Kripto Para

KUM sahibiyseniz, işte bu yüzden yükselişe geçmelisiniz.

Gerçek dünyada bir ev veya arazi satın almanın yeterince zor olduğunu düşündüyseniz, belki Metaverse’i ısıtan rekabete hazır değilsiniz. GameFi sevenler her zaman bir sonraki fırsatın peşindedir ve şimdi yüksek profilli bir duyuru büyük bir coşkuya yol açtı.

Sizi dolduralım.

yükselen duygular

The Sandbox’ın Alpha Season 2’nin 3 Mart’ta lansmanı ile kullanıcılar yeni deneyimler, görevler, drama ve tabii ki ödüller bekliyor.

Bununla birlikte, oyunun sözünü almazsanız, astronomik bir artış sağlayan ağırlıklı duygulara her zaman bakabilirsiniz. Büyük ölçüde olumsuz bölgeden çıkarak, SAND ağırlıklı duygu, onu 7,59’a çıkaran büyük bir artış kaydetti.

Kaynak: Santiment

Aralık ayındaki kazalardan önce Kasım 2021’de de benzer yüksek değerler görüldü. Bu arada, Ağustos 2020, ağırlıklı duyarlılığın 7,62’ye ulaştığını gördü. Ancak bunu daha sonra SAND’ın fiyatıyla birlikte yıkıcı bir çöküş izledi.

Bununla birlikte, SAND’ın fiyatı hala düşüş trendinde olmasına rağmen en son zirveler kaydedildi. Basın zamanında, SAND şu anda işlem görüyordu: $3.08, son 24 saatte %4.79 düştü. Ancak, jeton yukarı Son yedi güne bakıldığında %3.69. Bu belki de 2. Sezon duyurusunun heyecanına bağlanabilir.

Bu arada, son sezonu çevreleyen hype’ın topluluğa eklemek için yeni kullanıcılar getirip getirmeyeceğini ve SAND’ı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,44 doların ötesine taşıyıp taşımayacağını göreceğiz.

Daha fazlası için oyun mu oynuyorsun?

Öte yandan, NFT’ler son zamanlarda pek iyi vakit geçirmiyor. Ocak ayı OpenSea için rekor kıran bir ay olurken, Şubat ayında aylık hacimlerde düşüş yaşandı. Bir CoinMarketCap analizi, gelecekte bir NFT çökmesi riskini de kaydetti. Ancak, bunun Metaverse belirteç performansını büyük ölçüde etkileyip etkilemediğini yalnızca zaman gösterecek.

Daha geniş bir bağlam için, bakılacak başka bir metaverse belirteci Decentraland’ın MANA’sıdır. Basın zamanında, MANA son gün %3,96 düşüşle 2,60 dolardan işlem görüyordu. Geçen haftaya göre de kırmızıydı. Bununla birlikte, ilk 30 kripto paranın çoğu, basın zamanında yeşil renkteydi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu