Akademi

CoinMarketCap’te 5.666.666 MagicCraft (MCRT) Airdrop’a katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 283.33 MCRT’ye kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda MagicCraft (MCRT) ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.

Bu airdropta, 5.666.666 MCRT kapmak için ve olacak 20.000 kazanan 283.33 MCRT’ye kadar.

MagicCraft (MCRT) airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki MCRT madeni para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

1 – MagicCraft’ı CoinMarketCap’te izleme listesine ekleyin: https://coinmarketcap.com/currencies/magiccraft/
2 – Twitter’ımızı takip edin: https://twitter.com/MagicCraftGame
3 – Bu Twitter gönderisini retweetleyin: https://twitter.com/MagicCraftGame/status/1471852053287026689
4 – Instagram sayfamızı takip edin: https://www.instagram.com/magiccraftgame/
5 – YouTube’umuzu takip edin: https://www.youtube.com/c/MagicCraftGame
6 – Aracımızı takip edin: https://medium.com/@MagicCraftGame
7 – Anlaşmazlığımıza katılın: https://discord.com/invite/c4bgnsqzQR
8 – Telegramımıza katılın: https://t.me/magiccraftgamechat

Airdrop Dağılımı:

MagicCraft, doğrulanmış kullanıcıları seçecek ve MCRT’yi kampanyanın bitiminden sonraki iki hafta içinde CoinMarketCap’teki kayıt işlemi sırasında sağlanan BEP-20 adresine gönderecektir. KİŞİSEL CÜZDAN BEP-20 ADRESİ sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır, aksi takdirde paranız kaybolabilir.

CoinMarketCap airdroplarına nasıl katılacağınızı anlamak için aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz!

MagicCraft (MCRT) Nedir?

Magic Craft, BNB Zinciri üzerine inşa edilmiş, oynayarak kazanılan çok oyunculu bir oyun platformudur. Bu oyun, oyuncularına savaşlardan jeton kazanırken ve klanlarını yükseltmek için harcarken oyun deneyiminin keyfini çıkarmaları için verimli bir ekonomi sunmak için GameFi stratejisini izler. Onu diğer p2e blockchain oyunlarından ayıran şey, kaleye sahip olma özelliğidir.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu