin (DOGE)

Kaynak: TradingView, DOGE / USD

22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesine ulaştığından beri, meme coin %43,5’lik bir yatırım getirisi kaydederek ve 0.167 dolar seviyesini test ederek önceki kayıplarını geri aldı.

Bu aşama, 4 saatlik grafikte yükselen bir kanala (sarı) tanık oldu. 0.167 dolar seviyesi sağlam dururken, DOGE geçen hafta %13.4’lük bir gerileme gördü. Şimdi, boğaların önündeki en büyük engel 0.151 dolar seviyesinin yakınındaydı.

Basın zamanında, DOGE 0.1495 dolardan işlem gördü. Aşırı satım bölgesine girdikten sonra, RSI yarım çizginin üzerinde canlandı ve yükseliş eğilimi sergiledi. 54’ün üzerinde herhangi bir kapanış, 0.1515 dolar seviyesinin yeniden test edilmesini sağlar. Bunu tamamlamak için, AO işaretlenmiş daha yüksek zirveler. Sıfır çizgisinin üzerindeki herhangi bir kapanış, yükseliş ikiz zirve rallisini teyit edecektir.

Litecoin (LTC)

Kaynak: TradingView, LTC / USDT

LTC’nin 13 ayın en düşük seviyesinden önceki %47.9 rallisi, %23.6 Fibonacci direncinin yakınında durdu. Sonuç olarak 14 Şubat’a kadar değerinin %15’inden fazlasını kaybetti.

Geçen gün, LTC yaklaşık %7’lik bir kazanç gördü ve değerinin üzerine çıktı. 20 EMA (kırmızı) 50 EMA (camgöbeği). Boğalar, hayati 128 dolar seviyesini dirençten acil desteğe çevirdi. Şimdi boğalar için test noktası 133 dolar seviyesindeydi.

Basın zamanında, LTC 130 dolardan işlem görüyordu. bu RSI kuzeye bakarken 52 işaretlik direnci geçti ve yükseliş eğilimi sergiledi. Bununla birlikte, ADX aşağı kaymaya devam etti ve AVAX gibi zayıf bir yön trendi ortaya çıkardı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu