Kripto Para

King’s Charts: Kripto meraklılarını eğitimli yatırımcılara dönüştürmek

Dünyanın kripto ticareti yapma şeklini değiştirme ve acemi kripto yatırımcıları tarafından sorumlu servet yaratılmasını sağlama arayışında, yeni bir girişim olan King’s Charts, deneyimli bir kripto dehası tarafından başlatılacak.

On binlerce kripto meraklısı ve yatırımcısından oluşan bir toplulukla 5 yılı aşkın bir süredir kripto içgörüleri telgraf grubu olarak çalışıyor, Kralın Listeleri şimdi tam teşekküllü bir kripto eğitimi ve yatırımcı eğitimi girişimi olarak tamamen başlatıldı. Ekip, eğitim ve öğretimin ön planda olduğu, küresel kripto pazarında olumlu, bilgili ve sorumlu yatırımcı davranışını teşvik etmeyi amaçlayan 6+ yıllık ticaret deneyimine ve %95 doğruluk geçmişine sahip tam bir deneyimli kripto yatırımcısı kadrosuna sahiptir. onların yaklaşımından.

King’s Charts ekosistemi, kullanıcılarına öncelikle 3 kanal aracılığıyla yardımcı olacaktır – sosyal medya platformları aracılığıyla sunulan teknik ticaret bilgileri, teknik kripto ticaret kursları ve ücretsiz kripto eğitim içeriği ile Telegram toplulukları.

bu Elliott Wave Premium Telgraf Halihazırda 6+ yıl boyunca günlük kripto alım satım sinyallerini tüketen binlerce ödeme yapan üyeden oluşan topluluk (King’s Charts’ın VIP grubu), günlük piyasa analizine ek olarak üyelerin de erişebileceği boyut ve kapsamı genişletilecek. Kripto piyasasının inceliklerini ve alım satım kararları vermeyle ilgili teknikleri anlamak için eğitim kılavuzları, hile sayfaları ve okuma materyalleri. Üyeler ayrıca, düzenli sektör güncellemeleri için (günlük/haftalık) haber bültenine ve yetenekli yatırımcılarımızın dinamik ekibiyle soru-cevap oturumlarına erişebilecekler.

Buna ek olarak, King’s Charts ayrıca “ileri Teknik Analiz Masterclass”, 8 bölüme / bölüme ayrılmış bir kripto teknik analiz ticaret kursu. Kurs, Elliott Wave Trading Theory’ye dayanan fütürist kripto zihinlerinin teknik ekibi tarafından tasarlanmıştır. Kullanıcılar, kripto pazarları ve kalıpları hakkında derin bir anlayış kazanmanın yanı sıra, kendilerini bir kripto dehasının zihnine gizlice bir göz atarken bulacaklar ve kişisel deneyimlerini ve fikirlerini, geleceğe yönelik tahminlerini ve başarılı bir başarının sırlarını duyacaklar. kripto yatırım yolculuğu.

Ücretli kanalların yanı sıra King’s Charts, sosyal medya hesaplarını takip eden herkesi ücretsiz düzenli eğitici içeriklerle eğitecek. King’in çizelgelerini Instagram, Facebook, Twitter, Youtube’da bulabilirsiniz. Tüm kanallar, ticaretin temel kuralları, kendinizi kaptırmadan önce temel etik, duygusal ve zihinsel güç oluşturma ve hatta kripto dünyasında meydana gelen en heyecan verici ve güncel olaylar gibi çeşitli konuları kapsayacaktır.

Yukarıdaki yeniden yapılandırma ve eklemeler, kurucunun vizyonunu ve insanları sadece ticaret sinyallerini ve piyasa hype’ını körü körüne takip etmekle kalmayıp, aynı zamanda piyasayı ve ticaret modellerini anlayacakları şekilde eğitme niyetini ışığında yapılmıştır. kendi hesaplanmış kararlarını verebilir ve bağımsız yatırımcılar olabilir.

Dünya çapında milyonlarca kripto yatırımcısı ve bunların çoğunluğu kriptoya yatırım yapmakla ilgili farkındalık, anlayış ve hayati bilgi parçaları eksikliğiyle karşı karşıyayken, King’in Takım Listeleri farkındalığı artırma ve yatırımcı davranışını değiştirme çabalarının ülkedeki kripto yatırımcı ekosisteminin şekillenmesinde önemli bir rol oynayacağına inanıyor. Ve bugün insanların tam da ihtiyacı olan şey bu.

Kings portföylerinin King’s tarafından yönetilmesi gerekiyor!

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu