Kripto Para

Cosmos, Stellar, Chiliz Fiyat Analizi: 20 Şubat

Son satışlardan sonra, Cosmos boğalarının daha fazla düşüşü önlemek için 25,1 dolar seviyesini savunması hayati hale geliyor. Ayrıca Stellar, son üç günde çift haneli kayıplar kaydettikten sonra Bollinger bantlarının alt bandına baktı. Benzer şekilde, Chiliz EMA şeritlerinin altına düşerken, boğalar 0.185 $ işaretini korumaya çalıştı.

Evren (ATOM)

Kaynak: TradingView, ATOM / USDT

Son satış aşaması, ATOM’un 14 Şubat’ta yedi haftanın en düşük seviyesine ulaşana kadar (7 Şubat’tan itibaren) değerinin %23.8’ini kaybetmesine neden oldu.

Alt, düşüş bayrağından ayrıldığından beri, daha düşük zirveleri işaretlerken 25-32 dolar arasında bir salınım aralığı buldu. Ayılar son üç gün içinde %16’nın üzerinde bir satış başlattığından, kanaldaki son kırılma 30 dolar direncinden tersine döndü. Sonuç olarak, ATOM 25,5 dolar işaretini destekten dirence çevirirken salınım aralığını kaybetti. Şimdi, 25,1 dolar işareti, daha fazla kırılmayı önlemek için boğaların savunması gereken önemli bir alandır.

Basın zamanında, ATOM 25.61 dolardan işlem görüyordu. bu RSI orta çizginin altına indi ve ayılar devraldıktan sonra aşırı satım bölgesini test etmek için baktı. Daha ileri, MACD çizgileri güneye bakarken düşüş etkisini yeniden teyit etti. Ama ADX ATOM için zayıf bir yön eğilimi gösterdi.

Yıldız (XLM)

Kaynak: TradingView, XLM / USD

22 Ocak’ta bir yılın en düşük seviyesinden toparlandıktan sonra, alt grup 20-SMA’nın üzerine çıkarak etkileyici kazanımlar gördü.

Ancak, 17 Şubat düşüşünden bu yana XLM, ortalamanın altında salınım yaptı. Bollinger bantları (BB). Bu ortalama (kırmızı), ani direnci haline gelen 20-SMA’yı temsil ediyordu. 0.2464 dolar seviyesinden yapılan son satış, alt’ı değerinin yaklaşık %23’ünü kaybetmeye itti. Şimdi, BB’nin alt bandı, ayılar için acil bir test noktası olacaktır.

Basın zamanında, XLM 0.1979 dolardan işlem gördü. bu RSI 33 desteğini test ettikten sonra orta çizginin altında sallandı. Trend çizgisi desteğinden (beyaz) herhangi bir canlanma, fiyatla gizli bir yükseliş ayrışmasını teyit edecektir. rağmen CMF hala sıfır çizgisinin altındaydı, güçlü bir canlanma sergiledi.

Chiliz (CHZ)

Kaynak: TradingView, CHZ / USDT

CHZ, 24 Ocak’ta 10 ayın en düşük seviyesinden kendisini aldıktan sonra yaklaşık %56.5’lik bir yükseliş kaydetti. Sonuç olarak, fiyat hareketi 0.242 dolar seviyesini test etti. Bu arada, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir takoz (beyaz, ters formasyon) gördü.

Oradan beklenen bir geri dönüş olduğundan, ayılar 0.1857 dolar işaretini kırdı. Ayılar için acil test noktası 0.17 dolar seviyesindeydi. Kısa vadeli teknikler satış gücünü doğruladı. Basın zamanında, alt 0,1851 dolardan işlem gördü.

bu RSI son üç gündür orta çizginin altında sallanırken ayıları tercih etti. Öte yandan, herhangi bir yükseliş dönüşü, direnç bulmaya devam edecek. 20 EMA bu 0.19 dolar seviyesine denk geldi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu