Akademi

CoinMarketCap, SimilarWeb’in Digital100’ünü Yapıyor | İskenderiye

CoinMarketCap, çevrimiçi ortamda en hızlı büyüyen 100 markadan biridir.

Hepinizin bildiği ve sevdiği kripto veri sitesi CoinMarketCap, SimilarWeb’in tüm dünyadaki en iyi siteler listesi olan Digital100’ü yaparak 2021’i sonlandırdı.

Benzer web, dünyadaki en popüler web analizi hizmetlerinden biridir ve her yıl, hangi markaların geçen yıl içinde en fazla büyüme kaydettiğini belirlemek için birçok faktör kullanır. 2021’de en iyi 100 markadan biri Fransa ve Almanya’da CoinMarketCap oldu.

Ancak bu listedeki yerimiz tesadüf değil – ekibimiz geçen yılı yeni ürünler geliştirmek, mevcut ürünleri geliştirmek ve genel olarak kullanıcı deneyimimizi kripto ile ilgilenen herkes ve herkes için mümkün olan en iyi hale getirmeye çalışmakla geçirdi.

CoinMarketCap’in web sitesi 340 milyondan fazla aylık ziyaretçiye ulaştı, YouTube kanalımız 350.000’den fazla kullanıcıya ulaştı ve Twitter’da her gün yaklaşık 5 milyon kişiye ulaşıyoruz. Son derece başarılı airdrop kampanyaları başlattık, öğrenip sınavlar kazanın, bir ödül sadakat programı ve daha fazlasını yaptık.

2022’de dünyanın en hızlı büyüyen web sitelerinden biri olarak tarih yazmaya devam etmeyi umuyoruz!

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu