Akademi

CoinMarketCap’te 800 NFT WonderfulDay (WON) Airdrop’a katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 1 NFT’ye kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda WonderfulDay (WON) ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.
Bu airdropta 800 NFT var kapmak için ve olacak 800 kazanan 1 NFT’ye kadar.
HarikaDay (WON) airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki WON para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

1 – https://coinmarketcap.com/ adresine gidin

2 – Harika Günü Arayın

3 – HarikaDay’i CoinMarketCap izleme listenize ekleyin: https://coinmarketcap.com/currencies/wonderfulday/
4 – WonderfulDay Twitter hesabını takip edin: https://twitter.com/FiveTigerNFT
5 – WonderfulDay Discord Kanalına Katılın: https://discord.gg/3vSd9quGdA

6 – WonderfulDay jetonları airdrop etkinliğini retweetleyin ve üç arkadaşınızı etiketleyin.

7 – WonderfulDay telgraf grubuna katılın: https://t.me/FiveTiger_WD
8 – Airdrop formunu doldurun ve BSC adresinizi bırakın. Form, etkinlik başladığında https://coinmarketcap.com/currencies/wonderfulday/ adresinde mevcut olacaktır.

HarikaDay, kazanan seçimi ve ödül dağıtımından sorumludur.

CoinMarketCap airdroplarına nasıl katılacağınızı anlamak için aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz!

HarikaDay (WON) Nedir?

WonderfulDay, kullanıcılarının koleksiyonlarını geniş bir kitleye basmasına ve sergilemesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir NFT pazarıdır. Platform, gizemli kutular satın alarak kazanılabilen beş Tiger NFT kartı koleksiyonundan oluşan bir SuperTiger NFT teklifine sahiptir. SuperTiger NFT sahibi 10.000 BNB kazanmak için bir piyango havuzuna girebilir.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu