Hedera Coin Geleceği 2023 (HBAR Coin Yorum 2023) 

0

User Rating: 4.22 ( 3 votes)

Hedera Coin Geleceği 2023 ve Hedera Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Hedera Coin Yorum nasıl okunur? işte detayları. 

Hedera coin nedir? Hedera (HBAR) coin geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 kripto para yatırımcıları tarafından takip ediliyor. Hedera coin bazen yükseliyor, bazen düşüyor. Bu yazımızda, 2022 ve sonrası için Hedera fiyat tahminini tartışırken, Hedera coin geleceği hakkında kendimizin ve piyasanın görüşünü dile getireceğiz. Peki HBAR coin ne zaman yükselir, neden düşüyor, neden yükselmiyor? İşte Hedera coin yorumları ve geleceği hakkında öngörüler… 

Şimdi konuya girelim. Hedera fiyat tahminini derinlemesine incelemeden ve Hedera’un iyi bir yatırım olup olmadığı, Hedera neden başarılı veya başarısız olacak veya Hedera fiyatı neden yükselecek veya düşecek sorularını yanıtlamadan önce, Hedera’un ne olduğuna ve bugüne kadarki geçmişine hızlıca bir göz atalım. 

Hedera Coin Geleceği 2023 

HBAR coin geleceği, Hedera coin yatırımcıları için fiyat tahminleri büyük bir önem arz ediyor. Biz de analistlerin ve diğer uzmanların HBAR coin hakkındaki fiyat beklentilerini aşağıda paylaştık. Aşağıdaki HBAR coin fiyat tahminleri analistlerin ve uzmanların yHBARığı fiyat tahminleridir. Bu fiyat tahminlerinin söz konusu yıl içerisinde gerçekleşmeme ihtimali vardır. Bu nedenle yatırım kararı alırken bu fiyat tahminlerinden etkilenmemenizi öneriyoruz. 

Hedera Coin Kaç Dolar?  

1 Hedera coin [mcrypto coin=”HBAR” realtime=”off”] dolardır. 1 Hedera coin karşılığında [mcrypto coin=”HBAR” realtime=”off”] dolar alınabilmektedir. 

Hedera fiyat sayfası, en iyi kripto para birimleri için fiyat geçmişi, fiyat göstergesi, piyasa değeri ve canlı grafikleri Coinyorumcap’ın bir parçasıdır. 

1 HBARCoin (HBAR)[mcrypto coin=”HBAR” currency=”TRY” realtime=”off”] TL 
1 HBARCoin (HBAR)[mcrypto coin=”HBAR” realtime=”off”] Dolar 
1 HBARCoin (HBAR)[mcrypto coin=”HBAR” currency=”EUR” realtime=”off”] Euro 
Değişim (24s)[mcrypto coin=”HBAR” info=”change” realtime=”off”] 
Hacim (24s)[mcrypto coin=”HBAR” info=”volume” realtime=”off”] Dolar 
Piyasa Değeri[mcrypto coin=”HBAR” info=”marketcap” realtime=”off”] Dolar 

Hedera Coin Fiyatı Ne Kadar? 

1 HBAR kaç Sterlin (GBP)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”GBP”] 
1 HBAR kaç Japon Yeni (JPY)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”JPY”] 
1 HBAR kaç Suudi Arabistan Riyali (SR)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”SR”] 
1 HBAR kaç İsviçre Frangi (CHF)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”CHF”] 
1 HBAR kaç Avustralya Doları (AUD)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”AUD”] 
1 HBAR kaç Kanada Doları (CAD)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”CAD”] 
1 HBAR kaç Meksika Pezosu (MXN)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”MXN”] 
1 HBAR kaç Singapur Doları (SGD)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”SGD”] 
1 HBAR kaç Hong Kong Doları (HKD)? 1 Hedera (HBAR) = [mcrypto coin=”HBAR” currency=”HKD”] 

Hedera Coin Yorum 2023 

Hedera (HBAR) daha iyi bir seçenek olarak görülecek ve devasa toplulukla Hedera (HBAR) fiyatı yeni zirvelere ulaşacak. Özellikle piyasa her zamankinden daha fazla yükseliş veya düşüş eğilimindeyse, fiyat dalgalanmalarını tahmin etmek zordur. Kripto piyasası tarafından tanımlanan aralıkta büyük bir fiyat cirosu bekleniyor. Hedera (HBAR) büyük bir potansiyele sahiptir, belirli işbirlikleri ve yeniliklerle kullanıcı sayısını ve kabulü artırabilir. Piyasa Hedera (HBAR) yatırım yapmaya odaklanırsa, fiyat çok daha yükselebilir. 

Hedera Coin Nedir? 

Kripto severlerin gözdesi olan Hedera Coin’i satın almak için öncelikle kripto para borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyelik tamamlandıktan sonra, hesap cüzdanına kripto para veya itibari para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanması ile paritelerden de satın alınabilir. 

HBAR Coin Nasıl, Nereden Alınır?  

Şu anda HBAR coini satın almak istiyorsanız, aşağıdaki adım adım rehberi takip edebilirsiniz. Bu rehberden, kripto cüzdanınızı bir merkeziyetsiz borsaya (DEX) bağlayıp nasıl HBAR satın alabileceğinizi ve baz varlığı satın almak için hesabınızı nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Metamask Cüzdanını İndirin 

Ethereum ağı üzerinde kullanabileceğiniz birkaç kripto cüzdanı bulunuyor, ancak görünüşe göre en çok entegre edilmiş cüzdan Metamask. Masaüstü bilgisayar kullanıyorsanız, Google Chrome’u ve cüzdanın Chrome uzantısını indirebilirsiniz. Mobil cihazınızı kullanmayı tercih ediyorsanız, eğer mevcutsa cüzdanı Google Play veya iOS App Store üzerinden indirebilirsiniz. Metamask web sitesine giderek resmi Chrome uzantısını ve mobil uygulamayı indirdiğinizden emin olun. 

Metamask cüzdanınızı kurun 

1. Adımda indirdiğiniz cüzdanın mobil uygulaması veya Google Chrome uzantısı üzerinden kaydolun ve kripto cüzdanınızı oluşturun. Bilgi için cüzdanın destek sayfasına bakabilirsiniz. Kurtarma cümlenizi güvende tuttuğunuzdan emin olun ve cüzdan adresinizi not edin. Bu adresi daha sonra 4. ve 6. Adımlarda kullanacaksınız. 

Baz Varlık Olarak Ethereum Alın 

Cüzdanınızın kurulumu tamamlandıktan sonra Binance hesabınıza giriş yapabilir ve Ethereum satın almak için Kripto Al ve Sat web sayfasına gidebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa, Binance’e kaydolup ilk kripto paranızı almak için “Nasıl Ethereum Alınır?” rehberimize bakabilirsiniz. 

Ethereum aldıktan sonra, cüzdanınıza gidin ve satın aldığınız Ethereum ögesini arayın. Çekim ögesine tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun. Ethereum ağını seçip cüzdan adresinizi ve transfer etmek istediğiniz miktarı girin. Çekim tuşuna tıklayın ve Ethereum varlığınızın Metamask cüzdanınızda görünmesini bekleyin. 

Bir Merkeziyetsiz Borsa (DEX) Seçin 

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli DEX’ler vardır; ancak 2. Adımda seçtiğiniz cüzdanının bu borsa tarafından desteklendiğinden emin olmanız gerekir. Örneğin Metamask cüzdanı kullanıyorsanız, işlem yapmak için 1inch borsasına gidebilirsiniz. 

Cüzdanınızı Bağlayın 

2. Adımdaki cüzdan adresinizi kullanarak Metamask cüzdanınızı istediğiniz DEX’e bağlayın. 

Elinizdeki Ethereum ile İstediğiniz Coini Takas Edin 

Ödeyeceğiniz coini Ethereum olarak belirleyin ve almak istediğiniz coini GALA olarak seçin. 

HBAR Görünmüyorsa, Akıllı Sözleşmesini Bulun 

Almak istediğiniz coin DEX’te görünmüyorsa https://etherscan.io/ ile o coinin akıllı sözleşme adresini bulabilirsiniz. Sonrasında, bu adresi kopyalayıp 1inch borsasında ilgili alana yapıştırabilirsiniz. DHBARırıcılıklara karşı dikkatli olun ve resmi sözleşme adresini aldığınızdan emin olun. 

Takas İşlemini Gerçekleştirin 

Önceki adımları tamamladıktan sonra Takas Et tuşuna tıklayabilirsiniz

  • Temettü Tarihleri & Temettü Takvimi 2023

  • Doğuş Otomotiv (DOAS) hisseleri için yeni hedef fiyat açıklandı!

  • Yarın 3 hisse temettü verecek!

  • Yarın bir hisse bedelsiz sermaye artırımı yapacak! 100 lotunuz 1200 lot olacak!

 

Başa dön tuşu