Akademi

CoinMarketCap’e Göre: Kriptoya Bir Bakış

CoinMarketCap, kripto alanında neler olup bittiğine dair bazı değerli bilgiler yayınladı – raporumuzu okuyun, testimizi çözün ve yalnızca öğrenmek için Elmas kazanın.

CoinMarketCap, herkesin – bir acemi, bir tüccar, bir DeFi degeni – kripto fiyatlarını aramaya geldiği ilk yerdir.

Bunu akılda tutarak, sitemizi kimlerin ziyaret ettiğini (ve neye baktıklarını) size göstermenin fark ettik. size kripto dünyasına oldukça iyi bir bakış sağlar.

Raporumuzu indirmek için buraya tıklayın — CoinMarketCap’e göre.

Kripto Bilgi Testimizi Çözün ve NFT’leri ve Elmasları Kazanın

Kripto benimsemeyi hızlandırmak için, kripto bilginizi gerçekten artırmak için kısa bir test de hazırladık. Beş soru var ve tüm soruları doğru cevaplayan kullanıcılar 50 Elmas ile ödüllendirilecek. Sınırlı sayıda NFT’ler elde etmek için CoinMarketCap Elmaslarını kullanabilirsiniz.

Elmas ödüllerini almak için 10.000 kullanıcı seçilecek.

Gönderirken sorun yaşıyorsanız, lütfen bu özel bağlantıda tekrar deneyin:
https://coinmarketcap.jotform.com/213288149057966

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu