Kripto Para

ISPO Remastered’ı tanıtmak için Flickto!

ISPO Remastered, delegeleri [FLICK] stake havuzu, stake edilen ADA’larında yepyeni ödüller alır.

Okuyucuların ISPO Remastered’ı kavrayabilmeleri için öncelikle ISPO’nun ne olduğunun belirlenmesinin iyi olacağı düşünüldü. ISPO, İlk Bahis Havuzu Teklifi anlamına gelir. Bu konsept ilk olarak Cardano blok zinciri tarafından daha küçük projelere fon kazanma konusunda yardımcı olmak için tanıtıldı.

Buna ek olarak, ISPO, yatırımcılara, belirlenmiş ödüller kazanırken misyon odaklı projelerde yer almalarına izin veren teşvikler sunar. Kriptonun bu yönü, yeni olmasına rağmen, hem yatırımcılar hem de devrettikleri havuzlar için faydalı olabilecek ilginç ve uygulanabilir bir yol gösteriyor.

ISPO Remastered nedir?

Kasım 2021, ilk ISPO’muzun tanıtımını gördü. Flickto, görevimizde bize yardımcı olacak önemli miktarda ADA biriktirmeyi başardı. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ISPO modeli, yetki verenleri her seferinde jeton dağıtarak ödüllendirir. EPOCH (5 gün), devrettikleri $ ADA miktarıyla bağlantılı olarak.

Oranı [FLICK] ilk ISPO’da EPOCH başına ADA başına 0.15 $ FLICK idi. Bu ödüller delegeler için oldukça tatmin edici olsa da, Flickto daha iyisini yapmak istedi.

Bu nedenle Flickto 14 Şubat’ta ISPO Remastered’ı tanıtacak.

ISPO Remastered’ın devreye girmesiyle birlikte delegelere yeni FLICK $ oranları dağıtılacak. Flickto, insanların alacağı FLICK $ oranını, EPOCH başına ADA başına 0,15’ten 0,33 $’a iki katına çıkarmaya karar verdi.

Ödüllerdeki bu artış, Flickto’yu #Cardano ağındaki en yüksek ödül havuzlarından biri haline getiriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki yetersiz hizmet alan içerik oluşturucuları güçlendirme misyonuyla örtüşmek için, içerik oluşturucuların yolculuklarını iyileştirebilecek hem varlıklara hem de danışmanlığa erişmelerine izin verecek NFT’ler (Fungible Tokens) üretmeye karar verildi.

Bir kolektif olarak Flickto, havuzumuza delegasyonun yeni ve uzun vadeli delegeleri ve ilk ISPO’ya dahil olanları ödüllendirmesini nasıl sağlayabileceklerini düşündü. Bu sistem, Flickto’nun adil ancak ödüllendirici ödülleri dağıtmasına olanak tanır.

Yeni delegeler [FLICK] havuz aşağıdakiler için uygun olacaktır:

  • 5 EPOCHS için stake yapıldıktan sonra NFT’ler
  • Yeni delegelerin en az 100 ADA stake edilmiş olması gerekir

Uzun vadeli delegeler aşağıdakiler için uygun olacaktır:

  • 20 çağdan sonra %10 bonus $ FLICK
  • 25 EPOCHS’den sonra %15 bonus $ FLICK
  • 30 EPOCHS’den sonra %20 bonus $ FLICK

İlk ISPO’muzdan yeniden başlatıcılar:

  • ISPO Remastered sona erdikten sonra NFT’ler
  • Bonus $ FLICK
  • NFT’lere erken erişim

Görevde

Flickto türünün tek örneği.

Mevcut medya endüstrisinin merkezi doğası nedeniyle yenilikçi, ilham verici içerik bilinmiyor. #Cardano ağının bir parçası olmak, #FLICKTO’da amaçlı bir karardı. # Cardano’nun misyonu yalnızca güçlendirmeye odaklanarak; Flickto’nun bunu misyonumuza dahil etmesi doğruydu.

Flickto’nun misyonu, dünyanın her köşesinden içerik oluşturucuları öne çıkıp yenilikçi, ilham verici içeriği paylaşmaları için güçlendirmektir. Küresel izleyiciler için faydalı olabilecek çeşitli farklı bakış açıları sağlayabilecek hikayeler olduğuna inanıyorlar.

Medya endüstrisini topluluk finansman modeli aracılığıyla demokratikleştirmek, çok daha büyük bir ölçekte genel katılım ve çeşitliliğe izin verir. Blockchain modelini kullanan $ FLICK, ilk merkezi olmayan medya kuluçka ve dağıtım platformu olmayı hedefliyor.

Blockchain’in yenilikçi yetenekleri ve # Cardano’nun bu görevleri yerine getiren ISPO modeli ile hem ahlaki hem de etik sorunları ele alıyor. Mevcut medya endüstrisinin bir avuç kuruluş etrafında toplandığı bir ortamda, yaratıcılık ve çeşitli insan deneyimi genellikle kârların yerini alıyor. Demokratikleşme, medya endüstrisi için amaca yönelik yeni bir yol açabilir.

Tüm endüstrileri iyileştirme ve potansiyel olarak değiştirmenin zirvesinde ademi merkeziyetçilik ile birlikte, bir ISPO modeli aracılığıyla topluluk tarafından finanse edilen medyanın özü, medyanın geleceğini daha iyi hale getirebilir.

Flickto hakkında en son haberleri almak için, onların adresini ziyaret edin. Twitter tutamacı.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu