Kripto Para

Luna PR tarafından barındırılan ilk kripto polo kupası

Güney Florida ilk kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor kripto polo maçı ünlülerin, risk sermayedarlarının, yatırımcıların, politikacıların ve medyanın sezonun en abartılı ve ilham verici sosyal buluşmasında bir araya geleceği yer. Etkinlik, günümüz teknolojisinin dünyasını polo ruhuyla birleştirecek.

3 çeşit öğle yemeği, dipsiz kokteyller, seçkin konuklarla networking ve polo maçı hemen önünüzde gerçekleşirken yumuşak eğlence ile baştan çıkarıcı bir atmosfer için bize katılın. Ardından, ünlü bir sanatçının yapıtının yer aldığı ve yakında açıklanacak olan her şey dahil NFT çadır partisiyle günü sonlandırın.

Yalnızca davetli etkinliğe ev sahipliği yapacak Luna Halkla İlişkiler, dünya çapında 600’den fazla kripto ve blok zinciri projesiyle çalışan ödüllü bir halkla ilişkiler ve pazarlama ajansı. Luna PR Kurucusu Nikita Sachdev, “Etkinliğin amacı, fikirlerin ve yeniliğin hayat bulabileceği web3 dünyası ile geleneksel işletmelerden insanları birbirine bağlarken, aynı zamanda Polo’nun ortak paydasının tadını çıkarmaktır” diyor. LCV’ye ve medya soruları için lütfen e-posta gönderin [email protected].

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://cryptopolocup.com.

Luna Halkla İlişkiler Hakkında

Nikita Sachdev, Luna PR’yi 2017 yılında, merkezi Dubai’de bulunan ve ABD ve Asya’da ofisleri bulunan çok ödüllü bir pazarlama ve halkla ilişkiler firması olarak kurdu. Tam kapsamlı pazarlama ajansı, beş kıtada önde gelen projelerle çalıştı. Luna PR, tam potansiyellerine ulaşmak için yaklaşmakta olan ve kurulmuş blok zinciri ve kripto projeleriyle yakın bir şekilde çalışır.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu