Kripto Para

LetsExchange ile kripto takaslarında zamandan ve paradan tasarruf edin

ile takas LetsExchange.io kolay ve ucuz – platform kullanıcılarının söylediği şey bu. LetsExchange anında çoklu para birimi değişim platformu, kullanıcılarından geri bildirim topladı ve bazı kullanıcı deneyimi hikayelerini paylaştı. Birkaç ilginç kullanım örneğini vurguluyorlar ve LetsExchange’in yalnızca kripto tüccarları ve yatırımcıları için değil, birçok farklı kripto kullanıcısı için de yararlı olduğunu gösteriyorlar.

LetsExchange, kullanıcılarının para çekme ücretlerinden tasarruf etmelerine nasıl yardımcı olur?

LetsExchange, düşük ücretlerle ve zorunlu kayıt ve KYC olmadan birden fazla blok zincirinde cüzdandan cüzdana güvenli takas sağlar. Meksika, Oaxaca’dan Matias, bir banka hesabına para çekmek için bir mobil cüzdan tarafından alınan ücretten nasıl tasarruf etmeyi başardığını paylaşıyor. Tek yapması gereken, paraları TrustWallet’ından LetsExchange’te basit bir takas ile yerel bir kripto para borsası tarafından sunulan bir web cüzdanına taşımaktı.

“Kripto ile oldukça sık uğraşıyorum. Her şeyi hallettim – burada Meksika’da birkaç merkezi borsa var, kullanıcılarına web cüzdanları sunuyorlar. Oradan, itibari para ile kriptoyu kolayca ve ucuza takas edebilir ve banka hesabıma para çekebilirim.

Geçenlerde, orada biraz BUSD almak için TrustWallet’ı açtım. Parayı nasıl çekeceğimi kontrol etmeye başlayana kadar her şey yolunda görünüyordu. Bir banka hesabına para çekmek için %15-20 ücret en büyük sorun bile değildi..

Her şeyden önce, gaz ücretini ödemek için BNB’ye ihtiyacım olacak. Cüzdanımda hiç BNB yoktu, üstelik gaz ücretini ödeyecek coin olmadığı için cüzdanda sadece BUSD’yi BNB’ye çeviremedim. Cüzdan bir çözüm sundu – banka kartımla BNB satın almak. Bu, doğrulama anlamına gelir – kimlik, bir özçekim, ikamet onayı ve kim bilir daha neler. Memnun kaldığımı söyleyemem ama aralarından seçim yapabileceğim pek fazla seçenek yok gibi görünüyordu.

Para karttan TrustWallet’a gönderileceği zaman, bu işlemi gerçekten istediğimi doğrulamak için banka güvenlik servisini aramam gerekti. Aksi takdirde işlem reddedilecektir.

Bu çok fazlaydı: Fiat cinsinden fonlarıma ihtiyacım vardı, doğrulama prosedürlerini geçmek için kim bilir ne kadar zamana ihtiyacım vardı ve şimdi bu bile yeterli değildi. Banka güvenlik departmanından biri cevap verene kadar, kriptonun ne olduğunu ve işleme nasıl yardımcı olacağını bilen birini bulana kadar beklemem gerekiyordu…

O parayı çekmek için daha az talepkar bir yol bulmalıydım. Web cüzdanımda BTC’de biraz para vardı. Ve BTC’yi LetsExchange aracılığıyla BNB’ye değiştirdim. Bu yüzden, sadece birkaç saniye sonra, transferler için gaz ücretini ödemek için TrustWallet’ımda BNB aldım. ”

Ardından Matias, TrustWallet’teki BUSD’sini web cüzdanındaki BTC ile değiştirdi. LetsExchange’i kullanırsanız çok kolaydır:

  • Değişim widget’ında, satılacak parayı seçer ve tutarı sağlarsınız.
  • Almak istediğiniz parayı seçiyorsunuz.
  • Madeni paralarınızı LetsExchange tarafından sağlanan adrese yatırıyorsunuz, ağı doğru seçmeyi unutmayın (Matias’ın durumunda, BUSD, Binance Chain idi).
  • Ve son olarak, kriptoyu (bir web cüzdanında BTC) almak istediğiniz adresi belirtirsiniz.

Tüm süreç birkaç saniye sürer, anonimdir ve ücretler düşüktür. Kullanıcılar, herhangi bir ağda, aşırı ödeme yapmadan listelenen herhangi bir jetonu başka bir jetonla değiştirebilir. Sonunda, Matias, yaklaşık olarak bir para çekme ücreti ödemek yerine, yalnızca likidite sağlayıcısının ücretini ve 1-2 USD civarında bir blok zinciri ücreti ödedi. ⅕ toplamı.

LetsExchange, Çapraz Zincir takaslarına nasıl yardımcı olur?

Farklı jetonları takas etmesi gereken ve zincirler arası takaslar için yüksek gaz ücretleri ödemek zorunda olan kullanıcılar için LetsExchange, bu ücretlerden tasarruf etmek için faydalı olabilir. ABD’den bir LetsExchange kullanıcısı olan Daniel şöyle diyor:

“Sık sık farklı paraları değiştirmem gerekiyor. Örneğin, Binance Smart Chain’de ETH satmam ve BNB almam gerektiğinde. ABD’de yaşıyorum bu yüzden Binance Bridge’i kullanamıyorum çünkü Binance burada çalışmıyor. Kullanabilsem bile, zincirler arası bir takas çok pahalıya mal olur.

LetsExchange platformunda çok düşük bir ücretle herhangi bir coini takas edebiliyorum ve bu işlem sadece birkaç dakika sürüyor.”

LetsExchange, 350’den fazla jetonu destekler ve herhangi biri, herhangi bir zincir arasında takas yapılmasını sağlar. Platform herhangi bir sınırlama getirmez, bu nedenle kullanıcılar istedikleri kadar kripto alışverişi yapabilir.

LetsExchange, Play-to-Earn oyuncuları tarafından nasıl kullanılabilir?

Başka bir kullanıcı hikayesi (Indiana, ABD’den Wes) oynayarak kazanılan oyunlarla ilgilidir, ancak özünde zincirler arası takaslarla da ilgilidir. Wes, LetsExchange’in, birkaç oyun oynayan ve fonları üzerinde kontrol sahibi olmak isteyenler, oynayarak kazanılan oyunculara kolay takaslar sunduğuna inanıyor:

“LetsExchange ile bir oyun para birimini diğerine değiştirmenin kolay bir yolu var. Diğerlerinin yanı sıra Axie Infinity, Slingerlands ve Hive oynuyorum. Benim için, gerekirse bir oyundan jetonları başka bir oyundan jetonlara değiştirebilmek uygun. Bir köprü üzerinden yapılabilir ama bunun için çok büyük ücretler öderim. Başka bir seçenek de oyun içi varlıkları fiat ile satın almaktır ancak bu doğrulama, KYC anlamına gelir. Bu yüzden LetsExchange’i kullanıyorum – benim için farklı zincirlerde farklı jetonlar kullanan farklı oyunlara açılan bir kapı görevi görüyor. ”

Bunlar, platformun kullanıcıları tarafından açıklanan birkaç kullanım durumudur. Özünde, LetsExchange.io Tercih ettiğiniz cüzdan ne olursa olsun, 120.000’den fazla kripto para birimi çiftini takas etmenin kolay ve uygun maliyetli bir yolunu sunar. Bu yetenek, her tür kripto kullanıcısı tarafından birçok farklı duruma uygulanabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu