Kripto Para

DALGALAR: Bu destek seviyesinin tekrar testlerden sonra devam edip etmeyeceğinin değerlendirilmesi

Sorumluluk Reddi: Bu analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bitcoin 39 bin dolar direnç seviyesinde reddedildi ve birkaç saat içinde %11 düştü. DALGALAR da aynı yolu izledi ve %15’lik bir kayıp yaşadı. Ancak satıcıların 10.4 dolar seviyesinde güçlerini göstermesinin ardından yazının yazıldığı sırada tırmanıyordu. Piyasalardaki korkunun WAVES’ı 8,27 dolardan bir aylık desteğin altına çekip çekmeyeceğini zaman gösterecek.

DALGALAR – 1H

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

Şubat ayının başlarında, WAVES listeleri 7,56 dolardan 12,21 dolara çıkardı. Bu harekete dayanarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. Bu, %61.8 ve %78.6 geri çekilme seviyelerini 9.34 dolar ve 8.56 dolarda verdi. Ve yazı yazılırken fiyat kararlı bir şekilde 9,34 doların altına düştü.

Ayrıca 9.05 dolar seviyesi de dirence çevrilmiş gibi görünüyor. En düşük ve en yüksek aralıktaki 8.27 dolar ve 10.43 dolar seviyelerinin önümüzdeki günlerde güçlü hareketler görme olasılığı vardı. WAVES’in yukarı hareketi üzerinde yeterli satın alma baskısı yoktu. Önceki gün Bitcoin ve WAVES’in yukarı doğru hareket etmesi daha muhtemeldi, aşağı hareket için likidite arayışı içindeydi ve gerçek taleple beslenmedi.

Hacim Profili Görünür Aralığı, son iki hafta için Kontrol Noktasının 9,53 dolar olduğunu ve yazının yazıldığı sırada fiyatın da Değer Alanı Düşüklerinin altında olduğunu gösterdi.

Akılcı

DALGALAR, korku yoğunlaştıkça bir başka destek seviyesinin altına düştü

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

Göstergeler son saatlerde yükselen düşüş momentumu gösterdi – RSI daha düşük bir zirve yaptığı için düşüş eğilimi gösterdi, fiyat ise 10.2 dolarda yükseldi. Bu farklılık, Bitcoin’in düşüşüyle ​​birleştiğinde, WAVES’in daha da düştüğünü gördü.

Müthiş Osilatör de sıfır çizgisinin altına daldı. Fiyat 10,2 dolardan aynı zirvelere doğru itilse de, CDV son birkaç gün içinde daha düşük bir zirve oluşturdu. Bu, alım hacminin satış hacminden çok daha zayıf olduğunu gösterdi.

Çözüm

Gerçek talep eksikliği, piyasa koşulları göz önüne alındığında anlaşılabilirdi ve daha fazla aşağı yönlü olması muhtemel görünüyordu. 8,27 dolarlık destek seviyesi Ocak ayından bu yana güçlü kaldı, ancak tekrarlanan tekrar testler muhtemelen onu zayıflatabilirdi. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde 8.27 dolara doğru bir hareket görülebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu