Kripto Para

DALGALAR bir yol ayrımında; önümüzdeki birkaç gün içinde bu seviyeleri izleyin

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Waves, geçtiğimiz hafta boyunca yükseliş trendindeydi ve yakın vadeli piyasa yapısını sıkı bir şekilde yalın yükselişe çevirdi. Fiyat yine destek seviyesindeydi ve önümüzdeki saatlerde fiyatları yükseltmek için talebin devreye girdiğini görebilirdi.

Bununla birlikte, Bitcoin 44,4 bin dolarlık direnç seviyesinin üstesinden gelmek için mücadele etti ve inandırıcı bir şekilde 45 bin doları geçemedi. Bu, BTC’nin 42 bin ila 43 bin dolarlık alana düştüğünü görebilir, bu da altcoin piyasasında da bir geri çekilme görebilir.

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

WAVES’in Ocak ayı sonlarında 7.56 dolardan 12.09 dolara sıçramasına dayanarak, bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi (sarı) çizildi. Fiyatın, söz konusu hareketin %78,6’lık geri çekilme seviyesinin (8,53) hemen altında kalan 8,37 dolara kadar gerilediği gözlemlendi.

O zamandan beri, momentum yükseliş kaydetti ve WAVES, 11.48 dolara kısa vadeli bir yükseliş trendi oluşturmak için bir dizi daha yüksek ve daha yüksek düşük seviyeler kaydetmeyi başardı. Bir kez daha, fiyat geri çekildi, ancak yalnızca 10,18 dolara kadar.

Fiyat, birkaç saat içinde iki ayrı testte 10,18 dolarda talep buldu ve son 24 saatte işlem hacminin yanı sıra yükseliş momentumu da yükseldi. Fiyat, Fibonacci düzelme seviyeleri için seçilen en yüksek seviyenin hemen üzerinde 12.21 dolara ulaştı, ancak satıcılar fiyatı bir kez daha aşağı itti.

Basın zamanında, WAVES 11.48 dolardan işlem görüyordu ve 11.48 doların altına yakın bir seans muhtemelen WAVES’in 11.02 dolara ve 10.18 dolara düştüğünü görecekti. Bunun nedeni, böyle bir mum kapanışının son zamanlarda daha yüksek bir yüksek kırıldığını görmesidir. Bu, önümüzdeki saatlerde ayıların sürücü koltuğunda olacağını gösteriyor.

Akılcı

Kısa vadeli bir yol ayrımında dalgalar, önümüzdeki birkaç gün içinde bu seviyeleri izleyin

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

Saatlik grafikteki RSI, değişen fiyat hareketinin göstergesi olarak 30’dan 70’e yükseldi. Bu devam ederse, bir sonraki satın alma fırsatı, RSI 30’a yaklaşırken fiyat da güçlü bir destek seviyesinin yakınında işlem görür.

OBV son iki haftadır istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Bu, satın alma hacminin satış hacminden daha büyük olduğunu ve WAVES’in son zamanlardaki güçlü yükseliş hareketinin ardındaki talebin gerçek olduğunu gösterdi.

Çözüm

Önümüzdeki birkaç saat içinde boğalar tarafından 11.48 dolar seviyesinin savunması (veya eksikliği) fiyatın yönü üzerinde etkili olacaktır. Güneyde, destek 11.02 dolar ve 10.36- 10.18 dolar seviyelerinde. 11.48 dolardan yükseliş hareketi, geçtiğimiz ay WAVES için eski bir talep alanıyla kesişen 13.32 dolar seviyesine tırmanabilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu