Kripto Para

CRV’nin yükseliş tezi için neyin yanlış gidebileceğinin basit cevabı

Eğri DAO belirteci, teknik ve zincir üstü metriklere göre yeşile boyanmış bir geleceğe sahiptir. Aslında, farklı bakış açıları, CRV’nin daha yüksek patlamaya ve 4 dolarlık psikolojik seviyeyi tekrar ziyaret etmeye hazır olduğu konusunda hemfikir.

Teknikler %50 artışa işaret ediyor

Eğri DAO belirteci, düşen bir kama deseni oluşturuyor ve bunlardan biri, bir kopuşun yükseliş hareketiyle sonuçlanabileceğini düşündürüyor. Teorik projeksiyonlar, CRV’nin %50 oranında artması ve 4 dolar seviyesini etiketlemesi gerektiğini gösteriyor gibiydi.

Kaynak: TradingView’de CRV / USDT

Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) modeli, belirli bir zaman diliminde varlık satın alan yatırımcıların ortalama kâr/zararını değerlendirmek için kullanılan önemli bir teknik göstergedir.

Bu durumda CRV satın alan yatırımcıların geçen ay ve yılda ortalama kâr/zararını değerlendireceğiz.

Okuyucular, %10’un altındaki herhangi bir değerin, kısa vadeli sahiplerin zararda olduğunu ve genellikle uzun vadeli sahiplerin birikme eğiliminde olduğunu gösterdiğine dikkat etmelidir. Bu nedenle, -%10’un altındaki bir değere genellikle “fırsat bölgesi” denir.

30 günlük ve 365 günlük MVRV modellerinin sırasıyla -%12,7 ve -%13,52 seviyelerinde seyretmesi, uzun vadeli yatırımcıların biriktiği bir yerde olduklarını gösteriyor. Dolayısıyla, bu endeks yukarıda açıklanan yükseliş tezine güven veriyor.

Kaynak: Santiment

Curve DAO belirteci etrafındaki iyimser anlatıyı daha da destekleyen, borsalarda tutulan CRV belirteçlerinin arzındaki 110 milyondan 100 milyona sürekli düşüş. 10 milyon CRV jetonunun çıkışı, yatırımcıların altcoin’in yakın gelecekte performansı konusunda iyimser olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Santiment

Zaten mükemmel olan bu karışıma bir kuyruk rüzgarı eklemek, Curve DAO belirteci için zincir üstü hacimdeki son ancak istikrarlı artıştır. Bu endeks, 304 milyon olan 200 günlük hareketli ortalamanın hemen üzerinde 350,42 milyon CRV’ye yükseldi.

İlginç bir şekilde, 50 günlük hareketli ortalama yükseliyor ve 200 günlük hareketli ortalamaya yaklaşıyor ve bu da bir yükseliş geçişine işaret ediyor.

Kaynak: Santiment

Tüm işaretler Curve DAO tokeni için yükseliş görünümüne işaret ederken, yatırımcılar bu senaryoyu alt üst edecek bir joker senaryoyu düşünmelidir.

Bitcoin fiyatı düşerse, CRV dahil tüm altcoinler liderliğini takip edecek. Böyle bir durumda, CRV 2,14 doların altında bir günlük mum çubuğu üretirse, daha düşük bir dip oluşturacak ve düşen kamanın yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu