Akademi

CoinMarketCap’te 88 NFT Zamio (ZAM) Airdrop’a katılın

CoinMarketCap kullanıcıları 1 NFT’ye kadar kazanma şansına sahiptir.

CoinMarketCap şu anda Zamio (ZAM) ile bir airdropa ev sahipliği yapıyor.

Bu airdropta, 88 NFT kapmak için ve olacak 88 kazanan 1 NFT’ye kadar.

Zamio (ZAM) airdropuna katılmak için CoinMarketCap’teki ZAM madeni para sayfasına gidin.
Oradayken, airdrop’a katılmak için talimatların listesini görmek için aşağı kaydırın. En önemli adım, buradan yapabileceğiniz CoinMarketCap hesabınıza giriş yapmaktır.

Giriş yaptıktan sonra, madeni para ayrıntıları sayfasındaki veya aşağıdaki talimatları izleyin.

0 – OpenSea’de izleme listesi olarak $ZAM jetonuna göre TrillioHeirs’i ekleyin: https://opensea.io/collection/trillioheirs-zam
1 – Zamio’yu Discord’da takip edin: https://discord.gg/kzKAY6xJCn
2 – Zamio Telegram Sohbetine Katılın: https://t.me/zamio_chat
3 – Zamio Telegram Kanalı’nı takip edin: https://t.me/zam_io
4 – Zamio’nun Twitter hesabını takip edin: https://twitter.com/zam_io

5 – Zamio’nun Twitter’ında sabitlenmiş gönderiyi retweetleyin

6 – Zamio’nun kurucusu George Gus’un Twitter hesabını takip edin: https://twitter.com/george_guss
7 – Zamio dApps’i ziyaret edin: https://dapps.zam.io/
8 – İsteğe bağlı: ZamWallet Uygulamasını iOS veya Android’e yükleyin

Zamio, Zamio TrillioHeirs NFT x CoinMarketCap Airdrop kampanyası için tüm adımları tamamlayan kazanan katılımcılardan sorumludur ve bunları seçecektir.

Kazananların listesi resmi Twitter hesabımızda duyurulacaktır (https://twitter.com/zam_io) ve resmi Medium hesabı (https://medium.zam.io/) kampanyanın bitiminden sonraki yedi gün içinde.

Zamio, mücbir sebepler veya TrillioHeirs NFT’nin aleyhine olan öngörülemeyen devre dışı bırakan durumlar durumunda teklifi durdurma hakkını saklı tutar.

Zamio, etkinliğin durdurulmasına neden olan beklenmedik durumlardan sorumlu tutulamaz. Daha fazla bilgi için lütfen resmi yöneticimiz Telegram ile iletişime geçin veya https://zam.io adresindeki web sitemizi ziyaret edin.

Not: Tüm bot ve yinelenen girişler otomatik olarak diskalifiye edilecektir.

CoinMarketCap airdroplarına nasıl katılacağınızı anlamak için aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz!

Zamio (ZAM) Nedir?

Zamio, dünya özkaynaklarının %1’ini DeFi’ye devretmeyi planlıyor. Bu amaçla, yerel tokeni ZAM’a ve sırasıyla Emirati Dirhemi ve ABD Dolarına 1:1 oranında sabitlenmiş iki sabit para AEDZ ve USDZ’ye sahiptir. Dijital para birimi gönderip almanın yanı sıra, yerel token, token transferlerinin telefon numaraları aracılığıyla gerçekleştirileceği projenin güvenli cüzdanının bir parçası olacak. Ayrıca kullanıcılar Zamio’daki uzmanlar tarafından oluşturulan hazır yatırım portföylerinden faydalanabilecekler.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu