Borsa

Enerji Devi GESAN Anlaşmayı İmzaladı! 28.246.350 TL Kazanacak!

Borsada işlem gören en önemli enerji şirketlerinin başında gelen Girişim Elektrik Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GESAN) yaptığı son iş anlaşmasından 1.045.000 dolar kazanacak. Anlaşmadan elde edilecek gelir güncel kur üzerinden Türk lirası bazında 28.246.350 TL olacak. Şirketin cirosunu ve karlılığını yaptığı yeni anlaşmayla artıracağına yönelik beklentiler GESAN hissesinde yükselişin hızlanmasına yol açıyor.

Girişim Elektrik Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GESAN) tarafından KAP aracılığıyla yapılan açıklamaya ve GESAN hissesi güncel fiyatına haberimizde yer verildi.

GESAN Ortağı Büyük İhaleyi Kaptı! Milyonluk Anlaşma Açıklandı!

Girişim Elektrik Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GESAN) bağlı ortaklığı Europower Enerji 17,8 milyon TL’lik yeni anlaşma yaptığı açıklandı.

Girişim Elektrik Sanayi (GESAN) KAP Açıklaması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada; ”Şirketimiz, yurtiçinde yerleşik bir firmadan ‘Muhtelif özellikte ve miktarda AC/DC kablo’ alımı konusunda sipariş almıştır. Siparişin toplam bedeli 1.045.000, -USD’dir. (Birmilyonkırkbeşbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile siparişin toplam bedeli 28.246.350, -TL)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla.” denildi.

GESAN Hissesi Kaç TL Oldu? (19 Eylül 2023)

Borsada #GESAN koduyla fiyatlanan şirketin hisseleri haftanın ikinci işlem günnüde an itibariyle yüzde 4,38 yükselişle 88,10 TL seviyesinde fiyatlanıyor. GESAN hisselerinde tarihi zirvesi 115,94 TL olarak kayıtlara geçti.

GESAN hisseleri tarihi zirvesine tekrar yükselmesi için yüzde 30 prim yapması gerekiyor. Şirketin hisseleri son 1 ayda yüzde 13 gerileme kaydederek yatırımcıların beklentilerini karşılayamadı.

GESAN Hisse Grafiği 19 Eylül 2023

 GESAN Hisse Grafiği 19 Eylül 2023

 

Gesan İş Ortaklıklarını Sürdürüyor! Milyon Liralık Sipariş Geldi!

Gesan İş Ortaklıklarını Sürdürüyor! Milyon Liralık Sipariş Geldi!

Girişim Elektrik Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GESAN) yurt dışında bulunan bir şirketten 405 bin dolar (7,7 milyon TL) sipariş aldığını duyurdu.

 

https://parafesor.net/enerji-devi-gesan-anlasmayi-imzaladi-28246350-tl-kazanacak

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu