Kripto Para

Forbitspace DEX süper toplayıcı lansmanını duyurdu

Forbitspace ekibi, DEX Süper Toplayıcı platformunun lansmanını duyurmaktan gurur duyar. Web 3.0, çok zincirli parlak bir gelecek olacak ve kazanan DEX projeleri, mümkün olduğu kadar çok blok zincirini birbirine bağlayan deneyimler oluşturan projeler olacak.

Merkezi olmayan borsaların yükselişi, merkezi platformlara göre doğal faydalar nedeniyle daha popüler hale geliyor. Merkezi olmayan borsalar, merkezi muadillerine göre önemli avantajlı özelliklere sahiptir; bunlar arasında artan güvenlik, kendi kendine saklama, listelenen çeşitli madeni paralar ve listeleme özerkliği bulunur.

Ancak, platformdaki likidite eksikliği, alıcının siparişlerinde piyasanın üzerinde fiyatları ödemesine ve daha büyük siparişlerin daha yüksek kayma ile karşı karşıya kalmasına neden olduğunda kayma meydana gelir. Likidite eksikliği, zengin tüccarları bu platformları kullanmaktan caydırabilir, çünkü büyük siparişler derin likidite olmadan kaymadan zarar görebilir.

Çoklu zincir çözümleri, uzay ekosistemini değiştirecek ve blok zincirlerinin adımlarını atacak

Birçoğumuz farklı DEX’lerin ayrık, heterojen doğası ile Uniswap, Balancer, Curve ve daha fazlası gibi popüler AMM’leri kullanmış olsak da, çeşitli platformlar farklı blok zinciri sistemleri, protokolleri ve işlem mekanizmalarını kullanır. Böylece, parçalanmış DEX ortamını daha homojen bir dokuda birleştirmek ve platformlar arasında kullanıcı işlemlerini basitleştirmek için Forbitspace DEX Süper Toplayıcı, teknik engelleri yumuşatmak ve likidite havuzlarını derinleştirmek için ortaya çıktı.

Forbitspace DEX Super Aggregator, çeşitli merkezi olmayan finans platformlarındaki (DeFi) işlemleri tek bir alanda bir araya getirmek için blok zincirinin gücünden yararlanarak kullanıcılara zaman kazandırır ve kripto para ticareti için verimliliği artırır. Forbitspace API, son teknoloji keşif ve emanet varlık borsalarını en iyi oranlarda yönlendiren, tek bir işlemi çeşitli DEX’ler arasında birden fazla siparişe bölen bir akıllı sipariş yönlendirme algoritmasıdır, ayrıca siparişleri yönlendirerek kripto tüccarlarının derin likiditeye erişmesine ve daha iyi almasına olanak tanır. düşük maliyetli ve verimli en fazla likidite ile fiyatlandırma

Çok zincirli DEX süper toplayıcılarının önemli rolü

DEX’ler diğer blok zinciri ağlarındaki projelerden kesildiğinden, büyük şemada likidite oldukça sınırlıdır. Kullanıcıları fiyatlandırma etkisinden korumak ve başarısız işlem olasılığını azaltmak, Forbitspace DEX süper toplayıcısının diğer iki önemli hedefidir.

Bazı DEX’lerin platformu, zincirler arası ticareti kolaylaştırmak için değerli bir yol sağlarken, çeşitli DEX’lerin maruz kaldığı likidite sorununu da ele alıyor. Bununla birlikte, Forbitspace, her ağ üzerinden akan likiditeyi bağlayarak, DApp’lere, birlikte çalışabilirlik engelleri nedeniyle kullanılamayacak olan likidite sağlar.

Çok zincirli DEX süper toplayıcıları, blok zinciri ekosistemleri arasındaki işlemleri gerçekleştirmek için mümkün olan en iyi yolları belirler. Bunu yaparken, mevcut DeFi kullanıcılarının yükünü hafifletiyorlar ve yeni katılanların giriş önündeki bazı engelleri kaldırıyorlar.

Parlak gelecek daha fazla blok zinciri, daha fazla değer

Merkezi olmayan alan yıldırım hızıyla büyürken, Forbitspace birden fazla blok zincirini birbirine bağlayarak, bir zincirden diğerine bilgi aktarımını sorunsuz hale getirerek, ek işlevsellik, kullanılabilirlik ve ölçeklenebilirliğin son derece hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostu olmasını sağlar ve katkıda bulunur. kullanıcıların yararına.

Forbitspace, bir işlemi çeşitli DEX’ler arasında birden çok siparişe bölen algoritmik bir akıllı sipariş yönlendirmesi kullanır. Platform ayrıca siparişleri yönlendirir ve kripto tüccarlarının derin likiditeye erişmelerine ve çoğu likiditede daha iyi fiyatlandırma, düşük maliyet ve verimlilik elde etmelerine olanak tanır.

Forbitspace DEX Super Aggregator, farklı blok zincirlerini birbirine bağlayan bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür. Bu, merkezi olmayan uygulamaları farklı blok zincirlerinde birleştirir, aynı anda zincirler arasında likiditeyi birleştirir ve farklı ağlar arasında kolayca giriş, çıkış ve işlem yapmayı mümkün kılar.

Kullanıcılarına projenin kullanılabilirliği ve güvenliği konusunda güvence vermek için Forbitspace, Yale profesörleri tarafından kurulan bir siber güvenlik firması olan CertiK’i, kodunu denetlemesi ve 7/24 izleme sağlayan zincir üstü bir güvenlik ve veri içgörü platformu olan CertiK Skynet’i etkinleştirmesi için getirdi. akıllı sözleşmeler

Önde gelen kripto denetim şirketlerinden biri olan Hacken, Forbitspace protokolünün denetimine de katılıyor.

Forbitspace, yönetişim ve likidite madenciliği amaçları için bir FBS belirtecine sahiptir. FBS sahipleri, değişiklikler ve yükseltmeler önerme ve oylama yeteneği ile ağın geleceği konusunda ek bir söz hakkına sahiptir. FBS, Forbitspace ağı içindeki likidite sağlayıcılarını ödüllendirmek için de kullanılabilir. Bir kullanıcı ne kadar fazla likidite sağlarsa, o kadar çok ödül kazanır.

Forbitspace hala erken lansman aşamalarında, ancak gelecek için cesur planları var.

Şirket, AMM uzay araştırmalarına dalmayı, birden fazla blok zincirine yayılmış NFT ve Metaverse alanlarını entegre etmeyi planlıyor. Bu yükseltme, nihai çoklu zincir cüzdanı ile el ele gidecek ve Web 3.0’ı ve platformun uzay meta verisine oyun eklentilerini geliştirmek için eksiksiz bir eğlence planına yol açacaktır.

Sosyal Bağlantılar

Dokümanlar: https://docs.forbitspace.com/english/

Twitter: https://twitter.com/forbitspace

Telgraf: https://t.me/forbitspace

Anlaşmazlık: https://discord.gg/forbitspace

öğretici: https://help.forbitspace.com/

Reddit: https://www.reddit.com/r/forbitswap/

Facebook: https://www.facebook.com/forbitspace

Github: https://github.com/forbitspace

Medya bağlantısı

Marka: Forbitspace

İletişim: Medya ekibi

E-posta: [email protected]

İnternet sitesi: https://forbitspace.com

halkla ilişkiler kontağı

İsim: Pallab Dutta

E-posta: – [email protected]

Web sitesi: – cryptoworldseo.com

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu